Lexar Microsdhc 16Gb Class 10 - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Lexar Microsdhc 16Gb Class 10 w kategorii Karty pamięci.Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj sprzęt najwyższej jakości nie przepłacając.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
Karta pamięci renomowanej marki LEXAR, współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w slot na karty microSD. Dlaczego warto wybrać kartę microSD LEXAR z UHS? Interfejs UHS umożliwia płynne nagrywanie i odtwarzanie materiałów w wysokiej rozdzielczości, w tym także transmisji na żywo w jakości HD. Również w tabletach i smartphonach technolgia przynosi efekt w postaci szybszego dostępu do mniejszych plików, usprawniając przy tym działanie aplikacji. Karta LEXAR microSD UHS-I jest kompatybilna wstecz z urządzeniami obsługującymi standard pracy SD 2.0. Karty wyposażone są w czytnik USB 3.0 doprzesyłania danych przez szybkie złącze. Prędkości karty:Maksymalny zapis: max 25 MB/sMaksymalny odczyt: max 95 MB/s..Type: MicroSDHC cardCapacity: 16 GBPerformance: C10....
Więcej
Zwiń
Opis

Dodatkową ilość wolnych megabajtów uzyskamy stosując karty pamięci, podnosząc tym samym funkcjonalność urządzeń w których je instalujemy. Na tych niewielkich nośnikach danych możemy zapisać naszym aparatem więcej zdjęć lepszej jakości czy nagrać dłuższy film w wyższej rozdzielczości a także przechowywać w urządzeniach mobilnych swoje zdjęcia, piosenki i filmy.

Lexar micro SDHC Card 16GB to karta pamięci Secure Digital High Capacity oferująca oprócz dużej pojemności także świetną wydajność.

Klasa wydajności 10 gwarantuje bardzo szybki transfer danych co pozwala na błyskawiczny zapis zdjęć i filmów w aparacie i umożliwia sprawne przenoszenie zarejestrowanego materiału do komputera czy laptopa. Cechy te sprawiają, że te niewielkie nośniki danych dają użytkownikom np. lustrzanek cyfrowych możliwość zarówno płynnego wykonywania zdjęć seryjnych jak i nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości.
Więcej
Zwiń
Opis

Karta pamięci renomowanej marki LEXAR, współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w slot na karty microSD.

Dlaczego warto wybrać kartę microSD LEXAR z UHS? Interfejs UHS umożliwia płynne nagrywanie i odtwarzanie materiałów w wysokiej rozdzielczości, w tym także transmisji na żywo w jakości HD. Również w tabletach i smartphonach technolgia przynosi efekt w postaci szybszego dostępu do mniejszych plików, usprawniając przy tym działanie aplikacji. Karta LEXAR microSD UHS-I jest kompatybilna wstecz z urządzeniami obsługującymi standard pracy SD 2.0.

Prędkości karty:
  • Maksymalny zapis: max 20 MB/s
  • Maksymalny odczyt: max 45 MB/s
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.