Kosiarki do trawy - najlepsze oferty

Kosiarki do trawy – Piękny trawnik jest ozdobą każdego ogródka. Niezależnie od tego czy ma on wielkość boiska piłkarskiego czy miejskiej działki potrzebuje, aby o niego zadbać. Niezbędna jest do tego kosiarka. W zależności od wielkości trawnika, zasobności portfela oraz naszych oczekiwań wobec nowej kosiarki możemy wybrać jedną z dostępnych na rynku rodzajów. Kosiarki ręczne, nie posiadają silnika, napędzane są siłą naszych rąk, poprzez obrót kół podporowych. Kosiarki elektryczne, zasilane energią elektryczną za pomocą kabla, lub dzięki odrębnie ładowanemu, wbudowanemu akumulatorowi. Kosiarki spalinowe napędzane paliwem z rotacyjnym przyrządem tnącym oraz kosiarki traktowe, niezbędne gdy posiadamy bardzo duży ogród. Dodatkowo przy wyborze kosiarki należy zwrócić uwagę na to, czy posiada ona kosz do zbierania trawy, napęd ułatwiający prowadzenie kosiarki czy też regulowaną wysokość cięcia trawy. Jednak duża kosiarka nie zawsze poradzi sobie miejscami trudno dostępnymi. Wówczas niezbędna będzie kosa spalinowa lub elektryczna. Wybierz idealną kosiarkę dla siebie, aby koszenie stało się prawdziwą przyjemnością. Dzięki serwisowi Taniomania.pl porównasz ceny wielu marek, takich jak Handy, Leader, Vega, Husqvarna oraz wiele innych i znajdziesz którąś dla siebie w najniżej cenie.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1627 produktów - zobacz najlepsze oferty
  • Duża szerokość koszenia zapewniająca wydajna prace
  • Koła XXL dla łatwego prowadzenia kosiarki
  • Napęd kół z regulacją prędkości jazdy ( VarioSpeed )
  • Wygodna centralna regulacja wysokości koszenia oraz przedni uchwyt transportowy
  • Ekskluzywny ergonomicznie wyprofilowany uchwyt do prowadzenia kosiarki


Wysoki stopień innowacyjności i nowoczesny design. Wszystko to jest w naszych kosiarkach spalinowych linii "Highline", dzięki temu nasze kosiarki są idealnym partnerem do pielęgnacji ogrodu.

Spalinowa Kosiarka Highline 527 VS

Nowoczesna i wygodna, taka jest kosiarka spalinowa AL-KO 527 VS Highline. Zaprojektowana w Niemczech i wyprodukowana w Austrii kosiarka ta jest najwyższej jakości. Jej nowoczesny design sprawia, że przyciąga wzrok w każdym ogrodzie, a zastosowane komponenty konstrukcyjne zwiększają żywotność kosiarki.
Więcej
Zwiń
Wysokiej jakości kosiarka elektryczna NAC LE18-40-PB-S to model dedykowany do małych i średnich trawników. Duża skuteczność i szybkość koszenia jest zasługą niezawodnego silnika elektrycznego o mocy 1800 W. Niewielka waga i kompaktowe wymiary maszyny odpowiadają za komfort pracy na mniejszych powierzchniach. Maszyna jest wygodna i łatwa w obsłudze. Dzięki szerokości koszenia 40 cm zapewnia dużą wydajność pracy. Dźwignia centralnej regulacji wysokości koszenia pozwala na jej szybką i wygodną zmianę bez konieczności czasochłonnego ustawiania każdego koła osobno. Użytkownik ma do dyspozycji 5 ustawień wysokości z zakresu 2,5-7,5 cm, które pozwalają na łatwe uzyskanie oczekiwanych efektów. Wyrzut skoszonej trawy odbywa się do kosza tylnego. Rozwiązanie takie sprawia, że po skończonym koszeniu trawnik pozostaje czysty i zadbany. Łatwy do opróżnienia kosz wykonano z wytrzymałej tkaniny, a od góry usztywnia go stalowy stelaż. Pojemność 40 litrów umożliwia dłuższą pracę bez częstych przestojów.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kosiarki do trawy