Lego A - najlepsze oferty

Lego a na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Fajny zestaw ninja z czterema minifigurkami i rogatym stworem! Połącz siły z Bohaterskim Colem i Bohaterskim Zanem, którzy na grzbiecie potężnego rogatego stwora pędzą do walki, by wyrwać się z Lochów Shintaro. Wystrzel z miotacza dysków, by rozprawić się z nieznośnym Ginklem i Gleckiem. To walka o przetrwanie, więc porażka nie wchodzi w grę! Czy odważni bohaterowie ninja zdołają zwyciężyć i wyrwą się na wolność z mrocznego i przerażającego podziemnego świata? Dzieciom na pewno spodoba się zestaw LEGO® NINJAGO® Rogaty stwór Zane’a (71719) — są w nim cztery figurki do zbudowania, a do zabawy można zaprosić przyjaciół. Mogą wraz z Bohaterskim Colem i Bohaterskim Zanem wkroczyć do ekscytującego świata fantastycznych przygód i pomóc wojownikom w ucieczce z Lochów Shintaro. Idealna zabawka dla miłośników przygodowych gier planszowych Zestaw NINJAGO z Zanem jest zarazem grą planszową LEGO, w której dzieci znajdą spinner-kostkę w stylu ninja oraz fort ze specjalną pułapką.
Więcej
Zwiń
Budka lęgowa domek dla jerzyka

Jerzyki to niezwykłe ptaki, większość swojego życia spędziają w powietrzu, w locie nawet piją łapiąc krople deszczu. Ich sylewtki możemy obserwować na letnim niebie a ich głośne wyścigi to nic innego, jak polowanie na owady. A Jerzyk ma apetyt! Potrafi zjeść 20 tysięcy uciążliwych owadów jak komary czy meszki w ciągu doby. Jerzyki są więc naszym sprzymierzeńscem w walce w komarami i meszkami i już samo to powinno nas skłonić, do zapewnienia im odpowiednich warunków do gnazdowania.

Jerzyki są gatunkiem, który nigdyś gniazdował na skałach czy wysyokich drzewach. Z czasem naturalnych miejsc bytowania ubywało a jerzyki przeniosły się do siedlisk ludzkich. Dziś budują gniazda głównie na budynkach wykorzystując miejsca pod dachówkami, za rynnami, w szparach między cegłami. Wiele dziś mówi się o ochronie jerzyków, ponieważ podczas ocieplania i modrenizacji budynków ich gniazda mogą ulec zniszczeniu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lego A