Lity Beżowe - najlepsze oferty

Lity Beżowe już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! ♥ Wybierz coś dla siebie spośród ofert Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 571 produktów - zobacz najlepsze oferty
"ALVI Łóżko rodzinne/Dostawka z litego drzewa bukowego - Komplet zawiera materac i ochraniacz kolor beżowy

Łóżko rodzinne/Dostawka mark i"Alvi"

-Lakierowane z litego drewna bukowego
-Materac z pia nki, poszewka bawełniana (L90 B50) i ochraniacz (170cm x 25cm)

Ten prakty czny komplet marki Alvi wykonany jest z litego drewna bukowego. Komplet przeznac zony jest szczególnie dla matek karmiących. Dziecko śpi we własnym łóżeczku, a z arazem jest bezpośrednio w zasięgu śpiących rodziców.

Łóżeczko posiada re gulację wysokości i specjalną nakładkę (10cm), która pozwala na bezpośrednie dop asowanie do łóżka rodziców. Specjalna konstrukcja pozwala dziecku leżeć w pobliż u matki, w ten sposób męczące wstawanie zredukowane jest do minimum. W późniejsz ym okresie czasu łóżeczko może być również używane jako ława.
Więcej
Zwiń
Koszulka damska UTL® Polo Lite została stworzona z lżejszej wersji termoaktywnego poliestru wykończonego technologią TopCool, która wspomaga odprowadzanie wilgoci, dzięki czemu Polo pozostaje suche przez długi czas. Dzięki wersji Lite zwiększona została również oddychalność koszulki. UTL® Polo jest przeznaczone do użytku w każdych warunkach klimatycznych.

Cechy:
  • Lekki, oddychający materiał TopCool Lite
  • Niezwijający się kołnierzyk
  • Szlufka na okulary
Więcej
Zwiń
Ogólnie z wózka zadowoleni. Łatwo się prowadzi nadgarstki nie bolą po długim spacerze. Dla wygody dziecka brakuje może podstawki pod stopy żeby miało na czym oprzeć ale ogólnie to nie przeszkadza bo wózek ma odpowiedni profil. Opinia byłaby bdb gdyby nie to że na zwykłym manewrze wjazdu na chodnik strzeliła z lewej strony rama. Corka nie za ciężka bo 11kg. Widać na załączonym zdjęciu. zagrożenia nie było wielkiego a oddany do reklamacji po prawie 2 latach użytkowania wymieniono praktycznie cały