Licowa Skóra Naturalna - najlepsze oferty

Licowa Skóra Naturalna już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Znajdź coś dla siebie i zamów na Taniomania lub porównaj ceny!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Plecak Skórzany ELKOR (PL) Jowita De Luxe Skóra Naturalna Licowa CZERWONY Z TEKSTURĄ

Plecak wykonany ze skóry naturalnej licowej, co sprawia, że idealnie nadaje się do codziennej intensywnej eksploatacji. Wyprodukowany został w Polsce, ze skór pochodzących z polskich garbarni. Plecak ten jest w całości szyty (nie klejony) oraz posiada podszewki wykonane z bardzo dobrych tkanin. Szeroka gama kolorystyczna.

W przeciwieństwie do plecaków wykonanych ze skóry ekologicznej plecaki skórzane są znacznie bardziej wytrzymałe, nie sztywnieją w niskich temperaturach oraz charakteryzują się przyjemnym, naturalnym skórzanym zapachem.

Plecak Jowita świetnie nadaje się zarówno do sukienki jaki i spodni. Pomimo jej niewielkich rozmiarów jest pakowna i praktyczna. Idealna na spacery, wycieczki rowerowe, czy nordic-walking.

Charakterystyczne cechy produktu:
  • Plecak posiada jedną główną komorę zamykaną na solidny zam
Więcej
Zwiń
Plecak Skórzany MAGRE (PL) Jowita Skóra Naturalna Licowa Kremowo-brzoskwiniowa

Plecak jest w całości szyty (nie klejony). Produkt został wyprodukowany w Bydgoszczy. Plecak wykonany jest ze skóry naturalnej licowej. Idealnie nadaje się do codziennego użytku. Skóra ta doskonale sprawdza się w różnych warunkach pogodowych. Podszewka wykonana jest z solidnego materiału.

Jowita świetnie nadaje się zarówno do sukienki jaki i spodni. Pomimo jej niewielkich rozmiarów jest pakowna i praktyczna. Idealna na spacery, wycieczki rowerowe, czy nordic-walking.

Charakterystyczne cechy produktu:
  • plecak na zamek/ suwak,
  • wymiary: 25 x 22 cm,
  • długość rami
Więcej
Zwiń
Plecak świetny,kupiłam jako torebkę jedną z wielu,a rezultat jest taki,że noszę wyłącznie mój ukochany plecaczek .Serdecznie polecam,mieści się wszystko co jest potrzebne,a nawet dużo więcej!