Ławki do przedpokoju - najlepsze oferty

Ławki do przedpokoju już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 253 produkty - zobacz najlepsze oferty
Stylowa ławeczka do przedpokoju, sprawdzi się również w salonie czy sypialni. Dla wygody górna część ozdobiona została poduszką. Dwie dolne szuflady oraz trzy drewniane kraty będą stanowić świetne rozwiązanie dla przechowywania wszelkich drobiazgów, takich jak buty, torebki, książki, zabawki czy wiele innych. Stanowi idealne połączenie stylu i funkcjonalności. Wykonanie z wysokiej jakości drewna gwarantuje długie lata użytkowania.
  • Kolor: biały
  • Rama: drewno paulownia oraz sklejka
  • Wymiary ogólne: 100 x 35 x 50 cm
  • Wymiary szuflad: 46 x 33 x 7,5 cm
  • Wymiary drewnianych krat: 30 x 31 x 15,5 cm
  • Materiał: Bawełna: 20%, Poliester: 80%
Więcej
Zwiń
Dzięki naszej ławce stworzysz ciepłe i przyjazne otoczenie tuż obok drzwi w przedpokoju! Oferujący dużo miejsca do przechowywania mebel będzie przyciągającym wzrok dodatkiem do przedpokoju, salonu lub sypialni! Wykonana z drewna paulownia i MDF ławka do przedpokoju jest bardzo stabilna i trwała. Co więcej, oferuje dużo miejsca do przechowywania za sprawą 2 wewnętrznych komór i 2 szuflad. Mebel można łatwo wyczyścić wilgotną ściereczką. Nasza ławka do przechowywania jest już złożona; montaż nie jest wymagany.
Więcej
Zwiń
Za pomocą naszej ławki stworzysz ciepłe i przyjazne otoczenie tuż obok drzwi w przedpokoju! Dzięki szufladom i poduszce na siedzisku ta ławka będzie przyciągającym wzrok dodatkiem do przedpokoju, salonu lub sypialni! Wykonana z drewna paulownia i MDF ławka do przedpokoju jest bardzo stabilna i trwała. Dzięki miękkiej poduszce możesz wygodnie na niej siedzieć. Ta ławka do przedpokoju oferuje dużo miejsca do przechowywania za sprawą 2 szuflad i komory z 1 drzwiami. Mebel można łatwo wyczyścić wilgotną ściereczką. Nasza ławka do przechowywania jest już złożona; montaż nie jest wymagany.
Więcej
Zwiń