Ławy i stoliki - najlepsze oferty

Ławy i stoliki w kategorii Meble. Najtańsze oferty i najlepsze marki Signal, Halmar, Hubertus, I&I, Endo. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5189 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nowoczesna Ława Korto wykonana została z pogrubionej płyty laminowanej (grubość: 32mm) wykończonej powłoką na wysoki połysk oraz chromowanych elementów metalowych i elementów PCV, które łącznie tworzą idealną i niezwykle efektowną całość. Ława Korto w połysku to bardzo wyjątkowy produkt, który charakteryzuje się nowoczesnym designem, ponadczasową kolorystyką oraz nieprzeciętną trwałością. Cechy te pozwolą dopasować mebel do futurystycznego wnętrza i sprawią, że będzie on świetnym uzupełnieniem stylowego salonu, gabinetu lub pokoju gościnnego. Wymiary ławy: szerokość: 60cm, długość: 60cm , wysokość: 31cm Dwupoziomowa ława Korto jest dostępna w kolorystyce: Biały Połysk Czarny Połysk Koszt dostawy: 40zł Ława jest zapakowana w paczki wraz z instrukcją samodzielnego montażu. UWAGA!!!W trakcie procesu zakupowego (pole: Uwagi) proszę wskazać wybraną kolorystykę ławy.
Więcej
Zwiń
Nowoczesna Ława Korto wykonana została z pogrubionej płyty laminowanej (o grubości 32 mm) i okleiny PCV oraz elementów metalowych i PCV, które łącznie tworzą idealną i niezwykle efektowną całość. Ława Korto to bardzo wyjątkowy produkt, który charakteryzuje się nowoczesnym designem, modną kolorystyką oraz ponadprzeciętną trwałością. Cechy te pozwolą dopasować mebel do futurystycznego wnętrza i sprawią, że będzie on świetnym uzupełnieniem stylowego salonu, gabinetu lub pokoju gościnnego. Wymiary ławy: szerokość: 60cm, długość: 60cm , wysokość: 31cm (37cm, 45cm, 52cm - za dodatkową dopłatą) Dwupoziomowa ława Korto jest dostępna w czterech wariantach kolorystycznych w macie: Biały Dąb Donoma Śliwa Wallis Wenge Milano Atrakcyjność ławy niewątpliwie podnosi również możliwość zmiany jej wysokości. Opcja ta dostępna jest za dodatkową dopłatą: 37 cm dopłata 20 zł 45 cm dopłata 40 zł 52 cm dopłata 60 zł Koszt dostawy: 40zł Ława jest zapakowana w paczki wraz z instrukcją samodzielnego montażu.
Więcej
Zwiń