Lego Spid Man - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Lego spid man na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 27 produktów - zobacz najlepsze oferty
[a72c13d9742f530befcee52f85eaaacb.jpg]

LEGO Marvel Bojowy dron Spider-Mana 76195

Pomóż Spider-Manowi w walce z nikczemnym Sępem. Gdy skrzydlaty złoczyńca wzniesie się w powietrze, Spider-Man może zaczepić pajęczynę o swojego ogromnego drona z czterema śmigłami. W ten sposób dosięgnie Sępa swoją pajęczyną i miotaczami klocków zamontowanymi na dronie. Po zakończonej walce Spider-Man wsiada do drona i leci na poszukiwanie kolejnych przygód!

Z okazji premiery filmu „Spider-Man: No Way Home wytwórni Marvel Studios dla fanów Marvela mamy pełen akcji zestaw LEGO® Marvel Bojowy dron Spider-Mana (76195). Skrzydlaty złoczyńca i dron strzelający klockami. Charakterystyczne rozpostarte skrzydła nikczemnego Sępa są kuszącym celem dla pajęczych strzałów Spider-Mana. A ogromny dron z czterema śmigłami pozwala superbohaterowi wznieść się w przestworza, więc skrzydlaty złoczyńca na pewno mu nie ucieknie.
Więcej
Zwiń
Super Heroes 76226 Figurka Spider-Mana

Opis:

Zestaw konstrukcyjny LEGO Marvel Figurka Spider-Mana 76226 (258 elementów)
  • Zestaw konstrukcyjny LEGO Marvel Figurka Spider-Mana 76226; realistyczny model do zabawy i ozdoby; prezent dla dzieci w wieku od 8 lat (258 elementów)
  • Zestaw konstrukcyjny LEGO Marvel Figurka Spider-Mana 76226; realistyczny model do zabawy i ozdoby wzorowany na postaci z uniwersum Spider-Mana; szczegółowy, w pełni ruchomy model kolekcjonerski dla dzieci w wieku od 8 lat (258 elementów)
  • W pełni ruchoma figurka Spider-Mana do zbudowania
  • Gratka dla fanów Spider-Mana: realistyczna i szczegółowa figurka jest w pełni ruchoma, a po zbudowaniu nadaje się do zabawy i ustawienia na półce!
  • Podaruj zestaw LEGO Marvel Figurka Spider-Mana (76226) fanom Spider-Mana w wieku od 8 lat. Model ma 24 cm wysokości, dzięki czemu można zabrać go wszędzie i odgrywać przygody supe
Więcej
Zwiń
Lego Super Heroes Bitwa mechów Spider-Mana i Zielonego Goblina 76219 To nie byle jakie mechy — to potworne mechy! Zestaw LEGO Marvel Bitwa mechów Spider-Mana i Zielonego Goblina 76219 zapewni siedmioletnim i starszym wielbicielom superbohaterów ogromną dawkę frajdy.
Megamechy i fajne minifigurki
Dwa potworne mechy z minifigurkami popularnych superbohaterów z filmów Marvela pobudzą wyobraźnię młodych fanów i zachęcą ich do wspaniałej zabawy. Dzieci mogą umieścić minifigurkę Spider-Mana w kokpicie jego potwornego mecha z bardzo długimi i elastycznymi ramionami oraz wbudowaną bronią. Minifigurka superzłoczyńcy Zielonego Goblina również ma swojego potwornego mecha z ogromnymi, chwytnymi pazurami i miotaczami klocków. Obie maszyny aż rwą się do walki! Po zakończonej zabawie dwa ruchome mechy będą nietuzinkową ozdobą każdego dziecięcego pokoju.
Więcej
Zwiń
Jeśli kogoś interesuje temat duchowości, Nóg i takie tam ;) To super książka. Polecam :)