Ławki do przedpokoju - najlepsze oferty

Ławki do przedpokoju już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 243 produkty - zobacz najlepsze oferty
Piękna ławka wykonana z litego drewna ma prostą, stylową formę. Nie tylko posłuży do przechowania przedmiotów, ale także podkreśli wystrój Twojego wnętrza. Dzięki 3 szufladom ławka zapewni wystarczająco dużo miejsca na buty wszystkich domowników, każda z nich pomieści 3-4 pary. Możesz też wykorzystać je do przechowania innych rzeczy lub elementów garderoby. Ławka może pomieścić od 2 do 3 osób dorosłych i idealnie nadaje się do użytku w przedpokojach, garderobach, sypialniach itp.Materiał: lite drewno Wymiary całkowite: 100 x 35 x 45 cm (dł. x szer. x wys.) Wymiary szuflady: 30,5 x 30,5 x 25 cm (dł. x szer. x wys.) 3 duże szuflady
Waga: 11 kg
Więcej
Zwiń
Stylowa ławeczka do przedpokoju, sprawdzi się również w salonie czy sypialni. Dla wygody górna część ozdobiona została poduszką. Dwie dolne szuflady oraz trzy drewniane kraty będą stanowić świetne rozwiązanie dla przechowywania wszelkich drobiazgów, takich jak buty, torebki, książki, zabawki czy wiele innych. Stanowi idealne połączenie stylu i funkcjonalności. Wykonanie z wysokiej jakości drewna gwarantuje długie lata użytkowania.
  • Kolor: biały
  • Rama: drewno paulownia oraz sklejka
  • Wymiary ogólne: 100 x 35 x 50 cm
  • Wymiary szuflad: 46 x 33 x 7,5 cm
  • Wymiary drewnianych krat: 30 x 31 x 15,5 cm
  • Materiał: Bawełna: 20%, Poliester: 80%
Więcej
Zwiń
kupiłam ławkę dzięki waszej ofercie -70% . To super że macie takie zniżki. Ławka ma tylko jedną wadę. Poduszka jest pokryta takim materiałem, że widać na niej każdy paproch i sierść mojego kota, który uwielbia na niej spać. Moim zdaniem należy zmienić tylko materiał na poduszce. Reszta jest super.
Materiał Bawełna, Płyta MDF, Papier, Lita topolaPłyta MDF składa się z bardzo cienko ciętych, przyklejanych pod dużym ciśnieniem włókien drzewnych.
Obróbka Lakierowany
Obicie Siedzisko
Kolor Biały
Rozmiar po zmontowaniu Szerokość: 95 cm, Wysokość: 49 cm, Głębokość: 35 cm
Instrukcja montażu Do samodzielnego montażu
Rozmiar przed zmontowaniem Szerokość: 39 cm, Długość: 100 cm, Wysokość: 20 cm
Miejsce do przechowywania Pod siedziskiem
Zawiera 1 półka, 3 szuflady
Więcej
Zwiń