Kolumna Głośnik - najlepsze oferty

głośniczki super szczególnie atrakcyjny jest design piękna czarna obudowa jest super jakość dźwięku głośniki mają dobrą moc moim zdaniem nadają się do małego pokoju jak i do dużego pokoju szczegulną barierą jest cena i i i i
✅ Kolumna Głośnik już od 15 zł ✅ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 16883 produkty - zobacz najlepsze oferty
Cena za sztukę - kolumny sprzedawane w parach

TONSIL Altus 200

Zestaw Altus 200 jest mniejszym odpowiednikiem Altusa 300, przeznaczony jest dla miłośników muzyki rockowej, dyskotekowej itp.

Charakteryzują się lekko wyostrzonym brzmieniem.

Zastosowano w nich głośnik wysokotonowy z ferrofluidem (wykorzystywany często wgłośnikach estradowych) charakteryzujący się wysoką efektywnością.

Zestawy przygotowane są do połączenia albo konwencjonalnego, albo “bi-wirring”, “bi-amping”.

Kolumny mają ponadprzeciętne właściwości dynamiczne i świetnie nadawają się do nagłaśniania małych dyskotek czy domowych imprez.

Zestawy Altus nadają się doskonale do słuchania muzyki rockowej, jazzowe i pop.

PARAMETRY TECHNICZNE :
Moc nominalna 110 W

Moc maksymalna 200 W

Impedancja 8 Ω

Pasmo przenoszenia 40 - 18 000 Hz

Efektywność 90 dB

Waga 1szt.
Więcej
Zwiń
Produkt pochodzi z ekspozycji. Nie posiada żadnych śladów użytkowania.

Flagowy model serii ZENSOR, głośnik podłogowy o wysokości 97,8 cm jest zarówno dobrze widoczny i nowocześnie wyglądajacym głosnikiem z wykończeniem błyszczącym lakierem.

Będąc Magnum Opus całej serii, tylko ZENSOR 7 jest wyposażony w dwa 7-calowe woofery. Większa powierzchnia kopułki we wszystkich ZENSOR'ach w porównaniu do standardów rynkowych zapewnia wysoce niewymuszoną i autentyczną reprodukcję muzycznej dynamiki. Dodany do tego 25-milimetrowy tweeter z miękką kopułką, która w celu reprodukcji wysokich częstotliwości z najwyższą dokładnością, jest o połowę lżejsza od większości tego typu tweeterów na rynku.

Zadbaliśmy o każdy detal.
Więcej
Zwiń
Kolumny wolnostojące Klipsch serii Reference Premiere RP-260F

Naszą misją było stworzenie przetworników które wyważą wszystkie zamknięte drzwi i pozwolą naszym miłośnikom zbliżyć się do swojej ukochanej muzyki tak blisko by móc jej niemal dotknąć.

Klipsch wprowadza do swojej oferty rewolucyjną, całkowicie przeprojektowaną linię kolumn głośnikowych Reference Premier. Amerykanom udało się poprawić to co było prawie doskonałe. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie firmy, znajomość najnowszych technik przetwarzania dźwięku i talent inżynierski, zaowocował przetwornikami które, jak nigdy dotąd, zrywają wszelkie zasłony z prezentowanego dźwięku i pozostawiają go nagim. Dzięki nim słuchacze mogą ponownie zakochać się w swojej muzyce.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kolumna Głośnik

głośniczki super szczególnie atrakcyjny jest design piękna czarna obudowa jest super jakość dźwięku głośniki mają dobrą moc moim zdaniem nadają się do małego pokoju jak i do dużego pokoju szczegulną barierą jest cena i i i i