Lasocki Kids - najlepsze oferty

Sprawdź Lasocki Kids 413,52 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 11 produktów - zobacz najlepsze oferty
Vermeiren EclipsX 4 kids wózek ze stopów lekkich dla dzieci Wózek wykonany z aluminium dedykowany dla dzieci do samodzielnego poruszania się. Wózek posiada konstrukcję modułową dzięki czemu mamy duże możliwości dopasowania go do indywidualnych potrzeb zarówno jeżeli chodzi o konstrukcję wózka jak i o dodatkowe opcje. Cechy produktu: Zmiana wysokości siedziska od podłoża zmiana kąta nachylenia siedziska zmiana środka ciężkości aluminiowe ochraniacze możliwość zmiany głębokości siedziska UWAGA! Każdy wózek dla dzieci powinien być wyposażony w pas stabilizujący miednicę. Jest to podstawowa profilaktyka, która pozwala prawidłowo siedzieć a przede wszystkim stabilizować miednicę. Niestabilna miednica jest przyczyną powstawania skoliozy u dzieci poruszających się przy pomocy wózka. Tapicerka: Kolor ramy: Dane techniczne:
Więcej
Zwiń
Wózek z napędem elektrycznym pokojowo terenowy FOREST KIDS Vermeiren - Opis produktu:
FOREST kids to wersja wózka dla dzieci. Znakomite zawieszenie kół tylnych skonstruowane na amortyzatorach z regulowanym skokiem pozwala czuć najwyższy komfort podczas jazdy w terenie. Kiedy dorzucimy do tego również bardzo interesujące zawieszenie kół przednich , które gwarantuje styczność wszystkich czterech kół nawet na nierównym terenie to z wózka robi się prawdziwe terenowe cudo. Bardzo interesujące zawieszenie kółek przeciw-wywrotnych na systemie ROSTA skutecznie zabezpiecza przed niebezpiecznym przechyleniem wózka w sposób dopasowujący się do wysokości pokonywanej przeszkody.
Zalety wózka elektrycznego FOREST KIDS:
  • Oświetlenie tylne i przednie diodowe (zapewnia doskonałą widoczność),
  • pas bezpieczeństwa,
  • koła przednie ś
Więcej
Zwiń