Yamaha - Kolumny i głośniki - najlepsze oferty

A czy mogę prosić o info jak zrobić ten update ? Kupiłem ten sprzęt i chce poznać pełnie możliwości
Yamaha to japońska firma założona w 1887 roku. Zajmuje się produkcją na rynek motoryzacyjny, sprzętu muzycznego a także chipsetów i kart muzycznych. Yamaha to producent najwyższej klasy sprzętu muzycznego min. instrumentów muzycznych, kolumn i głośników. Głośniki Yamaha to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących uzupełniania swojego domowego systemu audio. Nie ważne czy posiadasz już wzmacniacz lub sprzęt grający firmy Yamaha, kolumny tej firmy będą idealnym ukoronowaniem twojego zestawu. Najwyższą jakość dźwięku zapewnią ci tylko komponenty produkowane przez renomowanych producentów a do takich właśnie należy japońska Yamaha. W ofercie Yamaha znajduje się szeroki wybór kolumn, min. subwoofery, kolumny podłogowe czy soundbary. Idealnie nadają się one również do zestawów kina domowego, systemów stereo itp. Ich wykończenie w kolorze drewna lub black piano idealnie sprawia się jako uzupełnienie każdego pomieszczenia, nie tylko salonu. Kolumny Yamaha w najlepszych cenach znajdziesz na Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 159 produktów - zobacz najlepsze oferty
YAS 207 to przykład urządzenia, które łączy w sobie świetne wyposażenie z łatwością obsługi: bezprzewodowy subwoofer, proste połączenie z telewizorem za sprawą gniazd HDMI, sterowanie przez aplikację i obsługa Bluetooth sprawiają, że jest to propozycja, obok której nie sposób przejść obojętnie. Łatwe połączenie z telewizorem poprzez HDMI oraz bezprzewodowy subwoofer, który można ustawić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu sprawiają, że YAS-207 to idealna propozycja dla poprawienia płaskiego dźwięku współczesnych płaskich ekranów. Dodatkowe gniazdo HDMI, cyfrowe wejście optyczne oraz analogowe audio sprawiają, że YAS 207 z powodzeniem sprawdzi się w roli multimedialnego centrum dowodzenia, które wspiera technologię HDCP 2.2 i bez problemu radzi sobie z formatem 4K/60p (4:4:4). YAS 207 to również łączność bezprzewodowa przez Bluetooth z AAC, pozwalająca na odtwarzanie muzyki bezpośrednio ze smartfonu lub komputera.
Więcej
Zwiń
Kolumny YAMAHA NS-777 / NS-333 / NS-C444 / stanowią doskonały + YST-FSW150 aktywny subwoofer
zestaw kina domowego z dużą dynamiką dźwieku
Zestaw kolumn YAMAHA NS-777 / NS-333 / NS-C444 o wyrazistym dokonałym brzmieniu i wyrafinowanej stylizacji.
NS-777 to trzy-drożne kolumny podłogowe z serii EF (Elliptical Form). Głośnik wysokotonowy oraz średniotonowy został wyposażony w róg Waveguida, który stanowi innowacyjne rozwiązanie kształtujące i kierunkujace pola dźwięku. Dodatkowym atutem jest wykończenie kolumn. Pomalowane są one lakierem fortepianowym dzięki czemu wygląd ich jest bardzo elegancki i wyrafinowany.
Typ 3-drożny Bass-Reflex
Woofer Podwójny 20cm PMD cone
Średniotonowy 13cm cone z Waveguide horn
Wysokotonowy 2.5cm aluminium dome z Waveguide horn
Pasmo przenoszenia 30 Hz-35 kHz
Impedancja 6 ohm
Nominalna Moc Wejścia 100 W
Max. Moc Wejściowa 250 W
Czułość 89 dB/2.
Więcej
Zwiń

Opinie - Yamaha - Kolumny i głośniki

A czy mogę prosić o info jak zrobić ten update ? Kupiłem ten sprzęt i chce poznać pełnie możliwości