Klocki Plastikowe - najlepsze oferty

Klocki Plastikowe w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
klocki plastikowe
przedstawiają elementy Safari
wykonane z wysokiej jakości tworzywa
w zestawie 90 elementów
wspomagają małą motorykę

Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Mole Mole to nowe, wyjątkowe miejsce na księgarskiej mapie Polski. To nowoczesne, przytulne małe księgarnie oraz sklep internetowy, przyjazne pasjonatom czytania, wielbicielom dobrej książki i literatury, ceniącym sobie wybór i przyjazne, nieśpieszne zakupy. W naszych księgarniach znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę tytułów a na molemole.com możecie buszować wśród dziesiątek tysięcy pozycji książkowych. Nasz bogaty księgozbiór to moc inspiracji i publikacje z niemalże wszystkich dziedzin!
Więcej
Zwiń
KLOCKI CEGŁY JUNIOR - 60 elementów.
Polskie klocki przypominające prawdziwe cegły to świetna zabawka do budowania w zaciszu domowym (choć nie tylko), przeznaczona dla najmłodszych, ponieważ klocki są certyfikowane dla dzieci od 12 miesiąca życia! Elementy doskonale pasują do siebie. Wymiary cegieł nie są zbyt małe ani zbyt wielkie, w sam raz dla małych rączek młodszch dzieci.
W zestawie: 60 cegieł w dwóch (wskazanych na fotografii) rozmiarach,
24 kwadratowych i 36 podłużnych elementów.
Na fotografii zaprezentowano także budowlę wykonaną z elementów tego zestawu.
Produkt polski, atestowany, bezpieczny, w ładnych żywych kolorach.
Opakowanie: folia
Rozmiar opakowania ok. 28 x 23 x 15,5 cm
Więcej
Zwiń
Klocki COBI USS Enterprise CV-6 Limited edition 4816 Historical Collection USS Enterprise to amerykański lotniskowiec z okresu II wojny światowej. Jego nazwa oznacza “przedsiębiorczy”, “rzutki” oraz “pełen energii”. Był to już siódmy okręt noszący to zaszczytne miano w marynarce wojennej USA. Potocznie nazywano go „Big E". Służył bardzo aktywnie na Pacyfiku przez cały okres wojny z Japonią. Został uhonorowany aż 20 gwiazdami za akcje bojowe. Nr zestawu: 4816 Seria Historical Collection Dla dzieci w wieku: + 10 lat Ilość klocków: 2530 Skala: 1:300 Wymiary modelu (cm.): 83 x 13 x 17,5 USS Enterprise został wcielony do służby w maju 1938 roku. Na jego wyposażeniu znalazło się 8 dział uniwersalnych kalibru 127 mm. W trakcie działań wojennych nieustannie wymieniano i dodawano nowe skuteczniejsze małokalibrowe działka przeciwlotnicze oraz wielkokalibrowe karabiny maszynowe. Lotniskowiec wyposażono także w najnowocześniejsze radary dozoru powietrznego, radiowysokościomierz i dalmierze.
Więcej
Zwiń