Kosmetyczki - najlepsze oferty

Kosmetyczka bardzo praktyczna. Dobrze wykonana i dość trwała. Jestem zadowlona.
Kosmetyczki w kategorii Uroda. Najtańsze oferty i najlepsze marki Intervion, Deuter, Top Choice, Reisenthel, Dielle. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1380 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mały kufer kosmetyczny o kropkowanej fakturze - odpornej na zarysowania i stłuczenia. Przeznaczony jest dla wizażystek, kosmetyczek oraz fryzjerek. Doskonale nadaje się do przechowywania kosmetyków i biżuterii zarówno w domu, jak i w podróży. Grube i twarde krawędzie zabezpieczają konstrukcję przed wygięciem, oraz zapewniają stabilność. Kufer otwiera się dwustronnie - posiada cztery rozsuwane stopniowo półki i dolny pojemnik. Produkt posiada plastikową, wyprofilowaną rączkę, zamek i parę kluczy. W ofercie w kolorze czarnym.

Wymiary:

- Wysokość 20 cm.

- Szerokość 17 cm.

- Długość 27 cm.

Waga:

- 1,366 kg.
Więcej
Zwiń
Kufer kosmetyczny HZ01 SILVER - MOTYL. Został wykonany z tworzywa typu: PANEL ABS o wyjątkowej fakturze motyli i kwiatów. Posiada ruchomą, plastikową rączkę o wyprofilowanym kształcie. Dobrze leży w dłoni, zapewniając komfort i wygodę podczas transportu. Przeznaczony jest dla wszystkich miłośniczek makijażu. Kufer otwiera się dwustronnie. Posiada stopniowo rozkładane półki, jak również komorę na akcesoria i kosmetyki. Wnętrze kuferka zostało wyścielone czarnym materiałem. Twarde krawędzie zabezpieczają konstrukcję przed wygięciem, oraz zapewniają stabilność. Dno wzbogacono o plastikowe "nóżki", które chronią przed bezpośrednim kontaktem materiału z podłogą. Całość wyposażono w metalową klamrę. Produkt idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnych podróży.

Wymiary:

- Wysokość 20,5 cm

- Szerokość 17 cm

- Długość 27 cm.

Waga: - 1,126 kg.
Więcej
Zwiń
Kosmetyczka bardzo praktyczna. Dobrze wykonana i dość trwała. Jestem zadowlona.