Lego No - najlepsze oferty

Lego no na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów! Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 248 produktów - zobacz najlepsze oferty
Odwiedź Nowy Jork z niesamowitym modelem LEGO® Architecture Skyline! Ten szczegółowy model z klocków LEGO® jest hołdem dla architektonicznego bogactwa Nowego Jorku. W kolekcji LEGO Architecture Skyline znajdziesz modele, które będą doskonale prezentować się w domu i biurze. Są przeznaczone dla wszystkich osób interesujących się podróżami, architekturą jako przejawem kultury, historią i projektowaniem. Wzajemne proporcje budowli z każdego zestawu odpowiadają rzeczywistości, a ich kolory są takie jak w naturze. Zestaw zawiera budynki Flatiron i Chrysler, Empire State Building, One World Trade Center oraz Statuę Wolności, a uzupełnieniem jest ozdobna plakietka z napisem „New York City”. • Sylwetki budynków Nowego Jorku w interpretacji LEGO®. • Budynki Flatiron i Chrysler, Empire State Building, One World Trade Center oraz Statua Wolności. • Dołączona do zestawu broszura zawiera informacje o projektancie, architekturze i hi... Sylwetki budynków Nowego Jorku w interpretacji LEGO®.
Więcej
Zwiń
Klocki Harry Potter 75980 Atak na Norę

Zestaw LEGO Harry Potter Atak na Norę (75980) zawiera model domu do zbudowania z klocków, który pozwoli dzieciom opowiedzieć jedną z najbardziej dramatycznych historii w całej sadze o Harrym Potterze.

Czy śmierciożercom uda się spalić Norę?
Z tym modelem dzieci na pewno nie będą się nudzić jest w nim mnóstwo detali, a do tego jedna strona domu Weasleyów otwiera się, ułatwiając zabawę. W pudełku jest osiem minifigurek, więc zabawa może się rozpocząć od razu. Przy odtwarzaniu sceny atakuzłych śmierciożerców Bellatrix Lestrange i Fenrira Greybacka na pewno przydadzą się elementy udające płomienie, które pozwalają ukazać niszczycielski pożar.

Wybór prezentu z Harrym Potterem
Zestawy z serii LEGO Harry Potter odtwarzają emocjonujące sceny z popularnych filmów i mogą być świetnymi prezentami dla dzieci, które lubią budować.
Więcej
Zwiń
Stwórz własny ogromny modułowy domek na drzewie z Minecrafta™! Zbuduj cztery główne pomieszczenia — kuchnię, bibliotekę, gabinet i sypialnię — i wyposaż je w niesamowite akcesoria (tylko uważaj na TNT!). Najlepsze w pomieszczeniach jest to, że wcale nie trzeba przyczepiać ich do drzewa! Znajdziesz tu wiele ciekawych funkcji znanych z gry, więc przebudowuj model, by za każdym razem przeżyć nową przygodę w świecie Minecrafta.

Wielki modułowy domek na drzewie z Minecrafta™

Wielki modułowy dom z Minecrafta™ z wysokim drzewem i czterema wyposażonymi w autentyczne akcesoria pomieszczeniami, które można bez końca przebudowywać.

LEGO® Minecraft™ Nowoczesny domek na drzewie (21174) to duży, szczegółowy i niezwykle wszechstronny zestaw, który sprawi mnóstwo radości fanom Minecrafta i dzieciom lubiącym kreatywne budowanie.
Więcej
Zwiń
Warto kupować w tym sklepie,bardzo miła obsługa polecam Na pewno kolejny raz zrobię zakupy w tym sklepie