Microsoft - Konsole do gier - najlepsze oferty

Produkty Microsoft w kategorii Konsole do gier (Gry). Największy wybór z oferty Microsoft, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5 produktów - zobacz najlepsze oferty
Innowacyjny Xbox Series X. Najmocniejsza konsola w historii marki Xbox

Moc konsoli Xbox Series X zasadza się w specjalnie zaprojektowanym procesorze stworzonym na bazie na najnowszej architektury AMD Zen 2 i technologii RDNA 2. Nowy układ typu SoC (system on a chip) zaprojektowano i zbudowano od podstaw pod kątem szybkości i wydajności, zapewniając mu moc obliczeniową wynoszącą 12 teraflopów – dzięki temu konsola uzyskała obraz generowany w rozdzielczość 4K przy 60 FPS. Imponująca jest także wynosząca aż 76 MB pamięć cache konsoli. Co więcej gracze będą mogli cieszyć się aż czteroma generacjami gier! Xbox Series X jest wstecznie kompatybilny z pełną biblioteką gier na Xbox One, wieloma pozycjami z Xbox 360 i wybranymi propozycjami z oryginalnego Xboxa. Dodatkowo posiadacze nowej konsoli będą mogli prowadzić międzygeneracyjne rozgrywki sieciowe.
Więcej
Zwiń
Przedstawiamy Xbox Series S, najmniejszą konsolę Xbox w historii. Doświadcz szybkości i wydajności całkowicie cyfrowej konsoli nowej generacji w przystępnej cenie. Rzuć się w wir przygody od razu po rozpakowaniu konsoli – korzystając z abonamentu Xbox Game Pass Ultimate (abonament sprzedawany osobno) uzyskasz dostęp do biblioteki ponad 100 wysokiej jakości gier, w tym wszystkich nowych tytułów Xbox Game Studios, takich jak Halo Infinite, w dniu ich premiery. Płynnie przechodź między wieloma grami dzięki funkcji szybkiego wznowienia. Sercem Xbox Series S jest architektura Xbox Velocity, która łączy dedykowany dysk SSD ze zintegrowanym oprogramowaniem, co zapewnia szybszą, usprawnioną rozgrywkę przy znacznie skróconym czasie ładowania. *

Wydajność nowej generacji w najmniejszej konsoli Xbox w historii

Przedstawiamy Xbox Series S, najmniejszą konsolę Xbox w historii.
Więcej
Zwiń
Pierwszy dzień naszej przyszłości
Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy gier Skyrim i Fallout 4, przedstawiają Fallout 76 — sieciowy prequel,
w którym każdy ocalały jest prawdziwym człowiekiem. Współpracuj z innymi (lub nie), aby przetrwać.
Staw czoła zagrożeniom postnuklearnej rzeczywistości.
Odkryj największy i najbardziej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek stworzono w legendarnym uniwersum Fallouta.

Czas wyruszyć w świat!
Epicka gra RPG z otwartym światem studia Bethesda Game Studios w końcu doczekała się trybu wieloosobowego.
Stwórz postać w systemie S.P.E.C.J.A.Ł. i wybierz własną ścieżkę w nowym, ogarniętym zagładą świecie z setkami lokalizacji.
Niezależnie, czy podróżujesz samotnie, czy ze znajomymi, czeka Cię nowa, niezapomniana przygoda w uniwersum Fallouta.
Więcej
Zwiń

Opinie - Microsoft - Konsole do gier