Kreatywne zabawki dla dzieci - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Kreatywne zabawki dla dzieci w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1813 produktów - zobacz najlepsze oferty
Buduj bez granic dzięki wielkiemu zestawowi klocków LEGO® w 33 różnych kolorach. Mnóstwo różnego typu okien i drzwi oraz innych elementów specjalnych pozwoli Ci popuścić wodze wyobraźni. Zestaw zawiera pomysły na pierwsze modele i stanowi idealne narzędzie dla kreatywnych budowniczych w każdym wieku, pomocne w tworzeniu klasycznych konstrukcji z klocków LEGO. W jego skład wchodzi też wygodne w użyciu plastikowe pudełko. Zestaw stanowi idealne uzupełnienie każdej kolekcji LEGO.

Lego
Nasze podejście
Chcemy maksymalnie zwiększać nasz pozytywny wpływ na poszczególne osoby i na społeczeństwo,
a także nieustannie dostarczać dzieciom na całym świecie wysokiej jakości, kreatywne zabawki.

Grupa LEGO to prywatna firma z siedzibą w Billund w Danii.
Firma nadal pozostaje własnością rodziny Kirka Kristiansena, który założył ją w 1932 r.
Nazwa „LEGO” pochodzi z połączenia dwóch duńskich słów „leg godt” co oznacza „baw się dobrze”.
Więcej
Zwiń
Produkty marki CzuCzu projektowane są przez zespół pedagogów i psychologów rozwojowych. Do współpracy zaproszeni zostali również ilustratorzy, którzy dbają o to aby produkty przyciągały uwagę oraz pobudzały zmysły maluchów. Wykonane są z grubej i twardej tektury wysokiej jakości o zaokrąglonych brzegach dzięki czemu zabawka może służyć kilku dzieciom. Staranność przygotowania książeczek, zabaw kreatywnych czy puzzli wspomaga rozwój dziecka i stymuluje do podjęcia kolejnych wyzwań dając wiele radości najmłodszym i poczucie dobrze wydanych pieniędzy rodzicom.

Zabawy kreatywne dla dzieci 3-4 lat to zestaw do wielokrotnego rysowania, uzupełniania 64 ilustracji na 32 kartach zapewniające rozwijającą zabawę. Bawić możemy się wszędzie: w domu, na spacerze czy w podróży.

Zestaw CzuCzu zawiera:
  • 64 ilustracje na 32 kartach
  • Pisak sucho ścieralny
  • Ś
Więcej
Zwiń
Lego Duplo Kreatywna zabawa 10887. Zbuduj własną papugę, statek lub tęczę - wszystko, co Twój maluch potrafi sobie wyobrazić! Z zestawu LEGO DUPLO 10887 Kreatywna zabawa maluchy mogą zbudować modele we wszystkich kolorach tęczy, rozwijając przy tym koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności poznawcze. 120 klasycznych klocków DUPLO w żywych kolorach to wszystko, czego potrzeba, by rozbudzić wyobraźnię dzieci i przyjemnie spędzić czas na wspólnej zabawie w swobodne budowanie. Ten niesamowity zestaw zawiera również pomysły na łatwe do zbudowania modele, takie jak papugi, zamek, balony, jabłko i statek. Możesz też po prostu puścić wodze fantazji! Klocki DUPLO są projektowane tak, by były interesujące i bezpieczne dla małych rączek.
Zestaw zawiera:
120 kolorowych klocków LEGO DUPLO zapewnia twórczą zabawę w budowanie.
W komplecie figurka LEGO DUPLO dziecka oraz klocki z nadrukami ułatwiające wymyślanie historyjek.
Więcej
Zwiń
Klocki zgodne z opisem. Dużo klocków, dużo możliwości, kolorowe, dzieciaki bawią się kreatywnie. Polecam!

Opinie - Kreatywne zabawki dla dzieci