Kreatywne zabawki dla dzieci - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Kreatywne zabawki dla dzieci w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1506 produktów - zobacz najlepsze oferty
Buduj bez granic dzięki wielkiemu zestawowi klocków LEGO® w 33 różnych kolorach. Mnóstwo różnego typu okien i drzwi oraz innych elementów specjalnych pozwoli Ci popuścić wodze wyobraźni. Zestaw zawiera pomysły na pierwsze modele i stanowi idealne narzędzie dla kreatywnych budowniczych w każdym wieku, pomocne w tworzeniu klasycznych konstrukcji z klocków LEGO. W jego skład wchodzi też wygodne w użyciu plastikowe pudełko. Zestaw stanowi idealne uzupełnienie każdej kolekcji LEGO.

Lego
Nasze podejście
Chcemy maksymalnie zwiększać nasz pozytywny wpływ na poszczególne osoby i na społeczeństwo,
a także nieustannie dostarczać dzieciom na całym świecie wysokiej jakości, kreatywne zabawki.

Grupa LEGO to prywatna firma z siedzibą w Billund w Danii.
Firma nadal pozostaje własnością rodziny Kirka Kristiansena, który założył ją w 1932 r.
Nazwa „LEGO” pochodzi z połączenia dwóch duńskich słów „leg godt” co oznacza „baw się dobrze”.
Więcej
Zwiń
Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi! Tyle pomysłów kryje się w małym tekturowym pudełeczku! Play-Doh to od ponad 40 lat zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną.
Kreatywny warsztat CPDO013. Przygotuj się na niezwykłą kreatywną przygodę z Play-Doh! W praktycznym pojemniku znajdziesz mnóstwo akcesoriów do plastycznych zabaw.
Zawartość zestawu:
żółty pojemnik z czerwonym wiekiem i kuwetkami
5 pisaków
5 kredek
5 kredek woskowych
6 kartek do kolorowania
1 podkład
3 kubełki z farbą
1 pędzel
Kolory zestawu mogą różnić się od przedstawionych na fotografii.
Więcej
Zwiń
Wyjątkowy zestaw LEGO Kreatywny warsztat to prawdziwa gratka dla fana Minecraft. Z nim odtworzy i przeżyje fascynujące przygody ze świata najpopularniejszej gry komputerowej. Przygotuj się na dużą porcję wrażeń!

Twoja wyobraźnia bedzie miała ogromne pole do popisu. W zestawie znajdziesz pięć woreczków z klockami, a w każdym z nich trzy możliwe konfiguracje. Zbuduj wybrane projekty, a następnie połącz wszystkie pięć modeli i przenieś się do świata Minecraft! Schronienia, farmy i kopalnie czekają na Ciebie i otwieraja nieograniczone możliwości tworzenia. W każdej chwili możesz także przebudować poszczególne modele lub zmienić ich położenie, by uatrakcyjnić zabawę. Modułowe łączenie sekcji jest dziecinnie proste i nie sprawi Ci najmniejszego kłopotu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kreatywne zabawki dla dzieci