Lego Super - najlepsze oferty

Lego super na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 525 produktów - zobacz najlepsze oferty
Z Zestawem twórcy zabawa z LEGO® Super Mario™ może być jeszcze lepsza, bo teraz możesz budować własne, niepowtarzalne poziomy. Zmienny blok czasu i zmienne bloki przedmiotów pozwolą Ci wybrać nagrody dla LEGO® Mario™ (figurki nie ma w zestawie). Możesz też wymyślać nowe wyzwania i wprowadzić do poziomu Larry'ego i Goombę, Bob-ombę oraz Koopę Paratroopę, a dodając rurę specjalną Dash 30 możesz zbudować poziom, którego ukończenie w czasie 30 sekund będzie premiowane dodatkowymi monetami!

Inspirujący zestaw narzędzi do tworzenia poziomów LEGO® Super Mario™

Zestaw twórcy pozwala dzieciom przekształcić zestaw startowy LEGO® Super Mario™ i budować coraz to nowe, wyjątkowe poziomy, które wprawią przyjaciół w osłupienie.

Mistrzowskie przygody — zestaw twórcy (71380) pozwoli małym budowniczym przerabiać zestaw startowy i zestawy rozszerzające LEGO® Super Mario™ i budować własne, unikalne poziomy.
Więcej
Zwiń
LEGO Super Mario 71397 Laboratorium w rezydencji Luigiego i Poltergust - zestaw rozszerzający

Zapoluj na duchy podczas przygód w zbudowanej z klocków rezydencji Luigiego z gry Luigis Mansion. Weź Poltergusta i wyposaż go w standardową końcówkę lub akcesorium w postaci żarówki stroboskopowej. Naciśnij przycisk, aby złapać Gold Ghosta, a potem porozmawiaj z profesorem E. Gaddem i zdobądź dodatkowe monety. Kolejną garść monet da Ci maszyna laboratoryjna. Nie zapomnij też zabrać eliksirów - tylko uważaj, aby się nie zatruć, bo inaczej nie obejdzie się bez antidotum.

Zestaw rozszerzający do odgrywania scenek polowania na duchy w rezydencji z gry Luigis Mansion

Dzieci mogą łapać duchy, rozgrywając poziomy LEGO Super Mario zbudowane przy użyciu zestawu rozszerzającego Laboratorium w rezydencji Luigiego i Poltergust.
Więcej
Zwiń
LEGO Super Mario 71398 Nabrzeże Dorrie - zestaw rozszerzający

Wybierz się na wycieczkę po plaży z Dorrie i zbierz monety. Wskocz na grzbiet tej przyjaznej postaci i rozpocznij zwiedzanie. Rzuć zieloną skorupę, aby pokonać Huckit Craba, a potem poszukaj bloków z cyframi 1, 2 i 3. Zniszcz zamek z piasku, popluskaj się w fontannie z wodą i zakołysz drzewem. Sprawdź, czy Twoi znajomi zdołają pobić Twój rekord zebranych monet, a potem przekształć model w nowy ekscytujący poziom.

Plażowy zestaw rozszerzający z ukrytymi blokami z cyframi 1, 2 i 3

Dzięki zestawowi rozszerzającemu Nabrzeże Dorrie dzieci mogą wzbogacić swoje poziomy LEGO Super Mario o nowe atrakcje, takie jak poszukiwanie bloków z cyframi 1, 2 i 3 oraz rzucanie skorupą na plaży.

Pozwól sześciolatkom i starszym dzieciom rozbudować poziomy LEGO Super Mario o kolorową plażę dzięki zestawowi rozszerzającemu Nabrzeże Dorrie (71398).
Więcej
Zwiń