Kodak Aparaty - najlepsze oferty

bardzo dobry,za dobry jak na jego cenę.
Kodak Aparaty już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Znajdź coś dla siebie i zamów na Taniomania lub porównaj ceny!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 350 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wreszcie, niedrogi aparat fotograficzny, który ma wszystkie funkcje, których szukasz. Jeśli szukasz małego urządzenia bez problemu, zdziwisz się, co potrafi FZ152. Dzięki optycznej stabilizacji obrazu i akumulatorowi litowo-jonowemu jest idealnym aparatem fotograficznym do podróży w dowolne miejsce.

16 megapikseli zapewnia mnóstwo szczegółów do zabawy, więc baw się dobrze! Nie tylko nigdy nie będziesz musiał martwić się o jakość swoich zdjęć, ale możesz je później zmienić, zachowując taką przejrzystość. Jeśli chcesz powiększyć i przyciąć, idź przed siebie!

Z FZ152, masz dużo zoomu dla małego aparatu. 15-krotny zoom optyczny pozwala poczuć się jak profesjonalny fotograf w swoim codziennym życiu

Dzięki doskonałej funkcjonalności każde ujęcie będzie nowym doświadczeniem. Ręczne ustawienie ekspozycji zapewnia kontrolę nad wykonywanym zdjęciem. Ustaw przysłonę, szybkość migawki i ciesz się doskonałymi rezultatami.
Więcej
Zwiń
Poznaj nowy cyfrowy aparat fotograficzny KODAK AZ365, przeznaczony dla artystów z całego świata. Wyraź swoją kreatywność ze wspaniałymi zdjęciami i filmami. Łatwe w obsłudze funkcje, genialny kolor, przejrzystość i szczegółowość.

KODAK - opowiedz swoją historię.

- 36-krotny zoom optyczny
- 24-864 mm
- 16 megapikseli
- OIS (stabilizacja obrazu optycznego)
- 3 "LCD
- 720p HD Video
- Baterie AA
Więcej
Zwiń
Smukły i stylowy aparat fotograficzny o rozdzielczości zdjęć 16 Mpix wyposażony w szerokokątny obiektyw, zaawansowane możliwości przybliżania obejmujące 25-krotny zoom optyczny oraz 4-krotny zoom cyfrowy. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu jest prosty w obsłudze.
Więcej
Zwiń
bardzo dobry,za dobry jak na jego cenę.