Komody Biało Czarne - najlepsze oferty

Komody Biało Czarne już od 15 zł ♥ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 58 produktów - zobacz najlepsze oferty
TOGO WM to interesująca propozycja mebli do pokoju dziennego. Proste i ponadczasowe wzornictwo, elegancka biel na wysoki połysk oraz efektowne bryły z mnóstwem miejsca do przechowywania, doskonale trafiają w potrzeby wielu klientów. TOGO WM to efekt poszukiwań harmonii pomiędzy współczesnym designem, funkcjonalnością i przystępną ceną. Meble dopracowano w najdrobniejszym detalu, zwracając uwagę na jakość wykonania oraz trwałość zastosowanych materiałów. Korpusy wykonane zostały z białego laminatu, a na frontach zastosowaliśmy połączenie białego i czarnego szkła. Wzdłuż krawędzi półek w witrynach i komodach zamontowane zostało oświetlenie LED, które podświetli przechowywane w nich przedmioty.

Komoda Togo 2298RT25 wyposażona jest w:
dwie przestrzenie ze szklanymi półkami (z oświetleniem LED) zamykane szklanymi frontami, przestrzeń z półką zamykaną dwojgiem drzwi, pojemną szufladę.
Więcej
Zwiń
Piękno oraz funkcjonalność to elementy charakteryzujące komodę Oslo 4+4S, która swoje zastosowanie znajdzie w salonie lub sypialni. Doskonale sprawdzi się do przechowywania ubrań,...
Bardzo długi okres oczekiwania z defektami i odpryskami w rezultacie zareklamowany towar. Mało czytelny przekaz informacji co do postępu reklamacji.