Lego Duplo - Klocki dla Dzieci - najlepsze oferty

Lego Duplo - Klocki dla Dzieci na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 118 produktów - zobacz najlepsze oferty
LEGO® DUPLO® 10848 Moje pierwsze klocki Budowanie z klocków z jedna z ulubionych zabaw dziecięcych. Maluchy uwielbiają składać elementy na różne sposoby, tworzyć z nich budowle, pojazdy, zwierzęta, roboty – nawet, jeśli w oczach dorosłych nie wygląda to jako rozpoznawalny obiekt. Umysł dziecka jest niesamowicie twórczy, a rozwój wyobraźni i kreatywności – kluczowy. Marka LEGO® od zawsze stawiała na pierwszym miejscu potrzeby swoich małych klientów. Dlatego też powstała seria LEGO® DUPLO®, której elementy są aż osiem razy większe od standardowych. Zestawy kierowane są do dzieci poniżej piątego roku życia. Model nr 10848 to pudełko pełne kolorowych klocków niestandardowych części z naklejonymi oczami czy ilustracjami. Zestaw zawiera aż 80 klocków. Zabawa rozwija zdolności motoryczne, manualne i koordynacyjne oraz stymuluje wyobraźnię, pozwalając dzieciom na wdrażanie własnych pomysłów. Do zestawu klocków dołączono z karty obrazkowe z inspiracjami.
Więcej
Zwiń
Klocki LEGO Duplo 10847 Pociąg z cyferkami Zbuduj swój pierwszy pociąg i weź pasażerów na przejażdżkę! Kolorowa ciuchcia ma trzy wagoniki, a każda z części pociągu jest wyposażona w koła, więc po złożeniu maluch może śmigać w najdalsze zakątki mieszkania. Lokomotywa w starym stylu z miejscem dla maszynisty ma doczepione trzy wagoniki z kolorowymi klockami. Jest ich dziesięć, a każdy z nich jest ponumerowany. Podczas zabawy maluch nauczy się rozpoznawania kolorów i kształtów, a także cyferek czy nawet podstaw liczenia. W zestawie znajdują się także trzy figurki – pasażerowie (dziewczynka i chłopiec) oraz kotek. Zabawka rozwija nie tylko zdolności motoryczne i manualne dziecka, ale także wpływa na wyobraźnię i kreatywność. Klocki są przeznaczone dla maluchów już od 18 miesiąca życia. Są zupełnie bezpieczne – lego Duplo to seria, w której klocki są dwa razy większe w stosunku to tradycyjnych. Można je także układać na różne sposoby, dzięki czemu zabawa się nie nudzi.
Więcej
Zwiń
Pomóż maluszkowi zbudować różnorodne pojazdy z tego niesamowitego zestawu dla dzieci! Przedszkolakom spodoba się zabawa w budowanie i przebudowywanie kolorowych pojazdów z zestawu LEGO® DUPLO® 10886 Moje pierwsze samochodziki. Pomóż dziecku posortować klocki i zbudować z nich zabawkowy helikopter, taksówkę, śmieciarkę i wóz strażacki. Potem pomieszajcie klocki i zbudujcie własne pojazdy — to proste, bo wystarczy połączyć kilka dużych klocków DUPLO. Zabawa tym klasycznym zestawem z samochodami to świetny sposób, by rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zestaw rozbudzi także wyobraźnię i wspomoże naukę tworzenia i poruszania się. Klocki DUPLO są projektowane tak, by były interesujące i bezpieczne dla małych rączek. W zestawie cztery pojazdy LEGO® DUPLO® do zbudowania: wóz strażacki, helikopter, taksówka i śmieciarka. W komplecie klocek z nadrukiem sygnalizacji świetlnej oraz klocki z nadrukami różnych okien, kierowców i pasażerów.
Więcej
Zwiń
Mega fajne klocki . Cudowne kolory dzieki czemu dziecko jest zainteresowane . Kupilismy je siostrzenicy na 2 latka i do dzis mala sie nimi bawi . Bardzo mocny plastik .

Opinie - Lego Duplo - Klocki dla Dzieci