Kosiarki do trawy - najlepsze oferty

Kosiarka rewelacyjna, polecam każdemu kto lubi porządnie wykonany produkt. Moc + jakość wykonana. To kosiarka dla wymagających klientów.
Kosiarki do trawy – Piękny trawnik jest ozdobą każdego ogródka. Niezależnie od tego czy ma on wielkość boiska piłkarskiego czy miejskiej działki potrzebuje, aby o niego zadbać. Niezbędna jest do tego kosiarka. W zależności od wielkości trawnika, zasobności portfela oraz naszych oczekiwań wobec nowej kosiarki możemy wybrać jedną z dostępnych na rynku rodzajów. Kosiarki ręczne, nie posiadają silnika, napędzane są siłą naszych rąk, poprzez obrót kół podporowych. Kosiarki elektryczne, zasilane energią elektryczną za pomocą kabla, lub dzięki odrębnie ładowanemu, wbudowanemu akumulatorowi. Kosiarki spalinowe napędzane paliwem z rotacyjnym przyrządem tnącym oraz kosiarki traktowe, niezbędne gdy posiadamy bardzo duży ogród. Dodatkowo przy wyborze kosiarki należy zwrócić uwagę na to, czy posiada ona kosz do zbierania trawy, napęd ułatwiający prowadzenie kosiarki czy też regulowaną wysokość cięcia trawy. Jednak duża kosiarka nie zawsze poradzi sobie miejscami trudno dostępnymi. Wówczas niezbędna będzie kosa spalinowa lub elektryczna. Wybierz idealną kosiarkę dla siebie, aby koszenie stało się prawdziwą przyjemnością. Dzięki serwisowi Taniomania.pl porównasz ceny wielu marek, takich jak Handy, Leader, Vega, Husqvarna oraz wiele innych i znajdziesz którąś dla siebie w najniżej cenie.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1322 produkty - zobacz najlepsze oferty
Kosiarka elektryczna Collector 40 E Stiga Kosiarki elektryczne STIGA to idealny wybór dla właścicieli małych i średnich ogródków. Maszyny zaprojektowane zostały z myślą o niezwykle łatwej i przyjemnej obsłudze. Lekki korpus, ergonomiczna rączka i możliwość dostosowywania parametrów koszenia do własnych potrzeb to głównie zalety tych urządzeń. Wysoka jakość użytych komponentów zapewnia natomiast długą oraz bezawaryjną eksploatację. Dzięki tym kosiarkom sprawisz, że Twój trawnik będzie wyglądał jak nigdy dotąd. Kosiarka elektryczna Collector 40 E to świetna propozycja dla wszystkich miłośników prac w ogrodzie. Silnik elektryczny o mocy 1400 W, kosz o pojemności 40 l i prosta obsługa to walory sprzętu. Wysokość koszenia można ustawić na 3 poziomach, od 25 do 65 mm. Sprzęt działa w prostym systemie - koszona trawa zbierana jest do kosza. Prace w ogrodzie dzięki kosiarce elektrycznej Collector 40 E to czysta przyjemność.
Więcej
Zwiń
KOSIARKA spalinowa Oleo-mac GV53 TK AllRoad4 + Olej do silnika victus + stabilizator paliwa B&S 100ml +Zestaw do odsysania oleju oregonModel kosiarki do trawy Oleo Mac GV 53 TK Allroad 4 to samojezdna maszyna spalinowa wyposażona w najsilniejszy w swojej serii, 6.5-konny górnozaworowy silnik Emak K800 OHV. Ze względu na mały nakład siły wymaganej do uruchomienia urządzenia, kosiarki do trawy z silnikami górnozaworowymi to idealne rozwiązanie zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Silniki górnozaworowe to także lepsza gospodarka paliwowa a co za tym idzie - niższa emisja szkodliwych spalin, mniejszy hałas silnika oraz lepsze osiągi w stosunku do silników dolnozaworowych o zbliżonej mocy.Boczny kanał wyrzutowy dostępny jest jako wyposażenie seryjne: wystarczy otworzyć tunel boczny i wsunąć deflektor wyrzucający trawę.- Duże koła 200 mm – koła przednie i 280 mm – koła tylne.
Więcej
Zwiń
Niewielka i zwrotna kosiarka elektryczna Schter 1300 W to świetny wybór do pielęgnacji przydomowego trawnika. Niezawodny silnik elektryczny zapewnia dużą wydajność i szybkość koszenia. Niewielka waga i kompaktowe wymiary zapewniają wygodę pracy i umożliwiają swobodne manewrowanie maszyną w czasie pracy. Prosta w obsłudze i wygodna w eksploatacji kosiarka oferuje szerokość koszenia 32 cm. Wysokość koszenia można regulować w zakresie 2-6 cm. Użytkownik dostaje do dyspozycji 3 ustawienia, które pozwolą na dostosowanie tego parametru stosownie do oczekiwanych efektów. Maszynę wyposażono w kosz na skoszoną trawę o pojemności 35 litrów, dzięki któremu po skończonej pracy trawnik pozostaje czysty i zadbany. Kosz został wykonany z mocnego tworzywa i wyposażono go w wygodny uchwyt, który ułatwia jego przenoszenie i opróżnianie. Producent zadbał także o komfort użytkownika. Ergonomiczna rękojeść odpowiada za wygodne prowadzenie i łatwe manewrowanie kosiarką.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kosiarki do trawy

Kosiarka rewelacyjna, polecam każdemu kto lubi porządnie wykonany produkt. Moc + jakość wykonana. To kosiarka dla wymagających klientów.