Klocki Plastikowe - najlepsze oferty

Klocki Plastikowe na Taniomanii już od 7,92 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
USS Enterprise to amerykański lotniskowiec z okresu II wojny światowej. Jego nazwa oznacza przedsiębiorczy, rzutki oraz pełen energii. Był to już siódmy okręt noszący to zaszczytne miano w marynarce wojennej USA. Potocznie nazywano go Big E". Służył bardzo aktywnie na Pacyfiku przez cały okres wojny z Japonią. Został uhonorowany aż 20 gwiazdami za akcje bojowe.USS Enterprise został wcielony do służby w maju 1938 roku. Na jego wyposażeniu znalazło się 8 dział uniwersalnych kalibru 127 mm. W trakcie działań wojennych nieustannie wymieniano i dodawano nowe skuteczniejsze małokalibrowe działka przeciwlotnicze oraz wielkokalibrowe karabiny maszynowe. Lotniskowiec wyposażono także w najnowocześniejsze radary dozoru powietrznego, radiowysokościomierz i dalmierze. USS Enterprise zabierał ze sobą w zależności od okresu 70 - 91 samolotów. Były to myśliwce, bombowce nurkujące i samoloty torpedowe.
Więcej
Zwiń
każdy element ozdobiony wesołą grafika
elementy wykonane z plastiku
Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Mole Mole to nowe, wyjątkowe miejsce na księgarskiej mapie Polski. To nowoczesne, przytulne małe księgarnie oraz sklep internetowy, przyjazne pasjonatom czytania, wielbicielom dobrej książki i literatury, ceniącym sobie wybór i przyjazne, nieśpieszne zakupy. W naszych księgarniach znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę tytułów a na molemole.com możecie buszować wśród dziesiątek tysięcy pozycji książkowych. Nasz bogaty księgozbiór to moc inspiracji i publikacje z niemalże wszystkich dziedzin!
Więcej
Zwiń
  • Autor:
  • ISBN: 6+
  • EAN: 6991209320607
  • Wydawnictwo: Kloksy
  • Wydanie: pudełko,
  • Strony:
Klocki Kloksy Miasto Autobus piętrowy.
Czerwony piętrowy autobus. Zestaw składa się aż z 116 elementów.
Więcej
Zwiń