Ławki i huśtawki ogrodowe - najlepsze oferty

Ławki i huśtawki ogrodowe w kategorii Meble ogrodowe i akcesoria. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 584 produkty - zobacz najlepsze oferty
Ławka Eden z pojemną skrzynią to pomysłowe rozwiązanie dla małych przestrzeni. Idealnie wpisze się w aranżację nowoczesnego balkonu czy tarasu. Wyprodukowana przez renomowaną firmę Keter z trwałych tworzyw sztucznych. Stylizowana na naturalne drewno, nie wymaga zabiegów konserwacyjnych. Takie rozwiązanie nadaje nowoczesności i świeżości każdej przestrzeni. Solidna konstrukcja skrzyni zapewnia stałą wentylację dzięki czemu można w niej przechowywać np. poduszki ogrodowe. Możliwość zamknięcia na kłódkę stanowi dodatkowe zabezpieczenie (kłódki nie ma w zestawie).

Skrzynia możne stać na zewnątrz bez względu na warunki atmosferyczne (nawet w miejscach bardzo nasłonecznionych lub na mrozie). Można ją także łatwo przenieść dzięki wygodnym uchwytom. Ławka Eden z łatwości pomieści 2 dorosłe osoby. Wydodne podłokietniki i wyprofilowane oparcie sprawiają, że użytkowanie tego mebla to czysta przyjemność.
Więcej
Zwiń

Opinie - Ławki i huśtawki ogrodowe