Kluba - najlepsze oferty

Kluba już od 15 zł ♥ Zobacz produkty na Taniomanii. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 768 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dobrze zacznij dzień. Odzyskaj siebie i znajdź czas dla swoich potrzeb imarzeń. Zamień nie mogę w MOGĘ! Wprowadź rewolucyjną poranną rutynę, dzięki której znajdziesz spokój, zmaksymalizujesz wydajność oraz zachowasz zdrowie i energię. Pobudka o 5 rano może zmienić życie na zawsze.Robin Sharma, autor bestsellera Mnich, który sprzedał swoje Ferrari jest jednym z czołowych guru rozwoju osobistego na świecie. Jego książki sprzedały się w nakładzie 15 milionów egzemplarzy. Z rad Sharmy korzystały takie firmy jak Microsoft, NASA, Nike czy FedEx. W książce Klub 5 rano Sharma przedstawia autorskie sposoby zmniejszenia stresu, poprawy koncentracji, uwolnienia kreatywności i przywrócenia równowagi między pracą a życiem osobistym. Jego metody zostały wypracowane w trakcie wielu lat praktyk z ludźmi, którzy odnieśli największe sukcesy na świecie. Teraz Sharma dzieli się swoimi spostrzeżeniami i narzędziami, opierając się na kluczowym założeniu, że wygrywanie zaczyna się o świcie.
Więcej
Zwiń
Dmuchana zjeżdżalnia wodna Happy Hop - Shark Shark powstał dzięki inspiracji jednym z rekinów z bajki "Gdzie jest Nemo". Może być używany na mokro i na sucho. Ten wspaniały dmuchaniec to nie tylko duża zjeżdżalnia, lecz także armatka wodna, ścianka wspinaczkowa, tunel do czołgania się i gra w ringo. Idealnie sprawdzi się zarówno w gorące letnie dni jako miejsce, gdzie można się schłodzić w wodzie, jak i w niepogodę, jako sucha zjeżdżalnia np. z plastikowymi piłeczkami.
Więcej
Zwiń