Kod u2 - najlepsze oferty

Kod u2 już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Znajdź coś dla siebie i zamów na Taniomania lub porównaj ceny!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1153 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wyższa wydajność. niższy całkowity koszt utrzymania
Skaner ręczny LS2208 firmy Motorola zapewnia wysoką wydajność skanowania za rozsądną cenę. Zarówno w detalicznym punkcie sprzedaży. jak i na zapleczu. przy łóżku pacjenta. w bibliotece szkolnej. urządzenie LS2208 umożliwia szybkie. niezawodne skanowanie. a jego wytrzymała. lekka konstrukcja jeszcze bardziej podnosi wydajność i skuteczność. jednocześnie obniżając całkowity koszt utrzymania (TCO).

Wysoka wydajność i szybkość skanowania
Dzięki dynamicznym możliwościom skanowania i dużemu zakresowi odczytu. urządzenie LS2208 szybko i dokładnie pobiera dane. co pomaga zwiększyć tempo i ydajność pracy. Całość można szybko uruchomić. ponieważ dzięki uproszczonej procedurze instalacji i intuicyjnej. wygodnej konstrukcji przygotowanie skanera LS2208 do pracy jest bardzo łatwe i nie wymaga praktycznie żadnego szkolenia. Ergonomiczna.
Więcej
Zwiń
Specyfikacja techniczna:Voyager 1250g to ręczny, jednoliniowy skaner laserowy, stworzony na platformie czytników serii Voyager (jednej z najlepiej rozpoznawalnych linii skanerów na świecie). Voyager 1250g dzięki nowemu układowi skanującemu, świetnie radzi sobie z odczytem kodów jednowymiarowych (w tym GS1 DataBar), dużych kodów logistycznych, a także złej jakości i uszkodzonych.Zaprojektowany z myślą o pracy w warunkach intensywnego użytkowania. Duży zasięg odczytu (nawet do 44 cm) oraz uchwyt pistoletowy zapewniają komfort pracy oraz dużą wydajność skanowania. Te dwie cechy, dają możliwość odczytu kodów kreskowych z towarów w trudno dostępnych miejscach (np. w dolnej części wózka), czy łatwej inwentaryzacji towaru znajdującego się na wysokich pólkach.Skaner Voyager 1250g może być używany jako ręczny lub stacjonarny z wykorzystaniem podstawki (po umieszczeniu czytnika na podstawce, następuje przejście w automatyczny tryb pracy).
Więcej
Zwiń

Opinie - Kod u2