Kuchenki mikrofalowe - najlepsze oferty

Nie mieści się w niej sterylizator, który mieścił się w poprzedniej, tej która mi się zepsuła. Grzałka jest umieszczona bardzo nisko. Poza tym sprawuje się lepiej niż moja poprzednia mikrofala np. rozmrażanie chleba nie wysusza go.
Czy we współczesnej kuchni, gdzie króluje moda na zdrową i przemyślaną kuchnie jest jeszcze miejsce na szybkie posiłki? Oczywiście, że tak. Przecież sposób przyrządzenia nie zawsze determinuje czy jedzenie jest zdrowe czy też nie. Jeśli cenimy sobie czas, oraz łatwość przygotowania potraw w naszej kuchni musi znaleźć się kuchenka mikrofalowa. Zdrowe posiłki to nie tylko efekt gotowania na parze. Wykorzystując nowoczesne kuchenki mikrofalowe może bez problemu przygotować potrawy np. grillowane lub na parze właśnie. Kolejnym ważnym aspektem jest energooszczędność. Okazuje się bowiem, że w porównaniu do tradycyjnych kuchenek lub piekarników, gotując lub podgrzewając jedzeni za pośrednictwem fal mikrofalowych oszczędzamy nie tylko czas ale i energię, dzięki czemu pieniądze oszczędzamy podwójnie. Kuchenki mikrofalowe oprócz podgrzewania produktów, posiadają również inne nowoczesne funkcje, np. grilla, odgrzewania lub gotowania na parze. Kuchenki mikrofalowe w kategorii Małe AGD do kuchni. Najtańsze oferty i najlepsze marki Whirlpool, Samsung, Gorenje, Sharp, Amica. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 489 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kuchenka mikrofalowa marki Samsung, o szerokości 48.9 cm, posiadająca funkcję rozmrażania oraz przycisk +30, pozwalający przedłużyć czas trwania programu o 30 sekund. Model sterowany jest elektronicznie, posiada minutnik, wyświetlacz oraz zabezpieczenie przed dziećmi. Wnętrze komory mikrofalówki wykonane zostało z emalii ceramicznej, drzwiczki urządzenia otwierane są w lewo. Luksusowe czarne lustrzane wzornictwo Luksusowe czarne lustro wyróżnia się w kuchni, a także harmonijnie współgra z całością wystroju. Poza tym ekran dotykowy z opisem funkcji jest łatwy w obsłudze. Wyświetlacz wyczuwa i śledzi ruchy palca, co sprawia, że obsługa jest bardzo prosta. Innowacyjna emisja W firmie Samsung jesteśmy dumni z wprowadzania innowacji technologicznych do każdego produktu. Nasz system TDS sprawia, że wszystko, od pizzy po ciepłe mleko, jest zawsze doskonale przygotowane i smaczne - dzięki trzem źródłom emisji fal.
Więcej
Zwiń
AMICA AMG 20M70V + DARMOWA DOSTAWA Kuchenka mikrofalowa AMG 17M70V posiada podstawowe funkcjonalności. Jest łatwa w obsłudze, zapewnia satysfakcję użytkowania.

Kuchenka mikrofalowa AMG 17M70V wyposażona została w klasyczne sterowanie mechaniczne. Za pomocą pokręteł na panelu sterowania ustawia się czas pracy kuchenki oraz moc mikrofal.

Multi Waves System, dostępny w modelu AMG 20M70V to specjalny system rozprzestrzeniania się mikrofal. Dzięki niemu można mieć pewność, że potrawa będzie równomiernie podgrzana, także wewnątrz.

Kuchenka mikrofalowa AMG 17M70V wyposażona została w funkcję czasowego rozmrażania. Sama dobiera optymalny czas trwania rozmrażania. Proces rozmrażania jest krótszy w stosunku do tradycyjnego i bardziej higieniczny, ponieważ zapobiega rozwojowi bakterii.
Więcej
Zwiń
1x Kuchenka mikrofalowa Samsung ME733K

W zestawie kupujesz 1 szt.

Kuchenka mikrofalowa Samsung ME733K to model o mocy mikrofali 1150 W. Pojemność urządzenia wynosi 20 l. Kuchenka wyposażona została w 6 stopni mocy.

Cechy produktu:
  • kuchenka mikrofalowa wolnostojąca
  • moc mikrofal: 1150 W
  • pojemność: 20 litrów
  • 6 stopni mocy
  • średnica talerza obrotowego: 25,5 cm
  • funkcje dodatkowe: automatyczne programy gotowania: gotowe danie, zamrożone danie gotowe, napoje, rozmrażanie, podgrzewanie, opcja 30 s Plus, maksymalny czas gotowania - 99 min., wyświetlacz LED, przycisk otwierający drzwi, sygnalizacja końca gotowania, opcja zegara (12h/24h)
  • sterowanie elektroniczne
zobacz wszystkie parametry

OPIS

Kuchenka mikrofalowa Samsung ME711K o pojemności 20 litów wyposażona został w programy automatycznego gotowania, rozmrażania i podgrzewania.
Więcej
Zwiń
Nie mieści się w niej sterylizator, który mieścił się w poprzedniej, tej która mi się zepsuła. Grzałka jest umieszczona bardzo nisko. Poza tym sprawuje się lepiej niż moja poprzednia mikrofala np. rozmrażanie chleba nie wysusza go.