Klocki Transformers - najlepsze oferty

Klocki Transformers w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 17 produktów - zobacz najlepsze oferty
Blackout, figurka składana z klocków. Bohater pochodzi z serii Transformers. Jest to idealna zabawka na dzień dziecka, urodziny lub innego rodzaju okazje, nie tylko dla najmłodszych. Klocki są kompatybilne z klockami najbardziej znanych marek na świecie oraz przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia. W zestawie oprócz samej figurki znajdują się karty kolekcjonerskie oraz bronie.
Więcej
Zwiń
Bumblebee, figurka składana z klocków. Bohater pochodzi z serii Transformers. Jest to idealna zabawka na dzień dziecka, urodziny lub innego rodzaju okazje, nie tylko dla najmłodszych. Klocki są kompatybilne z klockami najbardziej znanych marek na świecie oraz przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia. W zestawie oprócz samej figurki znajdują się karty kolekcjonerskie oraz bronie.
Więcej
Zwiń
Transformers w formie klocków - idealne połączenie, szczególnie dla młodego miłośnika Lego i Transformersów. Klocki wyglądają solidnie, złożone modele nie mają tendencji do rozpadania się. Polecam.