Klocki Plastikowe - najlepsze oferty

Klocki Plastikowe w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klocki COBI USS Enterprise CV-6 Limited edition 4816 Historical Collection USS Enterprise to amerykański lotniskowiec z okresu II wojny światowej. Jego nazwa oznacza “przedsiębiorczy”, “rzutki” oraz “pełen energii”. Był to już siódmy okręt noszący to zaszczytne miano w marynarce wojennej USA. Potocznie nazywano go „Big E". Służył bardzo aktywnie na Pacyfiku przez cały okres wojny z Japonią. Został uhonorowany aż 20 gwiazdami za akcje bojowe. Nr zestawu: 4816 Seria Historical Collection Dla dzieci w wieku: + 10 lat Ilość klocków: 2530 Skala: 1:300 Wymiary modelu (cm.): 83 x 13 x 17,5 USS Enterprise został wcielony do służby w maju 1938 roku. Na jego wyposażeniu znalazło się 8 dział uniwersalnych kalibru 127 mm. W trakcie działań wojennych nieustannie wymieniano i dodawano nowe skuteczniejsze małokalibrowe działka przeciwlotnicze oraz wielkokalibrowe karabiny maszynowe. Lotniskowiec wyposażono także w najnowocześniejsze radary dozoru powietrznego, radiowysokościomierz i dalmierze.
Więcej
Zwiń
KLOCKI CEGŁY JUNIOR - 60 elementów.
Polskie klocki przypominające prawdziwe cegły to świetna zabawka do budowania w zaciszu domowym (choć nie tylko), przeznaczona dla najmłodszych, ponieważ klocki są certyfikowane dla dzieci od 12 miesiąca życia! Elementy doskonale pasują do siebie. Wymiary cegieł nie są zbyt małe ani zbyt wielkie, w sam raz dla małych rączek młodszch dzieci.
W zestawie: 60 cegieł w dwóch (wskazanych na fotografii) rozmiarach,
24 kwadratowych i 36 podłużnych elementów.
Na fotografii zaprezentowano także budowlę wykonaną z elementów tego zestawu.
Produkt polski, atestowany, bezpieczny, w ładnych żywych kolorach.
Opakowanie: folia
Rozmiar opakowania ok. 28 x 23 x 15,5 cm
Więcej
Zwiń
Klocki Polesie dla malucha

Wielokolorowe klocki są zabawkami uwielbianymi przez wszystkie dzieciaki. Dają bardzo dużo możliwości zabawy, a także nauki. Klocki te nie tylko pobudzają wyobraźnię dziecka, stymulując jego wzrok swymi wyrazistymi kolorami, ale także uczą rozpoznawania kształtów i dopasowywania do siebie elementów według rozmiaru. 28-elementowy zestaw klocków jest idealnym pomysłem na prezent dla malucha, ponieważ zagwarantuje wiele długich godzin kreatywnej zabawy. Jeżeli szukasz czegoś, co będzie rozwijające i edukacyjne jednocześnie, ten zestaw sprawdzi się idealnie.

W zestawie Twoja pociecha znajdzie:
- 12 sztuk prostokątnych klocków,
- 12 sztuk kwadratowych klocków,
- 2 sztuki klocków w kształcie dużego daszka,
- 2 sztuki klocków w kształcie trójkącików.
Więcej
Zwiń
Fajne klocki, tylko aby je połączyć trzeba wcisnąć z pewną siłą na co dziecko 3+ sobie nie radzi. Dla starszego nie ma problemu.