Lego Koparka - najlepsze oferty

Lego Koparka na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 6 produktów - zobacz najlepsze oferty
LEGO 42100 TECHNIC KOPARKA LIEBHERR R 9800 Nr zestawu: 42100 Seria: TECHNIC Dla dzieci w wieku: 12+ lat Ilość klocków: 4108 Sięgnij po model ogromnej koparki Liebherr R 9800, by zapoznać się z działaniem przełomowych technologii! Ten ogromny zestaw LEGO Technic Koparka Liebherr R 9800 zawiera 4108 elementów, więc przygotuj się na moc wrażeń! Model koparki powstał we współpracy z firmą Liebherr i jest sterowany za pomocą aplikacji LEGO TECHNIC CONTROL+, a za zasilanie odpowiada zaawansowany element Smart Hub z siedmioma silnikami. Zaawansowana aplikacja pozwala niezwykle precyzyjnie kontrolować jazdę oraz inne funkcje modelu, zapewniając przy tym niezliczone możliwości zabawy z użyciem czterech ekranów sterowania ozdobionych fajnymi grafikami. Wielofunkcyjny ekran sterujący umożliwia jazdę we wszystkich kierunkach, obracanie nadbudowy, wysuwanie i podnoszenie wysięgnika, otwieranie i przechylanie łyżki oraz odtwarzanie realistycznych efektów dźwiękowych.
Więcej
Zwiń
Poznaj zalety wielofunkcyjnej koparki gąsienicowej! Ciesz się satysfakcją z budowania i zabawy, jaką zapewnia zestaw LEGO® Technic 42094 Koparka gąsienicowa. Ten realistyczny, żółto-czarny model maszyny budowlanej jest ozdobiony naklejkami i wyposażony w unikalne połączenie funkcji ręcznych. Kabinę można obracać o 360°, wysięgnik podnosić do góry, a chwytakiem łapać dołączone do zestawu pnie drzew. Wśród innych funkcji wyróżniają się działająca, dwubiegowa wyciągarka oraz wytrzymałe i przyczepne gąsienice. Ten zaawansowany zestaw konstrukcyjny 2 w 1 można przebudować na solidną śmieciarkę gąsienicową — to podwójna dawka budowania i zabawy! Pojazd ma działający wysięgnik z chwytakiem, dwubiegową wyciągarkę, obrotową kabinę i wytrzymałe, przyczepne gąsienice. Ten klasyczny model zbudowany jest z żółtych i czarnych części, a w komplecie jest arkusz naklejek przedstawiających dodatkowe detale. Obróć kabinę o 360° i otwórz prowadzące do niej drzwi.
Więcej
Zwiń
Mnóstwo fantastycznej zabawy z Ciężarówką i koparką gąsienicową LEGO Duplo

Wyjątkowy zestaw zachwyci małych miłośników motoryzacji, a szczególnie tych zafascynowanych dużymi maszynami budowlanymi. Łatwe do złożenia pojazdy sprawią małym operatorom koparek wiele frajdy. Z takimi sprzętami prace na budowie ruszą pełną para! Koparka gąsienicowa sprawdzi się na najtrudniejszych podłożach! Posiada łatwe do zdemontowania lub ewentualnego skrócenia ramię robocze, dzięki czemu mały konstruktor dostosuje ją do swoich indywidualnych potrzeb. Na budowie nie może też zabraknąć jednego z najpotrzebniejszych pojazdów - ciężarówki. Ta we wspaniałym zestawie LEGO Duploposiada funkcję wywrotki. Załaduj na nią gruz i wywieź z palcu budowy.

Przygotujcie się na wspaniałą zabawę z Ciężarówką i koparką gąsienicową LEGO Duplo.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lego Koparka