Ławki do przedpokoju - najlepsze oferty

Ławki do przedpokoju już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 262 produkty - zobacz najlepsze oferty
Po zakupie, prosze o kontakt pod adresem wraz z informacjami na temat specyfikacji produktu. Opis Harmonia kształtu i wygody Doskonale proste nóżki i wygodne, regularne nierówności siedziska – Costa oznacza „wybrzeże" i zarazem jeden z najchętniej kupowanych pufów. To połączenie wyjątkowego stylu, niezrównanej wygody i wieloletniej stabilności. To wszystko łączy w sobie ławka stworzona z myślą o wygodzie i elegancji. Dlatego nasi klienci tak chętnie stawiają są w swoich salonach i sypialniach, a także kupują do biur, gabinetów i sklepów. Zadbaliśmy o wszystko Tapicerowane i pikowane meble to ponadczasowy wygląd. Do niego dodaliśmy doskonałej jakości materiały, wspaniały kształt, niezrównaną wygodę i doświadczenie naszych rzemieślników. I tak postała pufa Costa – siedzisko, które każdy chciałby mieć we własnym domu czy biurze. Teraz jest to możliwe: siedzisko możesz zamówić w jednym z wielu rozmiarów, kolorów i materiałów.
Więcej
Zwiń
Piękna ławka wykonana z litego drewna ma prostą, stylową formę. Nie tylko posłuży do przechowania przedmiotów, ale także podkreśli wystrój Twojego wnętrza.

Dzięki 3 szufladom ławka zapewni wystarczająco dużo miejsca na buty wszystkich domowników, każda z nich pomieści 3-4 pary. Możesz też wykorzystać je do przechowania innych rzeczy lub elementów garderoby.

Ławka może pomieścić od 2 do 3 osób dorosłych i idealnie nadaje się do użytku w przedpokojach, garderobach, sypialniach itp.


  • Materiał: lite drewno
  • Wymiary całkowite: 100 x 35 x 45 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Wymiary szuflady: 30,5 x 30,5 x 25 cm (dł. x szer. x wys.)
  • 3 duże szuflady


Więcej
Zwiń
Polecam.Bardzo praktyczna ławka do przedpokoju. Moim zdaniem dość pojemna i praktyczna.