Kod u2 - najlepsze oferty

Bardzo łatwy w obsłudze, funkcjonalny. Prosty, ale porządnie wykonany, polecam.
Kod u2 już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Znajdź coś dla siebie i zamów na Taniomania lub porównaj ceny!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1152 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wyższa wydajność. niższy całkowity koszt utrzymania
Skaner ręczny LS2208 firmy Motorola zapewnia wysoką wydajność skanowania za rozsądną cenę. Zarówno w detalicznym punkcie sprzedaży. jak i na zapleczu. przy łóżku pacjenta. w bibliotece szkolnej. urządzenie LS2208 umożliwia szybkie. niezawodne skanowanie. a jego wytrzymała. lekka konstrukcja jeszcze bardziej podnosi wydajność i skuteczność. jednocześnie obniżając całkowity koszt utrzymania (TCO).

Wysoka wydajność i szybkość skanowania
Dzięki dynamicznym możliwościom skanowania i dużemu zakresowi odczytu. urządzenie LS2208 szybko i dokładnie pobiera dane. co pomaga zwiększyć tempo i ydajność pracy. Całość można szybko uruchomić. ponieważ dzięki uproszczonej procedurze instalacji i intuicyjnej. wygodnej konstrukcji przygotowanie skanera LS2208 do pracy jest bardzo łatwe i nie wymaga praktycznie żadnego szkolenia. Ergonomiczna.
Więcej
Zwiń
Specyfikacja techniczna:Voyager 1250g to ręczny, jednoliniowy skaner laserowy, stworzony na platformie czytników serii Voyager (jednej z najlepiej rozpoznawalnych linii skanerów na świecie). Voyager 1250g dzięki nowemu układowi skanującemu, świetnie radzi sobie z odczytem kodów jednowymiarowych (w tym GS1 DataBar), dużych kodów logistycznych, a także złej jakości i uszkodzonych.Zaprojektowany z myślą o pracy w warunkach intensywnego użytkowania. Duży zasięg odczytu (nawet do 44 cm) oraz uchwyt pistoletowy zapewniają komfort pracy oraz dużą wydajność skanowania. Te dwie cechy, dają możliwość odczytu kodów kreskowych z towarów w trudno dostępnych miejscach (np. w dolnej części wózka), czy łatwej inwentaryzacji towaru znajdującego się na wysokich pólkach.Skaner Voyager 1250g może być używany jako ręczny lub stacjonarny z wykorzystaniem podstawki (po umieszczeniu czytnika na podstawce, następuje przejście w automatyczny tryb pracy).
Więcej
Zwiń
FIFA 15 - 2200 Fifa Points PCFIFA Points - Dzięki punktom FIFA Points jeszcze szybciej zbudujesz swoją drużynę marzeń w FIFA Ultimate Team. Kod zawiera 2200 punktów FIFA 15 Points.
FIFA Ultimate Team - Zbuduj swoją drużynę marzeń! FIFA Ultimate Team to najpopularniejszy, sieciowy tryb gry FIFA 15. Wybierz zawodników, styl gry, formację, strój i inne elementy twojego klubu, a następne rywalizuj z klubami graczy z całego świata.FIFA 15FIFA 15 stanowi dwudziestą drugą główną odsłonę legendarnego cyklu symulatorów piłkarskich. Tak jak dotychczas, za stworzenie tytułu odpowiada studio EA Sports. Rozgrywka koncentruje się na tym samym, co zawsze – kierując wybraną drużyną piłkarską, toczymy 90-minutowe spotkania na murawie i staramy się strzelić przeciwnikowi więcej bramek, niż on wbije nam.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kod u2

Bardzo łatwy w obsłudze, funkcjonalny. Prosty, ale porządnie wykonany, polecam.