Kormoran - najlepsze oferty

Kormoran na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Kormoran z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 697 produktów - zobacz najlepsze oferty
. Opony letnie są dedykowane do jazdy w dodatnich temperaturach przekraczających 7o C. Opony letnie posiadają niewielką liczbę nacięć, które emitują niski poziom hałasu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa nawet przy wysokich prędkościach i opadach deszczu. Opony letnie mają najwyższe wartości trakcyjne do czasu osiągnięcia poziomu bieżnika na pułapie 4mm.
Więcej
Zwiń
Opona Kormoran Impulser oferuje korzystną ekonomikę eksploatacji, wysokie przebiegi oraz parametry jezdne odpowiednie dla niedużych, miejskich samochodów.Głębokie kanały obwodowe (2 lub 3 w zależności od rozmiaru opony) efektywnie odprowadzają wodę, odchodzące radialnie rowki oraz dodatkowe nacięcia zwiększają odporność opony na zjawisko poślizgu hydrodynamicznego.Zoptymalizowana mieszanka gum charakteryzuje się znaczną trwałością i umożliwia wysokie przebiegi, w efekcie Kormoran Impulser jest oponą atrakcyjną pod względem ekonomicznym oraz ekologicznym.Opona Kormoran Impulser przeznaczona jest do samochodów miejskich o niewielkiej pojemności i mocy silnika.
Więcej
Zwiń
DATA PRODUKCJI OPON PODANA JEST W ZAKŁADCE POWYŻEJ "DANE TECHNICZNE"KORMORAN GAMMA B2 - jest to opona klasy ekonomicznej dedykowana do pojazdów osobowych, zarówno kompaktowych, jak i samochodów z silnikami o dużej mocy. Rzeźba bieżnika zastosowana w tym modelu doskonale sprawdza się nie tylko w suche słoneczne dni, ale także wyjątkowo dobrze spisuje się na mokrych nawierzchniach. GAMMA B2 oprócz wyjątkowo dobrych osiągów proponuje użytkownikom również bardzo atrakcyjną cenę zakupu.Rant ochronnyOpona jest wyposażona w rant ochronny- dzięki niemu felga jest chroniona przed uszkodzeniami.Precyzja prowadzenia w każdych warunkachInnowacyjna technologia zastosowana przy budowie modelu Runpro B3 pozwala na pewność i stabilonść prowadzenia pojazdu zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Specjalna rzeźba bieżnika zapewnia szybkie odprowadzanie wody spod opony, gwarantując poczucie pełnej kontroli nad pojazdem jak i bezpieczeństwa.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kormoran