Scholl - Kosmetyki do stóp - najlepsze oferty

Wczesniej zostal wyprobowany.Latwy w stosowaniu, skutecznie zwalcza grzybice paznokci.
Produkty Scholl w kategorii Kosmetyki do stóp (Manicure i pedicure). Największy wybór z oferty Scholl, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29 produktów - zobacz najlepsze oferty
Scholl Fungal Nail Treatment preparat przeciw grzybicy paznokci 3,8ml

Pojemność opakowania: 3,8 ml

Zawartość opakowania: 5 pilniczków jednorazowego użytku , preparat przeciwgrzybiczy w płynie i pędzelek

Opis produktu:
Scholl Fungal Nail Treatment to znakomity preparat na grzybicę paznokci w jej łagodnym przebiegu. Jest to niezwykle popularne schorzenie przenoszone z jednej osoby na drugą, lub kontakt z zainfekowanymi rzeczami, spowodowane atakiem grzybów na obszar znajdujący się pod płytką paznokcia. Preparat należy zastosować, gdy na paznokciach pojawią się żółte, brązowe lub mętno-białe przebarwienia płytki, nierówności, zgrubienia lub uniesione krawędzie.
Scholl Preparat na grzybicę paznokci to produkt, którego skuteczność została potwierdzona naukowo. Środek jest dyskretny i łatwy w użyciu, testowany dermatologicznie.
Więcej
Zwiń
SCHOLL SPRAY DO USUWANIA KURZAJEK I BRODAWEK 80ml Status: Wyrób medyczny Działanie: Scholl spray do usuwania kurzajek i brodawek jest oparty na metodzie natychmiastowego zamrażania, która jest stosowana przez lekarzy i specjalistów. Jest to skuteczny i łatwy sposób usuwania pospolitych brodawek i kurzajek. Produkt nie może być stosowany prze diabetyków i osoby z zaburzeniami krążenia. Odpowiedni dla dzieci powyżej 4-go roku życia. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Sposób użycia: Przed użyciem należy uważnie przeczytać ulotkę instruktażową. Przygotuj minutnik (np. kuchenny) do dokładnego mierzenia czasu gdyż należy przestrzegać czasu aplikacji, który jest ściśle określony by zachować bezpieczeństwo i skuteczność działania. 1. Zamontować aplikator do białej plastikowej przykrywki, wciskając go do większego otworu zgodnie z rysunkiem. 2. Umieścić puszkę z preparatem wylotem do góry na zabezpieczonym blacie stołu, bądź innej stabilnej i płaskiej powierzchni.
Więcej
Zwiń
EKSPRESOWE USUWANIE TWARDEJ I ZROGOWACIAŁEJ SKÓRY WSKAZANIA:- zmiękcza twardą skórę,- dołączona do opakowania szpatułka zapewnia bezpieczne usunięcie nadmiaru skóry,- już po pierwszym użyciu stopy są gładkie i miękkie.PRZECIWWSKAZANIA: Nie stosować u pacjentów u których stwierdzono nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku.DAWKOWANIE:1. Trzymając butelkę pionowo ostrożnie odkręć nakrętkę. Nalać roztwór na wacik aby go dokładnie zmoczyć. Ponownie nałożyć nakrętkę.2. Umieścić nasączony wacik na twardej skórze / odcisku i natychmiast spłukać ręce. Pozostawić nasączony wacik na skórze przez maksimum 6 minut w zależności od grubości twardej skóry lub odcisku. W przypadku kiedy wacik dotknął zdrowej skóry dokładnie spłucz z niej produkt.3. Zdjąć wacik, wyrzuć go i natychmiast opłukać ręce. Przy pomocy szpatułki dołączonej do opakowania delikatnie usunąć zmiękczona skórę. Po użyciu, dokładnie umyj ręce i stopy. Szpatułkę umyć, osuszyć i schować w bezpieczne miejsce.
Więcej
Zwiń

Opinie - Scholl - Kosmetyki do stóp

Wczesniej zostal wyprobowany.Latwy w stosowaniu, skutecznie zwalcza grzybice paznokci.