Kormoran - najlepsze oferty

Kormoran na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Kormoran z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 626 produktów - zobacz najlepsze oferty
KORMORAN GAMMA B2 - jest to opona klasy ekonomicznej dedykowana do pojazdów osobowych, zarówno kompaktowych, jak i samochodów z silnikami o dużej mocy. Rzeźba bieżnika zastosowana w tym modelu doskonale sprawdza się nie tylko w suche słoneczne dni, ale także wyjątkowo dobrze spisuje się na mokrych nawierzchniach. GAMMA B2 oprócz wyjątkowo dobrych osiągów proponuje użytkownikom również bardzo atrakcyjną cenę zakupu.Precyzja prowadzenia w każdych warunkachInnowacyjna technologia zastosowana przy budowie modelu Gamma B2 pozwala na pewność i stabilonść prowadzenia pojazdu zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Specjalna rzeźba bieżnika zapewnia szybkie odprowadzanie wody spod opony, gwarantując poczucie pełnej kontroli nad pojazdem jak i bezpieczeństwa.Zaokrąglone barki oponyZaokrąglone barki opony mają bardzo duży wpływ na wybieranie oraz tłumienie nierówności, co znacznie przekłada się na poprawienie komfortu podróżowania.
Więcej
Zwiń
W zestawie

1x Opona letnia 195/65R15 91 V Kormoran GAMMA B2 2016

Opona letnia Kormoran Gamma B2 195/65R15 91 V

Cechy produktu:
 • szerokość/profil/średnica: 195/65R15
 • indeks nośności: 91 (do 615 kg/oponę)
 • indeks prędkości: V (do 240 km/h)
 • sezon: letnia
 • typ pojazdu: samochody osobowe
 • opór toczenia: F
 • przyczepność na mokrej nawierzchni: C
 • poziom hałasu: 71 dB
 • rok produkcji: 2016
 • stan: fabrycznie nowe
 • gwarancja: 7 lat od daty zakupu (nie dłużej niż 10 lat od daty produkcji)


Kierunkowa rzeźba bieżnika


Kormoran Gamma B2 to opona letnia przeznaczona do samochodów osobowych. W modelu zastosowano kierunkową rzeźbę bieżnika, która odpowiada za lepsze osiągi na mokrej nawierzchni. Nowoczesna mieszanka gumowa zapewnia wysoki komfort jazdy, a dzięki niskiej ścieralności opona wolniej się zużywa.
Więcej
Zwiń
KORMORAN GAMMA B2 - jest to opona klasy ekonomicznej dedykowana do pojazdów osobowych, zarówno kompaktowych, jak i samochodów z silnikami o dużej mocy. Rzeźba bieżnika zastosowana w tym modelu doskonale sprawdza się nie tylko w suche słoneczne dni, ale także wyjątkowo dobrze spisuje się na mokrych nawierzchniach. GAMMA B2 oprócz wyjątkowo dobrych osiągów proponuje użytkownikom również bardzo atrakcyjną cenę zakupu.Rant ochronnyOpona jest wyposażona w rant ochronny- dzięki niemu felga jest chroniona przed uszkodzeniami.Precyzja prowadzenia w każdych warunkachInnowacyjna technologia zastosowana przy budowie modelu Runpro B3 pozwala na pewność i stabilonść prowadzenia pojazdu zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Specjalna rzeźba bieżnika zapewnia szybkie odprowadzanie wody spod opony, gwarantując poczucie pełnej kontroli nad pojazdem jak i bezpieczeństwa.
Więcej
Zwiń