Kuchenki indukcyjne - najlepsze oferty

Z tylu para sie wydobywa jak z gotujacego sie garnak bez pokrywki podczas pieczenia takze trzeba extra zabezpieczyc sciane, co mi sie nie podoba. Poniewaz jest to 50 to duze garnki sie nie mieszcza na palnikach. Plyta szklana takze po paru dniach juz widac uszkodzenia... Poza tym ladne wykonanie i wykonczenie.
Kuchenki indukcyjne – Domowy obiad zawsze smakuje najlepiej. Pomocną dłonią w jego przygotowaniu z pewnością będzie kuchenka indukcyjna. Urządzenie to łączy w sobie piekarnik elektryczny i płytę indukcyjną. Płyta indukcyjna służy do gotowania podgrzewając naczynie w wyniku działania szybkozmiennego pola magnetycznego na dnie specjalnego naczynia. Przy wyborze płyty indukcyjnej warto zastanowić się nad ilością pól grzewczych oraz ich siłą, ponieważ istnieje możliwość rozróżnienia pól grzewczych pod względem ich mocy i szybkości działania. Płyta indukcyjna charakteryzuje się przede wszystkim bezpieczeństwem, ponieważ płyta nie nagrzewa się a jedyne ciepło jakie odczuwamy po gotowaniu to ciepło jakie oddaje garnek. Płyta jest również oszczędniejsza niż kuchenki ceramiczne i gazowe, ponieważ energia jaka pobiera jest dostosowana do wielkości garnka w jakim gotujemy. Do gotowania na płycie indukcyjnej niezbędne są specjalne garnki, z grubszym dnem. Piekarnik elektryczny również jest bardziej bezpieczny niż jego gazowy odpowiednik. Współczesne piekarniki oprócz standardowych programów, mogą być wyposażone w termo obieg, funkcję grilla, czy też książkę kucharską z temperaturą odpowiednią do pieczenia danego dania. Obecnie istnieje szeroki wybór kuchenek indukcyjnych. Do najpopularniejszych marek należą Bosch, Siemens, Amica, TEKA czy też Electrolux. Wybierz najlepszą kuchenkę indukcyjną dla siebie i sprawdź jej cenę na Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 67 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kuchnia elektryczna z płyta ceramicznąBEKOFSE57300GXDrzwi z pełnego szkłaDrzwi piekarnika zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz wykonane są z pełnego szkła i pozbawione śrub oraz załamań, co ułatwia czyszczenie. W niektórych modelach możliwe jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu dokładniejszego umycia.Czyszczenie paroweFunkcja pomaga zmiękczyć najbardziej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki czemu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze.Łatwa w czyszczeniu płytaPłyta grzejna w tej kuchni Beko wykonana jest ze specjalnego szkła, które z łatwością utrzymasz w czystości. Koniec ze żmudnym szorowaniem – każde zabrudzenie wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, a gładka powierzchnia nie pozwoli brudowi na chowanie się w zakamarkach.Klasa energetyczna A (od A+++ do D)Klasa energetyczna A w produktach Beko to gwarancja dbałości o środowisko naturalne i oszczędność dla Twojego budżetu rodzinnego.
Więcej
Zwiń
Chłodny front (3 szyby)

Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Szybki nagrzew

Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory.
Więcej
Zwiń
Płyta

Piekarnik

Zmywarka

EAN: 8016361891081
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: TRIO 9503/1 W
Budowa: elektryczna
Programator: brak
Rodzaj: Wolnostojąca
Panel sterujący: zintegrowany
Szerokość zabudowy: 60 cm
Liczba palników / pól grzejnych: 4
Pojemność: 9 kompletów
Sterowanie: pokrętła
Zużycie wody: 6 L
Poziom hałasu: 52 dB
Czyszczenie: emalia łatwoczyszcząca
Klasa energetyczna: A
Kolor: biały
Szerokość: 60 cm
Głębokość: 60 cm
Więcej
Zwiń

Opinie - Kuchenki indukcyjne

Z tylu para sie wydobywa jak z gotujacego sie garnak bez pokrywki podczas pieczenia takze trzeba extra zabezpieczyc sciane, co mi sie nie podoba. Poniewaz jest to 50 to duze garnki sie nie mieszcza na palnikach. Plyta szklana takze po paru dniach juz widac uszkodzenia... Poza tym ladne wykonanie i wykonczenie.