La Page - najlepsze oferty

La Page już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! ♥ Wybierz coś dla siebie spośród ofert Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 145 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ta lampka jest jak kameleon, kreatywna, zmienna i przewrotna, a jednocześnie piękna i oryginalna. W ciągu dnia będzie stylową i subtelną ozdobą Twojego biurka. Ot niepozorny, miły dla oka obrazek w Twoim miejscu pracy przypominający kalendarz z przewracanymi stronami.

Jednak dopiero po zmroku pokazuje swoje prawdziwe oblicze, a nawet oblicza bo, jak kobieta zmienną jest i ma wiele twarzy.Gdy się więc ściemia i ją włączysz to łagodnym światłem stworzy niepowtarzalny klimat wokół siebie oraz stanie się wyjątkową ozdobą.

Czemu jednak lampka nazywa się przewrotna (ang. page by page lamp)? Każdy z nas ma wahania nastroju, a ta lampka potrafi się do nich idealnie dopasować. Wystarczy, że przewrócisz stronę i całkowicie zmienisz jej wygląd dopasowując do aktualnego nastawienia do życia. Więc, gdy masz bojowy nastrój, przerzuć kartkę, użyj białego klosza i zatrzymaj się na stronie z czerwonymi plamami.
Więcej
Zwiń
BLAT 19MM FORNIROWANY, NOGI DREWNIANE
  • Materiał blat: płyta wiórowa/fornir
  • Materiał noga: drewno lite
  • Montaż: zamontowany fabrycznie
  • Cechy charakterystyczne: połączenie litego drewna z giętą obręczą.

Materiał do wyboru:
  • dąb
  • buk
  • emalia na buku

W katalogu "do pobrania" znajduje się wzornik wybarwień drewna (w komentarzu przy zamówieniu prosimy wpisać numer z wzornika).

Produkt na zamówienie klienta.

WARUNKI DOSTAWY: minimum logistyczne 1845 zł brutto, poniżej tej ceny koszt dostawy wynosi 90 zł zł brutto.

Dodatkowo w katalogu "do pobrania" karta produktowa.
Więcej
Zwiń