Lalki Monster High Nowe - najlepsze oferty

Lalki Monster High Nowe na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 39 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mattel Lalka Monster High Frankie Stein Upiory Na Basenie BBR80 Kod produktu: BBR80 Producent: Mattel Monster High Frankie Stein Fashion Doll Swimsuit Leopard Print Uczniowie Monster High to najbardziej oryginalne towarzystwo to upiory z klasą, które nie lubią nudzić się w szkole, podobnie jak wszystkie nastolatki! Choć są dziećmi znanych potworów, same nie straszą, lecz zabijają stylem i przewrotnym humorem, który podbije serca dziewczynek. Lubią modę, zabawę i muzykę. Córka potwora Frankensteina. Jest nowym potworem w Monster High, ma zaledwie 15 dni. Jest bardzo przyjazna, nigdy nie traci ducha. Jest również bardzo naiwna, ze względu na jej bardzo młody wiek. Dziewczyna niewiele wie o życiu. Lalka ma ruchome ręce i nogi, dlatego można je ustawić w wielu pozach. Lalki nie stoją samodzielnie. W zestawie lalka w ubrankach wraz z dodatkami.
Więcej
Zwiń
Lalka Monster High Draculaura Wampiskrzydła 2 w 1 lalka Draculaury z popularnego serialu Monster High ubrana w stylowe ubranie w różowo-czarnych odcieniach odpowiednia dla dzieci powyżej 6. roku życia Monster High Seria Monster High opowiada o życiu szkolnym grupy uczniów w ich akademii - Straszyceum. Trudzą się tam codziennymi problemami, przeżywają liczne przygody, czasami kosztem złej oceny. Każde z uczniów jest córką lub synem jednego ze słynnych potworów. Ojcem 1600-letniej Draculaury weganki jest hrabia Dracula. Zamień swoją Draculaurę w nietoperze dzięki jej niesamowitym skrzydłom! Monster High prezentuje córkę Draculi ze specjalną kreacją, która otwiera się, by ukazać przepiękne skrzydła nietoperza. Wystarczy pociągnąć dźwignię na plecach nastoletniej lalki Draculaura, by zobaczyć, jak jej połyskliwy różowy podkoszulek zamienia się w skrzydła wielkości ciała. Popchnij skrzydła w dół, aby powrócić do andquot;zwykłegoandquot; stroju.
Więcej
Zwiń