Microsoft - Konsole do gier - najlepsze oferty

Widzę poprawę w stosunku do starszego brata . Polecam :)
Produkty Microsoft w kategorii Konsole do gier (Gry). Największy wybór z oferty Microsoft, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3 produkty - zobacz najlepsze oferty
Konsola multimedialna Xbox One wyposażona w czytnik Blu-Ray i dysk twardy o pojemności 500 GB. Ponadto posiada wbudowaną kartę sieciową Gigabit Ethernet i łączność Wi-Fi 802.11b/g/n. W zestawie z konsolą znajdują się sensor Kinect, zestaw słuchawkowy oraz gry Zoo Tycoon, Kinect Sport Rivals, Dance Central Spotlight do pobrania i 3-miesięczny abonament Xbox Live.
Więcej
Zwiń
Konsola Xbox One 1TB Assassin's Creed Syndicate + The Division z wydajnym 8-rdzeniowym procesorem x86 i 8 GB pamięci RAM zapewnia niezwykłą płynność rozgrywki i szybkie przełączanie się pomiędzy grami. Obsługa technologii Blu-ray pozwala na granie i oglądanie filmów w oszałamiającej jakości obrazu umożliwiając grę nawet w bardzo wymagające tytuły. Bardzo pojemny dysk twardy 1 TB pomieści wszystkie ulubione gry. Surfowanie w Internecie, słuchanie muzyki podczas gry czy przełączanie się między filmem a grą dodatkowo rozszerza i tak niemałe już możliwości konsoli.
Więcej
Zwiń
Widzę poprawę w stosunku do starszego brata . Polecam :)