Kotły gazowe jednofunkcyjne - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Kotły gazowe jednofunkcyjne w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 330 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ceraclass Dwufunkcyjny kocioł Ceraclass wyposażony jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD umożliwiaący bieżącą kontrolę parametrów urządzenia, m. in. wskazuje wartość temperatury centralnego ogrzewania i ciepłej wody oraz umożliwia wyświetlanie komunikatów sewrisowych. Urządzenie wyposażone jest w panel sterujący i przystosowane do współpracy z termostatem lub regulatorem pokojowym. Kocioł konwencjonalny o niewielkich wymiarach i kompaktowej budowie. Najnowsza wersja świetnie znanego kotła, który znalazł nabywców w kilkunastu tysiącach egzemplarzy w Polace. Tak jak jego poprzednik, Ceraclass…KEP to znakomite rozwiązanie dedykowane zarówno do mieszkań jak i domów jednorodzinnych.
Więcej
Zwiń
Piec dostępny również w pakiecie z adapterem AZB 931 dostępny po kliknięciu w zdjęcie: Bosch Condens GC2300W (dwufunkcyjny) - Kocioł gazowy NOWOŚĆ 2018 (7736901288) Do uruchomienia pieca wymagany jest adapter dostępny po kliknięciu w zdjęcie: Wiszący gazowy kocioł kondensacyjny do montażu naściennego. To najbardziej atrakcyjny cenowo kocioł kondensacyjny marki Bosch w Polsce. Jest on objęty specjalną promocją na start, charakteryzuje go również wysoka efektywność energetyczna, a także szereg nowych rozwiązań pozwalających jeszcze bardziej zminimalizować koszt zużycia gazu i energii elektrycznej. Urządzenie wyposażone jest w 7 przycisków umożliwiających intuicyjną obsługę panelu sterowania, w czytelny wyświetlacz LCD oraz wbudowaną automatykę pogodową z logiką dwupunktowej zmiany krzywej grzewczej. Logika menu nowej automatyki kotła i jej funkcjonalności zbudowane zostały w oparciu o opinie i oczekiwania użytkowników.Kocioł ma szeroki zakres modulacji 1:8 oraz niewielkie wymiary.
Więcej
Zwiń
Oferta pakietowa Vaillant pozwala na oszczędne zakupy oraz pomaga w odpowiednim doborze zestawu kocioł plus zasobnik. Pakiet zawiera: wiszący kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny, konsolę podłączeniową (w kotle), zasobnik ciepłej wody użytkowej oraz zestaw połączeniowy, nadtynkowy z czujnikiem temperatury c.w.u. W skład zestawu wchodzi: Kocioł Vaillant ecoTEC VC plus 206/5-5 Zasobnik wody Vaillant uniSTOR VIH R 150 Zestaw połączeniowy nadtynkowy z czujnikiem temperatury c.w.u. Sterownik pogodowy multiMATIC 700 poziome wyprowadzenie przez dach lub ścianę (303922) Niezawodny w przygotowaniu ciepłej wody Ekonomiczny dzięki wysokiej sprawności normatywnej Niskie rachunki, dzięki optymalizacji procesu spalania Oszczędza energię elektryczną dzięki pompie obiegowej o wysokiej sprawności, EEI
Więcej
Zwiń
Piec mam od niedawna ,poprzednio miałam przez 19 lat Berettę, też b.dobry ,chcąc zmienić, uległam opinią i sugestiom i kupiłam w/w piec ,na razie wszystko o"k,zobaczymy zimą .Tylko mam duże zastrzeżenie do wykończenia pieca,nie ma "maskownicy" i wszystkie rury wodno-gazowe widać ,co bardzo mnie razi. Szukam maskownicy od innego typu pieca ale nie można dopasować.W tej chwili piec wygląda jakby czegoś mu brakowało. W Berecie wszystko było pochowane ,nie mam możliwości zabudowy pieca .W sklepie t

Opinie - Kotły gazowe jednofunkcyjne