Lego budowanie - najlepsze oferty

Lego budowanie na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 25 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestawy LEGO inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania własnych konstrukcji. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zestaw 30564 Swobodne budowanie - Potwór jest idealny, aby rozpocząć przygodę z LEGO.

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
30564

Seria Classic
Marka Brak
Wymagania wiekowe od 6 lat
Płeć Chłopcy
Dziewczynki
Liczba elementów 60
Rozmiar zestawu Mały [Lego 1 - 200]
Więcej
Zwiń
Buduj, co podpowie Ci wyobraźnia dzięki temu zestawowi klasycznych klocków LEGO® w jasnych kolorach! Od motyli i kwiatów po gitary i ciasta — ten zestaw składa się z klocków w 20 jasnych kolorach, dzięki którym zbudujesz wszystko, co podpowie Ci wyobraźnia. Zestaw zawiera cztery pary oczu do tworzenia wszelkiego typu stworzeń, a także pomysły na przykładowe modele. Przeznaczony dla budowniczych w każdym wieku stanowi idealne uzupełnienie każdej kolekcji LEGO.

Lego

Nasze podejście

Chcemy maksymalnie zwiększać nasz pozytywny wpływ na poszczególne osoby i na społeczeństwo,

a także nieustannie dostarczać dzieciom na całym świecie wysokiej jakości, kreatywne zabawki.

Grupa LEGO to prywatna firma z siedzibą w Billund w Danii.

Firma nadal pozostaje własnością rodziny Kirka Kristiansena, który założył ją w 1932 r.

Nazwa „LEGO” pochodzi z połączenia dwóch duńskich słów „leg godt” co oznacza „baw się dobrze”.
Więcej
Zwiń
To największa biała płytka konstrukcyjna LEGO®, jaka pojawiła się do tej pory! Rozmiar 32x32 wypustki LEGO oznacza ok. 25 cm kwadratowych powierzchni, na których można budować obszerne modele do zabawy i ustawienia na półce. Większa, lepsza, jaśniejsza, bielsza! Serce każdego konstruktora LEGO podbiją oszałamiające możliwości konstrukcyjne — od zamarzniętych jezior i ośnieżonych gór po słoneczne plaże i statki kosmiczne. Kto powiedział, że podstawka musi być na spodzie? Wysokiej jakości płytka utrzyma klocki pod dowolnym kątem — nawet do góry nogami — więc z powodzeniem można na niej budować przygody superbohaterów, a jednocześnie wciąż z łatwością zdejmować z niej klocki. A po zakończonym budowaniu solidna płytka pozwoli dzieciom przetransportować ich arcydzieła i w całości ustawić na półce. Swobodna zabawa wzmacniająca przyszłościowe umiejętności Zestawy LEGO Classic zapewniają dzieciom narzędzia do wyrażania siebie i swobodnej zabawy.
Więcej
Zwiń