LG Nexus - najlepsze oferty

LG Nexus na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 31 produktów - zobacz najlepsze oferty
NAJLEPSZE TECHNOLOGIE I NAJKORZYSTNIEJSZY ZAKUP. Idealna równowaga.
5X to dumny członek rodziny Nexus – jest niewielki i lekki, oferuje bezkompromisową wydajność i pozwala cieszyć się każdą chwilą. Pod wyświetlaczem o przekątnej 5,2 cala kryje się szybki jak błyskawica sześciordzeniowy procesor Snapdragon 808. Dzięki niemu urządzenie nie tylko świetnie działa, ale jest też dostępne w przystępnej cenie.

APARAT. Zaawansowany aparat, który wychwytuje jeszcze więcej światła
To najlepszy uniwersalny aparat, jaki kiedykolwiek umieściliśmy w urządzeniu z rodziny Nexus. Swoje możliwości pokazuje najlepiej wtedy, gdy warunki oświetleniowe nie są idealne. Większe piksele (1,55 μm) wychwytują więcej światła nawet przy słabym oświetleniu, dzięki czemu zdjęcia są wyjątkowo szczegółowe i ostre. Aplikacja Aparat Google działa jeszcze szybciej, więc nie umknie Ci żadna ważna chwila.
Więcej
Zwiń
Oryginalna bateria LG do telefonu Nexus 4 o symbolu BL-T5 Bateria jest w wersji bulk - zapakowana w zastępczy karton - bez nadruku od firmy LG. Pasuje także do: E960 E975 E973 E970 F180 Data produkcji to 2017 rok.
Więcej
Zwiń

Opinie - LG Nexus