Laptopy ASUS - najlepsze oferty

ASUS X541UA-BS51 15,6"/I5/8GB/1TB/WIN10 jest sprzętem przeznaczonym dla amatorów.
Znajdź to czego potrzebujesz! Laptopy ASUS w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Asus X541UA-BS51 (1) . Intel Core i5 Wysoka wydajność w rozsądnej cenie. Procesory Intel Core i5 stanowią znakomite rozwiązanie zarówno w przypadku laptopów biznesowych, jak również urządzeń multimedialnych. Wersje dwu i czterordzeniowe, posiadają układ graficzny HD Graphics, oraz tryb Turbo boost zwiększający taktowanie procesora. To procesory zapewniające komfortowe i płynne działanie systemu, nadające się do obróbki zdjęć i filmów, grania w gry 2D i 3D oraz odtwarzania filmów w jakości Full HD. - Dla osób poszukujących wydajnych procesorów, które sprawdzą się w komputerach gamingowych - Występują w wersji dwu i czterordzeniowej. Posiadają tryb Turbo boost zwiększający taktowanie procesora Pamięć RAM DDR4 Jeszcze szybsza i nowocześniejsza pamięć RAM DDR4 przeniesie Cię w nowy wymiar prędkości działania. Korzystanie z gier, programów i aplikacji będzie jeszcze bardziej komfortowe.
Więcej
Zwiń
Niesamowita wydajność i wspaniała grafika zaczynają się tutaj. Procesory Intel® Core™ i3 zapewniają korzystanie w pełni z płynnych i atrakcyjnych efektów wizualnych, oferują większe bezpieczeństwo przez funkcje zabezpieczeń i doskonały czas pracy na akumulatorach.Wielozadaniowość na najwyższym poziomieDzięki efektywnemu wykorzystaniu zasobów procesora w technologii Intel® Hyper-Threading każdy rdzeń może przetwarzać wiele wątków jednocześnie zapewnia to: możliwość jednoczesnego uruchamiania wielu wymagających aplikacji przy utrzymaniu optymalnego czasu reakcji systemubezpieczeństwo, wydajność i łatwość zarządzania systemami przy minimalnym wpływie na produktywnośćpodniesienie przepustowości procesora, zwiększając ogólną wydajność oprogramowania wielowątkowego Dysk SSD jest znacznie szybszy niż standardowy dysk HDD, zapewniając znacznie większą szybkość odczytu i zapisu sekwencyjnego oraz losowego podczas realizacji każdego zadania.
Więcej
Zwiń

Opinie - Laptopy ASUS

ASUS X541UA-BS51 15,6"/I5/8GB/1TB/WIN10 jest sprzętem przeznaczonym dla amatorów.