Klocki Pingwiny z Madagaskaru - najlepsze oferty

Klocki Pingwiny z Madagaskaru w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 19 produktów - zobacz najlepsze oferty
W torebce znajduje się jedna figurka spośród najpopularniejszych bohaterów serialu Pingwiny z Madagaskaru. Figurka jest niespodzianką.

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
26004

Seria Pingwiny z Madagaskaru
Wymagania wiekowe od 5 lat
Liczba elementów 1
Rozmiar zestawu Pozostałe
Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 11 x 1 x 14 cm
Więcej
Zwiń
Pingwiny z Madagaskaru to nowa kolekcja klocków COBI, która powstała na podstawie jednego z najpopularniejszych obecnie seriali animowanych. W Polsce serial emitowany jest w 5 stacjach. Serial opowiada o czterech pingwinach, które wracają do Central Parku i pilnują porządku w ZOO. W zestawie znajdują się 2 pojazdy: - czołg z ruchomą wieżyczką, podnoszoną w pozycji góra – dół, lufą oraz otwieranym i zamykanym włazem, - słynny pojazd pingwinów, który ma ruchome koła i otwierane drzwi z ognistymi malowaniami. W zestawie znajdują się również akcesoria: puszka, radar, gogle Rico, lornetka pingwinów i radio. Jest też "Hopsalnia" - tam król Julian spędza najwięcej czasu. Zestaw zawiera także 4 figurki: Mort, Maurice, Król Julian i Rico. Specyfikacja: Numer katalogowy: COBI-26401 Producent: PF COBI S.A. Polska Ilość klocków: 400 Ilość figurek: 4 Instrukcja: + Grupa wiekowa: 6+
Więcej
Zwiń
Cobi 26714 Pingwiny samochód patrolowyCobi 26714 samochód patrolowy z serii Pingwiny z Madagaskaru od Cobi to zestaw klocków składający się ze 195 elementów. Idealny dla fanów bajki „Pingwiny z Madagaskaru”. W życiu dzielnych pingwinów kolejny szalony dzień! Oficer X planuje złapać Rico i goni go swoim samochodem patrolowym. Wóz wyposażony jest w otwieraną klapę na złapane pingwiny, uchylane okna boczne, a także wyrzutnię na dachu ( wyrzutnia potrafi wystrzelić pocisk). Zalety•Pingwinowy samochód patrolowy Cobi to moc przygód z ulubionymi bohaterami•Klocki Cobi rozwijają wyobraźnię i kreatywność •Idealny pomysł na prezent dla fana grupy Pingwinów z Madagaskaru•Wysoka jakość i bezpieczeństwo Wiek•Od 5 latW zestawie•Liczba elementów: 195•Liczba figurek: 2 ( Oficer X i Rico)
Więcej
Zwiń