Kolumny i głośniki - najlepsze oferty

Niesamowite urządzenie, wygląda i gra świetnie. Polecam!
Kolumny i głośniki – Większość osób, które zainwestowały w kupno telewizora, w końcu pomyśli o tym, aby swoje prywatne kino domowe uzupełnić o głośniki i kolumny. Jednym z ważniejszych kryteriów na jakie należy zwrócić uwagę decydując się na zakup kolumn głośnikowych jest ich cena, ilość miejsca jakie możemy na nie przeznaczyć oraz to do czego będziemy je użytkować. Najbardziej istotnym jednak parametrem jest jakość dźwięku, w końcu właśnie po to je kupujemy. Jakość dźwięku kolumny głośnikowej zależy przede wszystkim od jej budowy. Składa się na to obudowa, zwrotnica głośnikowa oraz membrana. Od rodzaju obudowy zależy przede wszystkim jakość odwzorowania dźwięku. Najlepiej zachowują się kolumny obudowane w drewnie, są one jednak bardzo drogo. Obecnie jednak coraz więcej kolumn w obudowach z tworzywa sztucznego dobrych marek bardzo dobrze odwzorowuje dźwięk. Zwrotnica głośnikowa ma za zadanie podział sygnału, który dociera do kolumny na kilka węższych (ich ilość zależy od ilości zamontowanych w kolumnie głośników). Natomiast membrana ma za zadanie wytworzyć fale dźwiękowe w wyniku pobudzania do drgań. Do wyboru mamy kolumny, które można podzielić na następujące grupy: kolumny podłogowe (wysokie kolumny z dużą ilością głośników, zajmują zazwyczaj sporo miejsca), kolumny podstawkowe (są mniejsze niż kolumny podłogowe, istnieje możliwość ich powieszenia) oraz subwoofer (przeznaczony jest do odtwarzania niskich dźwięków). Najczęściej kino domowe składa się co najmniej z dwóch głośników i subwoofera. Na rynku jest wiele bardzo dobrych producentów kolumn głośnikowych. Wśród nich wyróżnia się takie marki jak: Monacor, Yamaha, JBL, Taga Harmony, Canton, Paradigm oraz wiele innych. Wszystkie znajdziesz w najniższych cenach dostępnych w Internecie dzięki serwisowi Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 10084 produkty - zobacz najlepsze oferty
Bang & Olufsen BeoPlay A9 to potężny głośnik, przeznaczony do stworzenia bezprzewodowego systemu audio. Urządzenie posiada wiele możliwości komunikacji przewodowej jak i bezprzewodowej. Moduł Bluetooth 4.0 umożliwia przesyłanie muzyki ze smartfonów czy tabletów. Port Ethernet to gwarancja łącza z siecią Internet i obsługi Spotify Connect, Deezer, TuneIn! Dodatkowo interfejs USB i funkcja AirPlay zapewniają połączenie z urządzeniami iPod/iPhone/iPad. Nowoczesna technologia DLNA pozwala wykorzystać pliki zgromadzone w domowej sieci LAN. Doskonałość w każdym calu BeoPlay A9 jest wyjątkowy pod każdym względem. Wyróżnia się nie tylko wyśmienitym dźwiękiem, ale także futurystycznym wykończeniem. Całkowicie odróżnia się od typowych, bezprzewodowych głośników. Jego brzmienie zostało ukierunkowane na potężny bas, który zachwyca swoją głębią od pierwszej nuty. Nadaj muzyce nowego wyrazu! System głośników 3.
Więcej
Zwiń
Imponująca moc dźwięku.Wyraźne dialogiDedykowany, środkowy głośnik Soundbara sprawia, że dialogi w filmach brzmią krystalicznie czysto.Idealnie zrównoważony dźwięk w połączeniu z dobrej jakości obrazem to gwarancja doskonałych wrażeń audio-wizualnych.Moc niskich tonówPostaw bezprzewodowy głośnik niskotonowy tam, gdzie zapewni Ci najlepsze wrażenia dźwiękowe i ciesz się głębokim, bogatym basem, bez żadnych kabli.Efekt dźwięku przestrzennegoFunkcja Surround Sound Expansion sprawia, że dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia.Nauka w służbie dźwiękuInżynierowie z Samsung Audio Lab w Kalifornii przetestowali i dopracowali Soundbary, by zapewnić perfekcyjnie zbalansowany dźwięk, który wypełni całą przestrzeń.Bezprzewodowe połączenie z TVBez trudu i plątaniny kabli podłącz soundbar do telewizora Samsung* przez Bluetooth. Będziesz mógł natychmiast cieszyć się wszystkimi treściami wzbogaconymi o czysty i potężny dźwięk.
Więcej
Zwiń
Tonsil Altus 300 - kolumny podłogowe Gwarancja producenta - 5 lat ALTUS 300 - Kultowy zestaw marki Tonsil Od kilkudziesięciu lat dominuje na rynku, charakteryzuje go rewelacyjne brzminie oparte na doskonałym basie z 30-centymetrowego głośnika. Również tony wysokie, miłośnikom przetworników tubowych, dostarczą wiele radości i satysfakcji. Przeznaczony jest dla miłośników muzyki rockowej, dyskotekowej itp. Charakteryzują się lekko wyostrzonym brzmieniem wśrednio-wysokotonowym zakresie częstotliwości. Zastosowano wnich głośnik wysokotonowy z ferrofluidem (wykorzystywany często wgłośnikach estradowych) charakteryzujący się wysoką efektywnością. Zestawy przygotowane są do połączenia albo konwencjonalnego, albo "bi-wirring", "bi-amplling". Kolumny mają ponadprzeciętne właściwości dynamiczne i świetnie nadają się do nagłaśniania małych dyskotek czy domowych imprez. Zestawy Altus nadają się doskonale do słuchania muzyki rockowej, jazzowe i pop.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kolumny i głośniki

Niesamowite urządzenie, wygląda i gra świetnie. Polecam!