Kosiarki do trawy - najlepsze oferty

plastiki wyglądają troche tandetnie ale jak narazie spoko kosiarka daje radę
Kosiarki do trawy – Piękny trawnik jest ozdobą każdego ogródka. Niezależnie od tego czy ma on wielkość boiska piłkarskiego czy miejskiej działki potrzebuje, aby o niego zadbać. Niezbędna jest do tego kosiarka. W zależności od wielkości trawnika, zasobności portfela oraz naszych oczekiwań wobec nowej kosiarki możemy wybrać jedną z dostępnych na rynku rodzajów. Kosiarki ręczne, nie posiadają silnika, napędzane są siłą naszych rąk, poprzez obrót kół podporowych. Kosiarki elektryczne, zasilane energią elektryczną za pomocą kabla, lub dzięki odrębnie ładowanemu, wbudowanemu akumulatorowi. Kosiarki spalinowe napędzane paliwem z rotacyjnym przyrządem tnącym oraz kosiarki traktowe, niezbędne gdy posiadamy bardzo duży ogród. Dodatkowo przy wyborze kosiarki należy zwrócić uwagę na to, czy posiada ona kosz do zbierania trawy, napęd ułatwiający prowadzenie kosiarki czy też regulowaną wysokość cięcia trawy. Jednak duża kosiarka nie zawsze poradzi sobie miejscami trudno dostępnymi. Wówczas niezbędna będzie kosa spalinowa lub elektryczna. Wybierz idealną kosiarkę dla siebie, aby koszenie stało się prawdziwą przyjemnością. Dzięki serwisowi Taniomania.pl porównasz ceny wielu marek, takich jak Handy, Leader, Vega, Husqvarna oraz wiele innych i znajdziesz którąś dla siebie w najniżej cenie.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1624 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wysokiej jakości kosiarka elektryczna NAC LE18-40-PB-S to model dedykowany do małych i średnich trawników. Duża skuteczność i szybkość koszenia jest zasługą niezawodnego silnika elektrycznego o mocy 1800 W. Niewielka waga i kompaktowe wymiary maszyny odpowiadają za komfort pracy na mniejszych powierzchniach. Maszyna jest wygodna i łatwa w obsłudze. Dzięki szerokości koszenia 40 cm zapewnia dużą wydajność pracy. Dźwignia centralnej regulacji wysokości koszenia pozwala na jej szybką i wygodną zmianę bez konieczności czasochłonnego ustawiania każdego koła osobno. Użytkownik ma do dyspozycji 5 ustawień wysokości z zakresu 2,5-7,5 cm, które pozwalają na łatwe uzyskanie oczekiwanych efektów. Wyrzut skoszonej trawy odbywa się do kosza tylnego. Rozwiązanie takie sprawia, że po skończonym koszeniu trawnik pozostaje czysty i zadbany. Łatwy do opróżnienia kosz wykonano z wytrzymałej tkaniny, a od góry usztywnia go stalowy stelaż. Pojemność 40 litrów umożliwia dłuższą pracę bez częstych przestojów.
Więcej
Zwiń
Kosiarka elektryczna STIGA Collector 39 E Dla twojego ogrodu to maand#322;y prezent z wielkimi moand#380;liwoand#347;ciami. Podaruj swojej dziaand#322;ce idealnie przystrzyand#380;ony trawnik, a sobie niezastand#261;pionego partnera do pracy. Collector 39 E to najmniejsza kosiarka elektryczna w ofercie. Niepozorna z budowy, wielka z moand#380;liwoand#347;ci - nie raz sprawi Tobie miand#322;and#261; niespodziankand#281;, szybko uwijajand#261;c siand#281; w ogrodzie. Gwarancja: 36 miesiand#281;cy - osoba prywatna 12 miesiand#281;cy - zakup komercyjny Moand#380;liwoand#347;and#263; zakupu na raty 0% - w tym celu prosimy o kontakt pod nr telefonu 531-006-688. Weryfikacja wniosku natychmiastowo. Trwaand#322;oand#347;and#263;, niezawodnoand#347;and#263;, funkcjonalnoand#347;and#263;Kosiarki elektryczne, to rozwiand#261;zanie przeznaczone zarówno do maand#322;ych, jak i and#347;rednich ogrodów.
Więcej
Zwiń
Ogólna charakterystyka:

Kosiarka z funkcją 2inone: koszenie oraz wychwytywanie pokosu
Kosz na trawę wyposażony we wskaźnik poziomu napełnienia
Ergonomiczny uchwyt posiada możliwość składania w celu zaoszczędzenia miejsca podczas przechowywania
Koła z łożyskami kulkowymi o szerokim ogumieniu pomagają w wygodnym i komfortowym prowadzeniu
Zintegrowany uchwyt przedni ułatwia przenoszenie kosiarki
7-stopniowa regulacja wysokości cięcia

Dane techniczne:
Moc: 2 kW
Pojemność kosza: 65 l
Pojemność skokowa: 123 ccm
Średnica przednich kół: 180 mm
Średnica tylnych kół: 220 mm
Powierzchnia: do 1400 m2
Szerokość robocza: 46 cm
Wysokość koszenia: 25–75 mm
Ilość obrotów: 2850/min
Waga: 31,1 kg
Więcej
Zwiń

Opinie - Kosiarki do trawy

plastiki wyglądają troche tandetnie ale jak narazie spoko kosiarka daje radę