Kuchnia bosch - najlepsze oferty

Kuchnia bosch na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 409 produktów - zobacz najlepsze oferty
Robot Kuchenny Bosch MUM48A1

MUM4 - doceniony przez wielu użytkowników

klasyczny robot kuchenny
doskonała jakość i duża ilość akcesoriów
Funkcja automatycznego parkowania mieszadeł ułatwiająca dodawanie składników do misy.
Łatwość utrzymania w czystości.
Gumowe nóżki w podstawie urządzenia zabezpieczające przed przesuwaniem podczas pracy.

Najważniejsze cechy:

Moc Dzięki tej funkcji wszystkie składniki zostaną połączone szybko i dokładnie, a masa ze ścianek misy zostanie precyzyjnie zgarnięta do środka. W celu uzyskania doskonałych rezultatów składniki muszą być idealnie połączone. Planetarny ruch mieszadeł 3D oznacza, że mieszadła poruszają się w trzech kierunkach jednocześnie. Gwarantuje to prawidłowe zgarnianie masy z boków, dna i środka misy, dzięki czemu ciasto jest zawsze doskonale wyrobione.
Bezpieczeństwo Gumowe nóżki w podstawie gwarantują stabilną pracę oraz bezpieczeństwo. Maksymalne bezpieczeństwo pracy.
Więcej
Zwiń
Maszynka do mielenia marki Bosch z serii CompactPower to duża moc w kompaktowej formie. Jest niezastąpioną pomocą w każdej domowej kuchni. Jej kompaktowa, wysokiej jakości obudowa zapewnia łatwe użytkowanie oraz przechowywanie urządzenia. Przygotuj swoje ulubione potrawy w domu i zaskocz nimi swoich gości dzięki wielofunkcyjnej maszynce do mielenia. Łatwe i szybkie przetwarzanieWysoka moc (2000 W MBP*) i duża komora mielenia (aż 8 cm) zapewniają idealny efekt. Teraz mielenie składników to żaden problem. Maszynka mieli aż do 2,5 kg na minutę co zapewnia bezproblemową pracę urządzenia, a duży otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum. Szybki i perfekcyjny efekt za każdym razem gwarantowany. * MBP - moc zablokowania silnika Sitka ze stali szlachetnej i dwustronny nożykSita o różnej grubości (2,7 oraz 4 i 8 mm) i nożyk zostały wykonane ze stali szlachetnej. Dzięki temu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest znacząco dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe.
Więcej
Zwiń
Bosch MSM66150 Biały

Innowacyjne i komfortowe blendery ErgoMixx uprzyjemnią pracę nawet przy najcięższych zadaniach w kuchni. Uchwyt został wyprofilowany tak, aby idealnie pasował do każdej dłoni, a antypoślizgowy materiał gwarantuje bezpieczeństwo utrzymania urządzenia nawet przy miksowaniu najtwardszych produktów. Doskonale zaprojektowane blendery ErgoMixx dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Najważniejsze cechy urządzenia

Silnik o mocy 600 W zapewnia szybkie i doskonałe przetwarzanie żywności.

Przycisk Turbo idealny przy cięższych pracach.

Uchwyt SoftTouch zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Bez chlapania podczas przygotowywania potraw.

Poczwórne ostrze gwarantuje spektakularne właściwości tnące.

Ergonomiczny kształt idealnie układający się w dłoni.

Bezpieczny dla zdrowia.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kuchnia bosch