Kolumny i głośniki - najlepsze oferty

Kolumny i głośniki – Większość osób, które zainwestowały w kupno telewizora, w końcu pomyśli o tym, aby swoje prywatne kino domowe uzupełnić o głośniki i kolumny. Jednym z ważniejszych kryteriów na jakie należy zwrócić uwagę decydując się na zakup kolumn głośnikowych jest ich cena, ilość miejsca jakie możemy na nie przeznaczyć oraz to do czego będziemy je użytkować. Najbardziej istotnym jednak parametrem jest jakość dźwięku, w końcu właśnie po to je kupujemy. Jakość dźwięku kolumny głośnikowej zależy przede wszystkim od jej budowy. Składa się na to obudowa, zwrotnica głośnikowa oraz membrana. Od rodzaju obudowy zależy przede wszystkim jakość odwzorowania dźwięku. Najlepiej zachowują się kolumny obudowane w drewnie, są one jednak bardzo drogo. Obecnie jednak coraz więcej kolumn w obudowach z tworzywa sztucznego dobrych marek bardzo dobrze odwzorowuje dźwięk. Zwrotnica głośnikowa ma za zadanie podział sygnału, który dociera do kolumny na kilka węższych (ich ilość zależy od ilości zamontowanych w kolumnie głośników). Natomiast membrana ma za zadanie wytworzyć fale dźwiękowe w wyniku pobudzania do drgań. Do wyboru mamy kolumny, które można podzielić na następujące grupy: kolumny podłogowe (wysokie kolumny z dużą ilością głośników, zajmują zazwyczaj sporo miejsca), kolumny podstawkowe (są mniejsze niż kolumny podłogowe, istnieje możliwość ich powieszenia) oraz subwoofer (przeznaczony jest do odtwarzania niskich dźwięków). Najczęściej kino domowe składa się co najmniej z dwóch głośników i subwoofera. Na rynku jest wiele bardzo dobrych producentów kolumn głośnikowych. Wśród nich wyróżnia się takie marki jak: Monacor, Yamaha, JBL, Taga Harmony, Canton, Paradigm oraz wiele innych. Wszystkie znajdziesz w najniższych cenach dostępnych w Internecie dzięki serwisowi Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw Bezprzewodowych Głośników SWA-9500S

Wygodne Bezprzewodowe Rozwiązanie
Zsynchronizuj swój soundbar z dźwiękiem przestrzennym bez zakłócania wystroju Twojego wnętrza. Zestaw głośników tylnych SWA-9500S jest w pełni bezprzewodowy i nie wymaga oddzielnych modułów ani konfiguracji - po prostu podłącz kabel zasilający i ciesz się dźwiękiem o kinowej jakości.

Dźwięk, który porusza się wokół Ciebie.
Gotowy na Bezprzewodowy Dźwięk Przestrzenny Dolby Atmos
Wybór Zestawu Głośników Tylnych SWA-9500S to najlepszy sposób, by doświadczać realistycznego dźwięku przestrzennego. Wszystko dzięki dwóm głośnikom, które emitują dźwięk w różnych kierunkach - do góry i do przodu.

Połącz swój soundbar z głośnikami SWA-9500S i ciesz się wielowymiarowym, wciągającym dźwiękiem w formacie Dolby Atmos i DTS:X.
Kompatybilne z soundbarami (HW-Q700A/HW-Q800A/HW-Q900A) firmy Samsung.
Więcej
Zwiń
zestaw bezprzewodowych głośników przestrzennych samsung zapewnia rozrywkę na wyższym poziomie, dzięki wygodnemu połączeniu bezprzewodowemu i kompatybilności z wieloma modelami urządzeń samsung soundbar. kompatybilne urządzenia: hw-q600, hw-s60a , za hw-s50a , hw-a450, hw-a550, hw-a650 korzyści: zrobienie kina z soundbara brak kabli biegnących przez cały pokój zasilanie ze specjalnego modułu kompaktowe rozmiary kompatybilny z wieloma modelami
Więcej
Zwiń

Opinie - Kolumny i głośniki