Kuchenki mikrofalowe Samsung - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Kuchenki mikrofalowe od Samsung: Samsung GE83X, Samsung ME83X, Samsung MG23K3515AK, Samsung MG23J5133AM, Samsung GE83M, Samsung ME83M, Samsung MG28J5255UW, Samsung MS23K3513AK
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 89 produktów - zobacz najlepsze oferty
FUNKCJE Oszczędność energii Tryb eko oszczędza więcej energii w trybie czuwania – do 40%. Poprzez naciśnięcie jednego przycisku oszczędzasz pieniądze, energię i środowisko. Innowacyjna emisja W firmie Samsung jesteśmy dumni z wprowadzania innowacji technologicznych do każdego produktu. Nasz system TDS sprawia, że wszystko, od pizzy po ciepłe mleko, jest zawsze doskonale przygotowane i smaczne - dzięki trzem źródłom emisji fal. Potrawy przygotowywane w naszych kuchenkach mikrofalowych będą zawsze równomiernie i dokładnie ugotowane. Luksusowe czarne lustrzane wzornictwo Luksusowe czarne lustro wyróżnia się w kuchni, a także harmonijnie współgra z całością wystroju. Poza tym ekran dotykowy z opisem funkcji jest łatwy w obsłudze. Wyświetlacz wyczuwa i śledzi ruchy palca, co sprawia, że obsługa jest bardzo prosta.
Więcej
Zwiń
Opis i dane produktu Samsung ME83X. WYBRANE CECHY Powłoka Ceramic Inside™ Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej zapobiega nie tylko zarysowaniom, ale także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych zapachów. System TDS System Potrójnej Dystrybucji to gwarancja równomiernej dystrybucji ciepła z trzech punktów, co sprawia, że potrawy są idealnie przygotowane do spożycia. Automatyczne rozmrażanie Błyskawiczne rozmrożenie żywności przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wartości odżywczych. PODGRZEWAJ, ROZMRAŻAJ, GOTUJ! Dzięki kuchence mikrofalowej o mocy 800 W szybko i łatwo przygotujesz obiad lub kolację. Pojemność 23 l oraz dostępne programy gotowania i rozmrażania produktów, z pewnością ułatwią przyrządzenie jedzenia. Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - wystarczy kilka minut, aby przygotować smaczny posiłek. ANTYBAKTERYJNA POWŁOKA CERAMIC INSIDE™ Wykorzystywana przez Samsung powłoka Ceramic Inside™ zapewnia higienę i łatwą pielęgnację urządzenia.
Więcej
Zwiń
WYBRANE CECHY Powłoka Ceramic Inside™ Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej zapobiega nie tylko zarysowaniom, ale także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych zapachów. System TDS System Potrójnej Dystrybucji to gwarancja równomiernej dystrybucji ciepła z trzech punktów, co sprawia, że potrawy są idealnie przygotowane do spożycia. Automatyczne rozmrażanie Błyskawiczne rozmrożenie żywności przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wartości odżywczych. PODGRZEWAJ, ROZMRAŻAJ, GOTUJ! Za pomocą kuchenki o mocy 800 W i z grillem 1100 W szybko i łatwo przygotujesz obiad lub kolację. Pojemność 23 l oraz 3 poziomy trybu kombinowanego (mikrofala, grill, mikrofala+grill) z pewnością ułatwią przyrządzenie jedzenia zarówno dla jednej osoby jak i całej rodziny. Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - wystarczy kilka minut, aby przygotować smaczny posiłek. ANTYBAKTERYJNA POWŁOKA CERAMIC INSIDE™ Wykorzystywana przez Samsung powłoka Ceramic Inside™ zapewnia higienę i łatwą pielęgnację urządzenia .
Więcej
Zwiń
Mikrofala jak mikrofa. Warto dopłacić za brak pokręteł etc., co ułatwia zachowanie jej w czystości.

Opinie - Kuchenki mikrofalowe Samsung - bestsellery