Kocie Oko - najlepsze oferty

Kocie oko na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najmodniejszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
GOSH CATCHY EYES MASCARA Tusz do rzęs kocie oczy

Maskara kocie oczy pozwala uzyskać efekt kociego oka, czyli długich i podkręconych, wyraźnie zaznaczonych rzęs. Wyprofilowana szczoteczka równomiernie rozprowadza tusz oraz ułatwia nabieranie odpowiedniej ilości tuszu. Modeluje kształt oczu i wyciąga rzęsy do góry. Posiada kremową konsystencję, która nie kruszy się oraz nie rozmazuje.

Cechy i właściwości tuszu do rzęs Gosh Catchy Eyes

  • wyprofilowana szczoteczka ułatwia nabieranie i rozprowadzanie tuszu,
  • precyzyjnie podkreśla rzęsy,
  • modeluje kształt oczu poprzez wyciągnięcie rzęs do góry,
  • przyjemna konsystencja,
  • nie rozmazuje się i nie kruszy,
  • kolor: czarny

Pojemność: 8ml
Więcej
Zwiń
dekoptica® KOLEKCJA SANDRA Renomowana polska firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy oprawek okularowych do okularów korekcyjnych. Oprawy są modne i zawsze na czasie, ale przede wszystkim jest to produkcja krajowa. Oprawa oraz zauszniki wykonane są z octanu celulozy, który jest tworzywem hipoalergicznym oraz przyjemnym w dotyku. Wymiary : Szerokość - 135 mm Wysokość - 42 mm Szerokość szkła - 53 mm Szerokość mostka - 16 mm Długość zausznika - 140 mm UWAGA ! Za dodatkową opłatą możemy zamontować szkła : od 0.00 do +- 6.00 cylinder do +- 2.00
Więcej
Zwiń
Tusz bardzo dobrej jakości. Podkreśla rzęsy i ich nie skleja.

Opinie - Kocie Oko