Lampa czołowa - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Lampa czołowa w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 115 produktów - zobacz najlepsze oferty
Lampa czołowa Prox Aries Cree XP-G2 500lm USB Aluminiowa lampa czołowa z funkcją ZOOM, ładowana przez USB. SPECYFIKACJA: Źródło światła: super jasna dioda CREE XP-G2, 500 lumenów Materiał: aluminium 6063-T3 Stopień wodoszczelności: Zasilanie: ładowalne ogniwo litowo-jonowe 18650 o pojemności 2600 mAh Ładowanie: przez gniazdo Micro USB, średni czas ładowania 3/4 h (1A) Tryby pracy: 5 trybów pracy 2 tryby stałe: max 500 lm (5h), min 250 lm (10h) 3 tryby migające: FL1 (12h), SOS (24h), FL2 (40h) Waga: 79 g Wymiary: 25×40×86mm W komplecie: kabel USB regulowany uchwyt na głowę Inne: Kod producenta: A-O-B-P-0396 Kod sklepu: ALJ-LAM112 Firma ProX zajmuje się produkcją wysokiej jakości podzespołów oraz akcesoriów rowerowych. Produkty tej marki cechują się doskonałą jakością i niską ceną, dzięki czemu zyskały rzeszę wiernych fanów. Rozwiązania firmy ProX powstają w wyniku konsultacji z profesjonalistami, co sprawia, że doskonale odpowiadają na potrzeby klientów.
Więcej
Zwiń
Latarka czołowa 2 w 1 z możliwością wyboru oświetleniaAkumulatorowa latarka czołowo z czujnikiem o mocy do 150 lumenów;Obie funkcje latarki akumulatorowej HEAD LITE zapewniają optymalne oświetlenie: wiązka szerokokątna oświetla całe stanowisko pracy, a wiązka skoncentrowana zapewnia światło niezbędne do prac kontrolnych i sprawia, że obiekty są dobrze widoczne nawet z dużej odległości. W zależności od zadania należy wybrać żądaną moc światła (50 lub 100%).Latarka posiada czujnik, który jest sterowany bezdotykowo: latarka może być włączana i wyłączana poprzez prosty ruch ręki. Nie trzeba zdejmować grubych lub brudnych rękawic. Tym samym nie ma ryzyka zabrudzenia latarki. Aby uruchomić latarkę, należy dwukrotnie wykonać ruch ręką, co zapobiega przypadkowemu włączeniu.
Więcej
Zwiń
Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.
  • Zabawka lampa czołowa to model dla dzieci, który jest wierną kopią faktycznej lampy produkowanej przez firmę Bosch. Produkt został wykonany z najwyższej jakości plastiku przez firmę Klein,
  • Dzieci uwielbiają naśladować rodziców wykonujących codzienne czynności domowe lub w nich uczestniczyć, jednak nie zawsze jest to możliwe ze względu o ich troskę oraz bezpi
Więcej
Zwiń
Latarka świeci przyzwoicie, choć pełny test przejdzie w jaskini. Trwałość obudowy, mogłaby być lepsza. Regulacja kąta wypada słabo, zbyt luźno zamocowane i opada podczas wstrząsów.