Klocki Plastikowe - najlepsze oferty

Klocki Plastikowe w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw klocków dla dziewczynek to super zabawa dla każdej miłośniczki klocków. Zestaw klocków konstrukcyjnych o szerokości 28 mm, składający się ze 140 elementów charakteryzujących się bogatą kolorystyką oraz kształtem. Oprócz klocków w zestawie znajdują się również takie akcesoria jak: drzewka, samochodziki, daszki itp. Produkt wykonany jest wyłącznie z bezpiecznych i trwałych surowców. Zestaw występuje w dziewczęcej konfiguracji kolorów. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 lat i składa się ze 140 elementów klocków. Producent: BĄCZEK Kod producenta: KL-WKL200 Wymiary opakowania: 37×16×16cm
Więcej
Zwiń
Zestaw klocków konstrukcyjnych o szerokości 28 mm, składający się z 36 elementów charakteryzujacych się bogatą kolorystyką oraz kształtem. Oprócz klocków w zestawie znajdują się również takie akcesoria jak: znaki drogowe, drzewka, samochodziki, daszki itp. Produkt wykonany jest wyłącznie z bezpiecznych i trwałych surowców. Zestaw występuje w różnej konfiguracji kolorów.

Klocki dla dzieci w wieku od 3 lat.
Więcej
Zwiń