Lego World - najlepsze oferty

Lego world na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 85 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw Indominus rex kontra ankylozaur (75941) to dla fanów świetna okazja, by po swojemu odtworzyć klasyczne sceny z filmu Jurassic World. Stacja kul żyroskopowych ma obrotową bramkę i funkcję wystrzelenia kuli z minifigurką w środku. W zestawie są też figurki Indominusa rexa i ankylozaura, wiec dzieci mogą urządzać świetne walki dinozaurów LEGO® Jurassic World!

Fajna zabawa w odgrywanie ról
Zestaw zawiera pięć minifigurek, w tym Owena Grady'ego i Claire Dearing. Są tam także drzewa, któreankylozaur może przewracać w scenie walki w dżungli. Czy trzeba czegoś więcej do kreatywnej zabawy? To doskonały prezent dla dzieci w wieku 8 lat lub starszych. Zawiera także szczegółowe instrukcje, więc nawet zupełni nowicjusze poradzą sobie z łączeniem
Więcej
Zwiń
LEGO DINO JURASSIC WORLD 75919 Indominus Rex Czerwony alarm — ogromny Indominus rex wydostał się z ośrodka! Zach znajduje się w kuli żyroskopowej wypuszczonej ze ściany zagrody i jest właśnie atakowany. Z wieży badawczej ośrodka pokieruj polowaniem na szalejącą bestię. Ruszaj w pościg na pokładzie helikoptera, unikając ogromnej paszczy i niebezpiecznych pazurów dinozaura. Trzeba sprowadzić to niebezpieczne zwierzę z powrotem do zagrody zanim spowoduje poważne straty. W zestawie 4 minifigurki z bronią i akcesoriami: Zach, żołnierz ACU, dr Wu oraz weterynarz.
Więcej
Zwiń
Klocki LEGO® Jurassic World™ 75929 Ucieczka przed karnotaurem Nie wszystkie dinozaury są przyjazne - ten na pewno nie jest! Wyrusz razem ze swoimi kompanami: Owenem, Clairem i Franklinem na kolejną tajemniczą wyprawę ekspedycyjną w głąb dżungli. Posiadacie mnóstwo sprzętu i musicie wybrać strategię: pójdziecie razem, czy się rozdzielicie? Kto wsiądzie w samochód z miotaczami kul żyroskopowych, a kto zostanie w bazie? Do dyspozycji posiadacie także szklaną kulę, która jest odporna na wszelkie uderzenia i w której możecie bezpiecznie eksplorować egzotyczną gęstwinę. Oho!, z dżungli dobiegł Was potężny ryk! Znajdźcie zarośniętą w lesie stację kul żyroskopowych - jedynej skutecznej broni na dinozaury. Będziecie musieli ją odgruzować i naprawić. Tylko bądźcie ostrożni: nadal strzela prawdziwymi kulami! Kiedy wielki gad Was zaatakuje, wsiądźcie do samochodu i uciekajcie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lego World