Kolumny i głośniki - najlepsze oferty

Kupiłem.... Potem zacząłem czytać po necie na ich temat. O jeżu ile pomyj na nie wylewają ludzie to szok. No wiec zacząłem czytać co kupić innego. (cena do 3000zł). Zjeździłem wszystko od Krakowa przez Olkusz do Katowic. Wszystko co słuchałem nie dorastało Altusom do pięt. Dźwięk płaski, bez basu (ale to głośniki dla audiofilów było a ja takim nie jestem, ja potrzebuje bas max, wysokie max). Jak to dobrze ze nie słuchałem domorosłych specjalistów tylko kupiłem to co chciałem i co mi sie podobało
Kolumny i głośniki – Większość osób, które zainwestowały w kupno telewizora, w końcu pomyśli o tym, aby swoje prywatne kino domowe uzupełnić o głośniki i kolumny. Jednym z ważniejszych kryteriów na jakie należy zwrócić uwagę decydując się na zakup kolumn głośnikowych jest ich cena, ilość miejsca jakie możemy na nie przeznaczyć oraz to do czego będziemy je użytkować. Najbardziej istotnym jednak parametrem jest jakość dźwięku, w końcu właśnie po to je kupujemy. Jakość dźwięku kolumny głośnikowej zależy przede wszystkim od jej budowy. Składa się na to obudowa, zwrotnica głośnikowa oraz membrana. Od rodzaju obudowy zależy przede wszystkim jakość odwzorowania dźwięku. Najlepiej zachowują się kolumny obudowane w drewnie, są one jednak bardzo drogo. Obecnie jednak coraz więcej kolumn w obudowach z tworzywa sztucznego dobrych marek bardzo dobrze odwzorowuje dźwięk. Zwrotnica głośnikowa ma za zadanie podział sygnału, który dociera do kolumny na kilka węższych (ich ilość zależy od ilości zamontowanych w kolumnie głośników). Natomiast membrana ma za zadanie wytworzyć fale dźwiękowe w wyniku pobudzania do drgań. Do wyboru mamy kolumny, które można podzielić na następujące grupy: kolumny podłogowe (wysokie kolumny z dużą ilością głośników, zajmują zazwyczaj sporo miejsca), kolumny podstawkowe (są mniejsze niż kolumny podłogowe, istnieje możliwość ich powieszenia) oraz subwoofer (przeznaczony jest do odtwarzania niskich dźwięków). Najczęściej kino domowe składa się co najmniej z dwóch głośników i subwoofera. Na rynku jest wiele bardzo dobrych producentów kolumn głośnikowych. Wśród nich wyróżnia się takie marki jak: Monacor, Yamaha, JBL, Taga Harmony, Canton, Paradigm oraz wiele innych. Wszystkie znajdziesz w najniższych cenach dostępnych w Internecie dzięki serwisowi Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9970 produktów - zobacz najlepsze oferty
Tonsil Altus 300 - kolumny podłogowe Gwarancja producenta - 5 lat ALTUS 300 - Kultowy zestaw marki Tonsil Od kilkudziesięciu lat dominuje na rynku, charakteryzuje go rewelacyjne brzminie oparte na doskonałym basie z 30-centymetrowego głośnika. Również tony wysokie, miłośnikom przetworników tubowych, dostarczą wiele radości i satysfakcji. Przeznaczony jest dla miłośników muzyki rockowej, dyskotekowej itp. Charakteryzują się lekko wyostrzonym brzmieniem wśrednio-wysokotonowym zakresie częstotliwości. Zastosowano wnich głośnik wysokotonowy z ferrofluidem (wykorzystywany często wgłośnikach estradowych) charakteryzujący się wysoką efektywnością. Zestawy przygotowane są do połączenia albo konwencjonalnego, albo "bi-wirring", "bi-amplling". Kolumny mają ponadprzeciętne właściwości dynamiczne i świetnie nadają się do nagłaśniania małych dyskotek czy domowych imprez. Zestawy Altus nadają się doskonale do słuchania muzyki rockowej, jazzowe i pop.
Więcej
Zwiń
Od początku powstania, dla TRIANGLE zawsze priorytetem były prace badawcze i technologiczne innowacje, a nadrzędnym celem dostarczanie wielbicielom muzyki naturalnego dźwięku najwyższej jakości. Entuzjastyczny zespół inżynierów i techników ciągle poszukuje nowych sposobów ulepszania i innowacji produktów, co czyni głośniki TRIANGLE wyjątkowymi.Każdy komponent jest zaprojektowany, budowany i rozwijany zgodnie z technicznymi specyfikacjami zastrzeżonymi wyłącznie dla marki TRIANGLE. TRIANGLE został nagrodzony 18 złotymi Diapazonami za bezkompromisowy dźwięk, który łączy w sobie piękno i emocji muzyki. Wiodący model serii Signature, Delta była punktem wyjścia podczas tworzenia serii., Wyposażona w 3 przetworniki jest prawdziwym klejnotem technologicznym. To symbol wiedzy akustycznej Triangle.GŁÓWNE CECHY: Przetwornik wysokotonowy TZ2550 z odlewanego aluminium. Przetwornik niskotonowy - podwójne ferryty dla głębokiego brzmienia. Obudowa z 7 warstw płyty o dużej gęstości.
Więcej
Zwiń
Kolumna podłogowa Tonsil Altus 200

  • Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel.: 63 240 69 85.
  • Możliwość kupna w systemie ratalnym.
  • Bezpłatna wysyłka kurierem.
  • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.
  • Kompletne fabryczne wyposażenie.
  • Gwarancja 5 lat.

Zestaw Altus 200 jest mniejszym odpowiednikiem Altusa 300, przeznaczony jest dla miłośników muzyki rockowej, dyskotekowej itp. Charakteryzują się lekko wyostrzonym brzmieniem. Zastosowano w nich głośnik wysokotonowy z ferrofluidem (wykorzystywany często wgłośnikach estradowych) charakteryzujący się wysoką efektywnością. Zestawy przygotowane są do połączenia albo konwencjonalnego, albo “bi-wirring”, “bi-amplling”. Kolumny mają ponadprzeciętne właściwości dynamiczne i świetnie nadają się do nagłaśniania małych dyskotek czy domowych imprez. Zestawy Altus nadają się doskonale do słuchania muzyki rockowej, jazzowe i pop.

Możliwość kupna tylko w parach.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kolumny i głośniki

Kupiłem.... Potem zacząłem czytać po necie na ich temat. O jeżu ile pomyj na nie wylewają ludzie to szok. No wiec zacząłem czytać co kupić innego. (cena do 3000zł). Zjeździłem wszystko od Krakowa przez Olkusz do Katowic. Wszystko co słuchałem nie dorastało Altusom do pięt. Dźwięk płaski, bez basu (ale to głośniki dla audiofilów było a ja takim nie jestem, ja potrzebuje bas max, wysokie max). Jak to dobrze ze nie słuchałem domorosłych specjalistów tylko kupiłem to co chciałem i co mi sie podobało