Kraty do okien - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Kraty do okien w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 247 produktów - zobacz najlepsze oferty
Krata zabezpieczająca na okno, 69 x 114 cm

Nasza krata zabezpieczająca została wykonana z zachowaniem najwyższych standardów i służy zwiększeniu bezpieczeństwa Twojego domu lub biura. Pręty z litej stali galwanizowanej są mocne i trwałe, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo przed włamaniem na lata. Dzięki eleganckiemu zdobieniu pośrodku krata doda również nieco stylu do Twojego domu. Kratę można zamontować na dwa sposoby: albo przytwierdzić ją śrubami wewnątrz wnęki okiennej, albo zamontować ją na ścianie zewnętrznej. Produkt ten jest nie tylko doskonałym zabezpieczeniem, ale także przykładem kunsztu wykonania.
  • Materiał: lita stal galwanizowana
  • Mocne pręty o przekroju kwadratu (12 x 12 mm)
  • Produkt można zamontować poziomo albo pionowo
  • Wymiary całkowite: 114 x 69 cm
  • Wymiary przestrzeni do montażu wynoszą od 114 x 69 cm do 65 x 40 cm. Produkt można przyciąć do żądanej
Więcej
Zwiń
Krata na okno z regulacją, 4 pręty, 700-1050 mm

Krata została wykonana z uwzględnieniem najwyższych standardów, które pozwolą zapewnić bezpieczeństwo Twojego mieszkania, domu lub biura.

Wykonana z litej, galwanizowany stali krata bezpieczeństwa z 4 poprzeczkami jest solidna i trwała, aby skutecznie chronić Twoją własność przed włamaniem. Dzięki elementom dekoracyjnym krata okienna nada również stylowy wygląd Twojemu domowi.

Ta krata bezpieczeństwa może być montowana poziomo z regulacją szerokości od 700-1050 mm, aby dopasować ją do różnych okien. Nasza krata okienna jest nie tylko sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa, ale także kawałkiem porządnego rzemiosła.

Montaż jest naprawdę prosty. Dostawa obejmuje również akcesoria montażowe.
Więcej
Zwiń
Roleta rzymska Torino z kanałem do zawieszenia na karniszu.
Modna i praktyczna dekoracja okna zakończona na prosto listwą obciążającą. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w: salonie, sypialni, kuchni a nawet przedpokoju. Bogaty wybór tkanin oraz możliwość uszycia na miarę, pozwala na stworzenie indywidualnego produktu, dopasowanego do wystroju Twojego domu.
Spełnia funkcje ochronną przed promieniami słonecznymi (w przypadku tkanin o dużym stopniu zaciemnienia) jak również dekoracyjną (bogaty wybór tkanin).
Roleta rzymska Torino posiada prosty system regulacji wysokości oraz prosty sposób montażu na karniszu rurowym.
Więcej
Zwiń