Lampy Stołowe Promocje - najlepsze oferty

Lampy Stołowe Promocje 25,95 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wprowadź nowoczesny akcent do wystroju swojego wnętrza za pomocą naszej pełnej wdzięku lampy stołowej! Ten zestaw 2 dotykowych lamp stołowych będzie funkcjonalnym i dekoracyjnym dodatkiem do Twojego domu. Ich współczesne wzornictwo z pewnością będzie pasować do każdego wnętrza i wniesie do niego nieco stylu i elegancji.

Wyposażona w przełącznik dotykowy lampka nocna jest łatwa w obsłudze - wystarczy dotknąć podstawy lampy, aby ją włączyć lub wyłączyć. Dzięki kablowi o długości około 120 cm możesz postawić lampę w dowolnym miejscu w pokoju. Możesz wybrać i zainstalować żarówki z gwintem E14 o różnych kolorach światła, by stworzyć atmosferę relaksu i wypoczynku.

Prosimy mieć na uwadze, że żarówki nie są dołączone. Montaż lampy jest prosty. Przesyłka obejmuje 2 lampy.
  • Kolor: biały (klosz) + srebrny (podstawa)
  • Wymiary całkowite: 16 x 32 cm (śr. x wys.)
  • Wymiary klosza: 16 x 15,8 cm (
Więcej
Zwiń
Lampa stołowa "AUTOMOBILE" zachwyca małych kierowców wyścigowych! Ta praktyczna, elastyczna lampka do czytania o wymiarach 200 x 200 x 430 mm / projekcja 350 mm przyciąga wzrok w każdym dziecięcym pokoju - ale także w salonie czy na biurku wielkich fanów samochodów. Lampa stołowa w konstrukcji AUTOMOBILE zapewnia zawsze przyjemne, ukierunkowane światło, klosz i lampa są nietłukące i zapewniają wymagane bezpieczeństwo w pokoju dziecięcym. Kabel o długości 150 cm jest wyposażony w przełącznik pośredni, który służy do włączania i wyłączania lampki do czytania.Lampa do czytania nadaje się do lamp GX53 o maksymalnej mocy 9 W i może być wyposażona w lampy energooszczędne (ESL) lub LED Lampy. Lampa o mocy 6 W (450 lumenów) jest objęta zakresem dostawy. * Lampa jest sprzedawana z lampą o klasie energetycznej A + * Zużycie ważone 6 kWh / 1000h Lampy „Made in Germany” firmy Niermann Standby z ciekawymi detalami i wysokiej jakości t.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.