Kompost - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Kompost w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1273 produkty - zobacz najlepsze oferty
Pozyskiwanie nawozu z kompostownika to dobry oraz tani sposób na piękny i zadbany ogród. Bez dobrej jakości ziemi i nawozu nie można oczekiwać obfitych plonów. Dlatego też zakup odpowiedniego narzędzia do przetwarzania biodegradowalnych odpadów na własnej działce czy podwórku to świetny pomysł. Ogrodowe rabaty, ziemia pod drzewkami owocowymi I krzewami oraz grządki warzywne muszą być cyklicznie nawożone. W przeciwnym razie zbiory będą mniej wydajne, ziemia może wyjałowieć i nie będzie się nadawała do kolejnych nasadzeń. Położenie dobrego nawozu to podstawa utrzymania zdrowego ogrodu. Twoja praca przyniesie na pewno obfite owoce, a Ty zaoszczędzisz dzięki inwestycji we własny kompostownik. Co zyskasz, używając ProsperPlast CompoGreen 800l ? Przede wszystkim struktura gleby poprawi się i zostanie dobrze użyźniona. Roślinność będzie miała optymalne warunki do wzrostu i zmniejszy się poziom zachwaszczenia.
Więcej
Zwiń
Sprawdzony kompostownik Compogreen o pojemności 220 litrów przeznaczony jest do kompostowania różnego rodzaju odpadów biodegradowalnych i uzyskania naturalnego nawozu. Zamknięta forma ogranicza dostęp zwierząt do składowanych odpadów, natomiast otwory w ściankach bocznych pozwalają na optymalną cyrkulację powietrza.
Kompostownik wyposażony jest w pokrywę, zapinaną na zamek i dwie klapki na dole, ułatwiające wygodne wyjmowanie gotowego kompostu. Materiał, z którego Compogreen jest wykonany, czyni go lekkim i niezwykle wytrzymałym.
Więcej
Zwiń
Kompostownik Deco Composter 320L czarny KETER Prosty montaż Kompostownik został wyposażony w otwory wentylacyjne Mocna i trwała konstrukcja Odporny na minusowe temperatury Design który rozświetli twój ogród Konstrukcja umożliwiająca znaczące przyśpieszenie procesu bio rozkładu Duża pojemność Pojemność 320l Wysoka estetyka Produkt został wykonany z najwyższej jakości tworzywa, całkowicie odpornego na szkodliwe czynniki atmosferyczne, jak promienie UV czy deszcz. Funkcjonalna klapa, która może służyć do zgarniania liści, trawy lub innych produktów do wytwarzania nawozu. Minimalizacja nieprzyjemnych zapachów Kompostownik jest do samodzielnego montażu (nie wymaga narzędzi).
Więcej
Zwiń
Polecam, Dobry stosunek ceny do jakości. Zbyt delikatny plastyk i mocowanie zasuwki do wybierania kompostu ale spełnia swoje zadanie, łatwo wkładać resztki roślinne.

Opinie - Kompost