Komedie Romantyczne - najlepsze oferty

Komedie Romantyczne już od 15 zł✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1365 produktów - zobacz najlepsze oferty
Jeden z największych europejskich komików filmowych, symbol francuskiego kina lat 60. I 70. ubiegłego stulecia, chętnie oglądany po obu stronach Atlantyku. Jego filmografia liczy ponad 150 tytułów, zdarzało mu się zagrać w ciągu roku w blisko 20 filmach. Udało mu się stworzyć nie tylko niepowtarzalny typ komiczny, ale zostać wręcz instytucją: autentyczny w każdym geście, zmieniający się wraz z upływem czasu, starzejący się wraz ze swoimi bohaterami - nikt tak jak on nie potrafił wywołać śmiechu jednym tylko grymasem twarzy. Geniusz kina, nazywany przez krytyków "40 twarzy na minutę".

Pakiet zawiera fimy: "Kapuśniaczek", "Wielkie wakacje", "Koko", "Gamoń", "Człowiek z tatuażem", "Panowie dbajcie o żony", "Dziwne życzenia Pana Barda"
Więcej
Zwiń
Cinderella Story zabawna, współczesna bajka o Kopciuszku. Nic nie wskazuje na to, aby Sam mogła poznać księcia z bajki. A jednak - e-mailowy znajomy okazuje się najprzystojniejszym chłopakiem w miasteczku uniwersyteckim. Czy zwróci uwagę na Sama Kopciuszek: Roztańczona historia Pokazy taneczne oraz świetna muzyka. To roztańczona historia innego Kopciuszka. Mary - współczesny Kopciuszek zamiast szklanych pantofelków zakłada buty do tańca. Drew Seeley to Joey, czarujący książe - nowy szkolny kolega, który szuka dziewczyny. Czy Mary nią zostaniea
Więcej
Zwiń
Kategoria Komedie, Romans
Inne wydania Zobacz inne wydania
Reżyseria Gerald Thomas
Obsada Joan Sims, Peter Butterworth, Kenneth Williamswięcej
Polska wersja lektor
Dźwięk
  • Dolby Digital 2.0 polski

Opis Emil, francuski ambasador w Wielkiej Brytanii, traci swą męską sprawność po nieszczęśliwym wypadku spadochronowym. Jego młoda i piękna żona Emmanuelle postanawia znaleźć ukojenie i mocne wrażenia w ramionach innych mężczyzn.

EAN 5907561111822
Dział DVD
Rok produkcji 2007-09-15
Tytuł oryginalny Carry on Emmannuelle
Kraj Wielka Brytania
Rok produkcji 1978
Reżyseria Gerald Thomas
Scenariusz Lance Peters, William Rushton, Vince Powell, Peter Rogers
Muzyka Eric Rogers
Kategoria wiekowa (MPAA) R
Czas trwania 85
Dodatki bezpośredni dostęp do scen
Obraz 16:9
Region DVD 2
Liczba nośników [1xDVD]
Dźwięk
  • Dolby
Więcej
Zwiń

Opinie - Komedie Romantyczne