Scholl - Kosmetyki do stóp - najlepsze oferty

Produkty Scholl w kategorii Kosmetyki do stóp (Manicure i pedicure). Największy wybór z oferty Scholl, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 32 produkty - zobacz najlepsze oferty
Scholl Fungal Nail Treatment preparat przeciw grzybicy paznokci 3,8ml

Pojemność opakowania: 3,8 ml

Zawartość opakowania: 5 pilniczków jednorazowego użytku , preparat przeciwgrzybiczy w płynie i pędzelek

Opis produktu:
Scholl Fungal Nail Treatment to znakomity preparat na grzybicę paznokci w jej łagodnym przebiegu. Jest to niezwykle popularne schorzenie przenoszone z jednej osoby na drugą, lub kontakt z zainfekowanymi rzeczami, spowodowane atakiem grzybów na obszar znajdujący się pod płytką paznokcia. Preparat należy zastosować, gdy na paznokciach pojawią się żółte, brązowe lub mętno-białe przebarwienia płytki, nierówności, zgrubienia lub uniesione krawędzie.
Scholl Preparat na grzybicę paznokci to produkt, którego skuteczność została potwierdzona naukowo. Środek jest dyskretny i łatwy w użyciu, testowany dermatologicznie.
Więcej
Zwiń
SCHOLL SPRAY DO USUWANIA KURZAJEK I BRODAWEK 80ml Status: Wyrób medyczny Działanie: Scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek jest oparty na metodzie natychmiastowego zamrażania, która jest stosowana przez lekarzy i specjalistów. Jest to skuteczny i łatwy sposób usuwania pospolitych brodawek i kurzajek. Produkt nie może być stosowany prze diabetyków i osoby z zaburzeniami krążenia. Odpowiedni dla dzieci powyżej 4-go roku życia. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Sposób użycia: Przed użyciem należy uważnie przeczytać ulotkę instruktażową. Przygotuj minutnik (np. kuchenny) do dokładnego mierzenia czasu gdyż należy przestrzegać czasu aplikacji, który jest ściśle określony by zachować bezpieczeństwo i skuteczność działania. 1. Zamontować aplikator do białej plastikowej przykrywki, wciskając go do większego otworu zgodnie z rysunkiem. 2. Umieścić puszkę z preparatem wylotem do góry na zabezpieczonym blacie stołu, bądź innej stabilnej i płaskiej powierzchni.
Więcej
Zwiń
EKSPRESOWY APLIKATOR NA ODCISKI2 W 1OdciskiOdciski występują, gdy palce u stóp pocierają o siebie lub gdy skórę uciska z jednej strony but od wewnątrz a kości stopy z drugiej. Odciski mogą być twarde lub miękkie i - jakkolwiek są bolesne, istnieją sposoby na zmniejszenie dyskomfortu, jaki powodują.ProfilaktykaOdciski powstają często w wyniku noszenia nieodpowiedniego obuwia, należy więc starać się nosić wygodne buty umożliwiające poruszanie palcami. Odciski mogą także powstać w wyniku określonego sposobu chodzenia. Jeżeli uporczywie się pojawiają, warto porozmawiać na ten temat z internistą, podologiem lub farmaceutą.ObjawyTwarde i miękkie odciski często powstają, gdy skóra pokrywająca kości stopy jest uciskana przez but od wewnętrznej strony lub w wyniku wzajemnego obcierania się palców stopy o siebie. W wyniku takiego rodzaju kontaktu, skóra wytwarza warstwę ochronną chroniącą tkanki stopy przed uszkodzeniem.
Więcej
Zwiń

Opinie - Scholl - Kosmetyki do stóp