Kosiarki do trawy - najlepsze oferty

Bardzo lekka- 7 latek kosi bez wysiłku, bardzo łatwa w obsłudze, kółka wysokości regulowane na sprężynę 3 poziomy koszenia- sprytnie, duża moc. Skosiłem nią rok nie koszony ogródek- poszło gładko. Polecam
Kosiarki do trawy – Piękny trawnik jest ozdobą każdego ogródka. Niezależnie od tego czy ma on wielkość boiska piłkarskiego czy miejskiej działki potrzebuje, aby o niego zadbać. Niezbędna jest do tego kosiarka. W zależności od wielkości trawnika, zasobności portfela oraz naszych oczekiwań wobec nowej kosiarki możemy wybrać jedną z dostępnych na rynku rodzajów. Kosiarki ręczne, nie posiadają silnika, napędzane są siłą naszych rąk, poprzez obrót kół podporowych. Kosiarki elektryczne, zasilane energią elektryczną za pomocą kabla, lub dzięki odrębnie ładowanemu, wbudowanemu akumulatorowi. Kosiarki spalinowe napędzane paliwem z rotacyjnym przyrządem tnącym oraz kosiarki traktowe, niezbędne gdy posiadamy bardzo duży ogród. Dodatkowo przy wyborze kosiarki należy zwrócić uwagę na to, czy posiada ona kosz do zbierania trawy, napęd ułatwiający prowadzenie kosiarki czy też regulowaną wysokość cięcia trawy. Jednak duża kosiarka nie zawsze poradzi sobie miejscami trudno dostępnymi. Wówczas niezbędna będzie kosa spalinowa lub elektryczna. Wybierz idealną kosiarkę dla siebie, aby koszenie stało się prawdziwą przyjemnością. Dzięki serwisowi Taniomania.pl porównasz ceny wielu marek, takich jak Handy, Leader, Vega, Husqvarna oraz wiele innych i znajdziesz którąś dla siebie w najniżej cenie.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1305 produktów - zobacz najlepsze oferty
Niewielka i zwrotna kosiarka elektryczna Schter 1300 W to świetny wybór do pielęgnacji przydomowego trawnika. Niezawodny silnik elektryczny zapewnia dużą wydajność i szybkość koszenia. Niewielka waga i kompaktowe wymiary zapewniają wygodę pracy i umożliwiają swobodne manewrowanie maszyną w czasie pracy. Prosta w obsłudze i wygodna w eksploatacji kosiarka oferuje szerokość koszenia 32 cm. Wysokość koszenia można regulować w zakresie 2-6 cm. Użytkownik dostaje do dyspozycji 3 ustawienia, które pozwolą na dostosowanie tego parametru stosownie do oczekiwanych efektów. Maszynę wyposażono w kosz na skoszoną trawę o pojemności 35 litrów, dzięki któremu po skończonej pracy trawnik pozostaje czysty i zadbany. Kosz został wykonany z mocnego tworzywa i wyposażono go w wygodny uchwyt, który ułatwia jego przenoszenie i opróżnianie. Producent zadbał także o komfort użytkownika. Ergonomiczna rękojeść odpowiada za wygodne prowadzenie i łatwe manewrowanie kosiarką.
Więcej
Zwiń
Kosiarka spalinowa NAC 3KM LP40-300-PL-GG
  • Kosiarka NAC LP40-300-PL-GG wyposażona jest w nowoczesny, górnozaworowy, silnik o mocy 3 KM z żeliwną tuleją, charakteryzujący się bezawaryjnością i oszczędnością w spalaniu.
  • Niewielkie rozmiary i mały ciężar sprawiają, że kosiarka jest bardzo zwrotna i można łatwo ją transportować oraz przechowywać.
  • Ergonomiczne rączki ułatwiają sterowanie kosiarką, a ich miękkie wykończenie zapewnia komfort
    podczas pracy.
  • Kosiarka posiada trzystopniową regulację wysokości koszenia na każde koło w zakresie
    od 20 do 60 mm.
  • Kosiarka jest przeznaczona do koszenia małych i średnich po
Więcej
Zwiń
KOSIARKA spalinowa Oleo-mac GV53 TK AllRoad4 + Olej do silnika victus + stabilizator paliwa B&S 100ml +Zestaw do odsysania oleju oregonModel kosiarki do trawy Oleo Mac GV 53 TK Allroad 4 to samojezdna maszyna spalinowa wyposażona w najsilniejszy w swojej serii, 6.5-konny górnozaworowy silnik Emak K800 OHV. Ze względu na mały nakład siły wymaganej do uruchomienia urządzenia, kosiarki do trawy z silnikami górnozaworowymi to idealne rozwiązanie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Silniki górnozaworowe to także lepsza gospodarka paliwowa a co za tym idzie - niższa emisja szkodliwych spalin, mniejszy hałas silnika oraz lepsze osiągi w stosunku do silników dolnozaworowych o zbliżonej mocy.Boczny kanał wyrzutowy dostępny jest jako wyposażenie seryjne: wystarczy otworzyć tunel boczny i wsunąć deflektor wyrzucający trawę.- Duże koła 200 mm – koła przednie i 280 mm – koła tylne.
Więcej
Zwiń
Bardzo lekka- 7 latek kosi bez wysiłku, bardzo łatwa w obsłudze, kółka wysokości regulowane na sprężynę 3 poziomy koszenia- sprytnie, duża moc. Skosiłem nią rok nie koszony ogródek- poszło gładko. Polecam