- najlepsze oferty

Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Redmi Note 11 Pro 5G

Wielka moc 108 MP

Wyświetlacz AMOLED FHD+ 120Hz ● Turboładowanie 67W

Płynniej, szybciej, wydajniej

Dla wszystkich poszukiwaczy najlepszych wrażeń, procesor Snapdragon 695 5G już gotowy, by sprostać każdym oczekiwaniom.

5G już na pokładzie

Zmień sposób, w jaki doświadczasz korzystania z treści i udostępniaj je dzięki mocy prędkości 5G. Ciesz się superpłynnym graniem i przesyłaniem strumieniowym, a także ultraszybkim udostępnianiem i pobieraniem.

Główny aparat 108 MP - najwyższy poziom fotografii

Świetny flagowy system obrazowania 108 MP. Trzy aparaty współpracujące ze sobą, aby uchwycić wspaniałe krajobrazy, mikrokosmosy, zachwycające sceny nocne, wyraziste portrety, a wszystko to na najlepszej jakości.
Więcej
Zwiń
Rower elektryczny to coraz bardziej popularne rozwiązanie zaoszczędzenia kosztów podróży z jednoczesnym jej komfortem. Dzięki naszemu rowerowi dotrzecie do celu niezmęczeni, a nawet do tej pory niedostępne dalekie trasy nie będą Wam straszne. Rower elektryczny sprawdzi się jako super oszczędny pojazd do którego nie trzeba dolewać wciąż drożejącej benzyny oraz jako szybki środek transportu dzięki któremu unikniecie stania w korkach. Rower elektryczny to zdecydowanie pojazd XXI wieku.
Więcej
Zwiń
Witam po przejściu do sklepu wystawiany jest inny model mebli nie 2,4 a 1,8 m i mniej szafek w komplecie typowe jawne oszustwo.Pozdrawiam.

Opinie -