Kluba - najlepsze oferty

Kluba już od 15 zł ♥ Zobacz produkty na Taniomanii. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 701 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pierwsza zasada klubu książki: nie rozmawiasz o klubie książki.Małżeństwo Gavina Scotta ma poważne problemy. Mężczyzna dowiedział się, że jego żona udawała WSZYSTKIE orgazmy. To prawdziwy cios w serce, zwłaszcza dla członka drużyny Nashville Legends. Pod wpływem chwili podejmuje on najgorszą z możliwych decyzji robi żonie awanturę! Kiedy Thea uznaje, że to dla niej za dużo, prosi go o rozwód. Gavin nie może pogodzić się z rozpadem małżeństwa i chce zrobić wszystko, żeby naprawić swój błąd.Zrozpaczony mężczyzna znajduje pomoc w tajnym klubie, w którym zasiadają najwięksi samce alfa z Nashville. I to nie jest byle jaki klub. Klub książki! Mężczyźni biorą na czytelniczy tapet najpopularniejsze romanse i przy ich pomocy próbują uratować małżeństwo Gavina.Czy mężczyzna odzyska zaufanie żony, zanim jego związek całkowicie się rozpadnie? Czy książki pomogą mu uratować małżeństwo? AUTOR LYSSA KAY ADAMS, EDYTA ŚWIERCZYŃSKA, EWA KOSIBA, TYTUŁ BROMANCE T.
Więcej
Zwiń
Nie jestem fanka monstet high w przeciwienstwie do mojej corki ;) Duza zabawka zgodna z opisem, solidnie wykonana polecam

Opinie - Kluba