Kormoran Gamma B2 195/65R15 91V - najlepsze oferty

Kormoran Gamma B2 195/65R15 91V w kategorii Opony letnie (Motoryzacja). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8 produktów - zobacz najlepsze oferty
EfficientGrip Performance 2 - Nowość koncernu Good year - Jedź 50% kilometrów dalej dzięki oponon EfficientGrip Performance 2

- Mileage Plus technology - Duża elastyczność bieżnika zmniejsza liczbę pęknięć spowodowanych nierówną nawierzchnią (w szerokim zakresie temperatur).
- Wet Braking Technology - Mieszanka o niższej sztywności ułatwia wyginanie się klocków i ścieranie wody. Duża liczba krawędzi chwytających i ich większa długość ułatwiają odprowadzanie wody.
Więcej
Zwiń
Specyfikacja techniczna Dębica Presto HP 2 195/65 R15 91V

Sezon

Letnie

Prezentowana opona idealnie sprawdzi się w lato
Produkt, który właśnie oglądasz to nowe opony Dębica z wersją bieżnika o nazwie Presto HP 2. Model ten przeznaczony jest do jazdy w sezonie letnim. Opony przystosowane do użytkowania w lecie mają odpowiedni skład mieszanki, która najlepiej zachowuje się powyżej 7 stopni Celsjusza. Opony letnie wyróżniają się wzorem bieżnika z niewielką ilością nacięć, który zapewnia odpowiednią przyczepność oraz sztywność w wysokich temperaturach.

Przeznaczenie

Osobowy

Opony dostosowane do aut osobowych
Model Presto HP 2 w rozmiarze 195/65 R15 91V jest klasyfikowany przez producenta jako ogumienie odpowiednie do montażu na auta osobowe. Opony tego typu są powszechnie użytkowane. Od rodzinnych sedanów czy kombi, poprzez większe crossovery, aż po niewielkie i kompaktowe auta miejskie.
Więcej
Zwiń
Specyfikacja techniczna Fulda EcoControl HP 2 195/65 R15 91V

Sezon

Letnie

Prezentowana opona idealnie sprawdzi się w lato
Produkt, który właśnie oglądasz to nowe opony Fulda z wersją bieżnika o nazwie EcoControl HP 2. Model ten przeznaczony jest do jazdy w sezonie letnim. Opony przystosowane do użytkowania w lecie mają odpowiedni skład mieszanki, która najlepiej zachowuje się powyżej 7 stopni Celsjusza. Opony letnie wyróżniają się wzorem bieżnika z niewielką ilością nacięć, który zapewnia odpowiednią przyczepność oraz sztywność w wysokich temperaturach.

Przeznaczenie

Osobowy

Opony dostosowane do aut osobowych
Model EcoControl HP 2 w rozmiarze 195/65 R15 91V jest klasyfikowany przez producenta jako ogumienie odpowiednie do montażu na auta osobowe. Opony tego typu są powszechnie użytkowane. Od rodzinnych sedanów czy kombi, poprzez większe crossovery, aż po niewielkie i kompaktowe auta miejskie.
Więcej
Zwiń