Lego City Remiza Strażacka 60004 - najlepsze oferty

Kategoria: Dla dziecka - Klocki. Producent: Lego, Przeznaczenie: Uniwersalne, Wiek dziecka: Dla ucznia (>6 lat), Seria: Lego City, Rodzaj: Plastikowe, Ilość elementów: 752, Popularne serie: Lego City
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Maska ochronna FFP2 5-warstwowa z DWOMA grubymi filtrami meltblown i blaszką na nos estetycznie wszytą w materiał maski. Gwarantuje wysoką wydajność filtracji wirusowej i bakteryjnej oraz szczelne przyleganie do twarzy. Filtr meltblown jest sercem maski odpowiadającym za jej skuteczność filtracji. Jest też jej najdroższą częścią dlatego często dla oszczędności redukuje się jego grubość lub liczbę warstw. Dlatego ten model maski jest bez porównania skuteczniejszy od masek FFP2 4-warstwowych, lub 5-warstwowych z tylko jednym filtrem meltblown (a jest to większość tanich masek na rynku). Najwyższy model: 5 warstw w tym DWIE warstwy filtrujące meltblown. Odporna na przesiąkanie - chroni przez zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową. Dopasowana - dzięki ergonomicznemu kształtowi i wszytemu metalowemu klipsowi na nos Wygodna - nie utrudnia oddychania i mówienia, przyjemna dla skóry. Skuteczna - Ochrona do 8h ciągłego stosowania Wysoki współczynnik filtracji bakteryjnej BFE 95% .
Więcej
Zwiń
Półmaski filtrujące ZF 0/27z FFP3 NR D – służą do ochrony dróg oddechowych przed aerozolami cząstek stałych i ciekłych, o ile stężenie fazy rozproszonej w aerozolu nie przekracza stężenia 20-krotności najwyższego dopuszczalnego stężenia . Są to półmaski płaskie, przeznaczone na jedną zmianę roboczą (max. 8 godzin). Nie należy stosować ich, gdy stężenie tlenu w powietrzu jest mniejsze niż 17%. Półmaski naszej produkcji są wyrobem antyelektrostatycznym – mogą być używane w strefie zagrożonej wybuchem. ZASTOSOWANIE: Najczęściej stosowane przy procesach spawania i lutowania, w miejscach gdzie jest duże stężenie groźnych respirabilnych pyłów, przy związkach zawierających :beryl, antymon, arsen, kadm, kobalt, nikiel, platynę, rad, strychninę, azbest – do 20 x NDS. CHARAKTERYSTYKA: Półmaska filtrująca ZF 0/27z FFP3 NR D składa się z : czaszy- wykonanej z wielowarstwowej włókniny filtracyjnej, dwóch taśm nagłowia, zacisku nosowego, uszczelniacza nosowego, zawora wydechowego.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lego City Remiza Strażacka 60004