LG - najlepsze oferty

Świetny wygląd, aparat oraz prędkość. Na duży minus czas pracy na baterii.
LG to koncern z Korei Południowej założony w 1947 roku. Firma powstała z połącznie Lucky Chemicals i GoldStar. Aktualnie firma LG zajmuje się produkcją elektroniki (Sprzętu AGD i RTV, komputerów i telefonów), produktów chemicznych a także klimatyzatorów. Podobnie jak Samsung firma LG dostarcza produktów w wielu różnych kategoriach produktowych i w każdej z nich stara się być liderem. Jako najlepsze przykłady warto przywołać telewizory LED lub OLED (w tym 4K), monitory biurowe i do użytku domowego, nowoczesne smartfony głównie z serii LG G. Również sprzęt AGD lodówki, pralki a także mikrofalówki i klimatyzatory, czy sprzęt RTV – miniwieże, systemy audio, kina domowe i wcześniej wspomniane telewizory. Marka LG dzięki bardzo bogatej ofercie jest jedną z tych nielicznych firm, które mogłaby urządzić całe twoje mieszkanie. Telewizory LG OLED oraz LG Ultra HD to jedna z najlepiej sprzedających się telewizorów na rynku zaś telefony komórkowe LG G3 oraz G3 mini to bardzo popularne smartfony, które już doczekały się swoich następców pod nazwą LG G4. LG na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki LG z najlepszych sklepów internetowych.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1705 produktów - zobacz najlepsze oferty
1x Telewizor LG 55EG910V-ZB.BEEZLJP 55" LG 55EG910V-ZB.BEEZLJP

Telewizor LG 55EG910V.AEEM wyposażono w zakrzywiony ekran o przekątnej 55 cali, który doskonale dopasowuje się do naturalnego kąta widzenia, co zapewnia niezwykły komfort oglądania. Rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 pixeli zapewnia bogactwo szczegółów i bardzo dobre odwzorowanie barw i przejść tonalnych. Model wyposażono w system dźwięku Harman Kardon, co zapewnia najwyższej klasy wrażenia słuchowe. Ponadto w urządzeniu zastosowana została technologia 3D oraz funkcja Smart TV. Telewizor posiada również wbudowany moduł WiFi oraz Bluetooth.

Cechy produktu:
 • Wyświetlacz: OLED
 • rozdzielczość: Full HD (1920 x 1080 px)
 • system d
Więcej
Zwiń
Piękno, które mieści się w dłoni. Metal i szkło łączą się gładko bez przerw, bez szczelin. Elegancki smartfon przyciąga wzrok kultową prostotą oraz bogactwem kolorów. Wyjątkowego komfortu oraz dopasowania do dłoni nie da się opisać. Aby uwierzyć, że zaprojektowano tak ergonomiczne urządzenie, ten smartfon trzeba wziąć do ręki

Zawsze gotowy. Wymienny moduł z wysuwaną baterią pozwala odkryć nieograniczone możliwości smartfona.

Nareszcie wszystko mieści się w kadrze! Nasze oczy mają szerokie pole widzenia, ale aparat z obiektywem o kącie widzenia 135° uchwyci jeszcze więcej. Szerokokątny obiektyw obejmie szeroką linię horyzontu, koncert na stadionie, czy całą plażę – wszystko, co widzimy gołym okiem, a nawet jeszcze więcej.

Niesamowite możliwości! Po raz pierwszy aparat w smartfonie pozwala na poszerzanie perspektywy (zoom 0,5x). Zsuwając palce na ekranie, z jednego miejsca można fotografować i filmować różnorodne ujęcia, od zbliżenia po rozległy plan.
Więcej
Zwiń
Telewizor LG 55UH605V 55" 55UH605V

LG 55UH605V to elegancki i nowoczesny telewizor Smart TV o przekątnej 55 cali, wyświetlający obraz w wysokiej rozdzielczości Ultra HD. Telewizor został wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań takich jak funkcja HDR Pro, innowacyjny system operacyjny webOS 3.0 i wbudowany moduł Wi-Fi oraz w 2 złącza HDMI i w jedno multimedialne gniazdo USB. Telewizor w klasie energetycznej A+.

Cechy produktu:
 • wyświetlacz LED
 • rozdzielczość Ultra HD (3840 x 2160 px)
 • odświeżanie obrazu: 1000 (PMI), 100 Hz
 • 55-calowy ekran
 • system dźwięku 2.0
 • Smart TV
 • Wi-Fi
 • 2 wejścia HDMI
 • 1 wejście USB
 • klasa energetyczna A+
HDR PRO

Funkcja HDR Pro ustawia jasność ekranu, aby zapewnić idealnie wyraźny obraz.
Więcej
Zwiń
Świetny wygląd, aparat oraz prędkość. Na duży minus czas pracy na baterii.