Klocki Pingwiny z Madagaskaru - najlepsze oferty

Klocki Pingwiny z Madagaskaru w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 12 produktów - zobacz najlepsze oferty
COBI 26281 Pingwiny S.T.A.N.K. MobileCOBI 26281 Pingwiny S.T.A.N.K. Mobile polecamy miłośnikom popularnego serialu animowanego pt. „Pingwiny z Madagaskaru”. Cztery pingwiny przebywające w Central Park Zoo każdego dnia mają do wykonania misję. Realizację zadań skutecznie komplikują lemury z Królem Julianem na czele, który ciągle przeszkadza ptakom w ich tajnych operacjach. Bajka zyskała wielu fanów i dostarcza widzom mnóstwo śmiechu. Proponowany zestaw klocków Cobi również gwarantuje wiele pozytywnych emocji podczas montażu i zabawy. To idealne klocki dla miłośników kreatywnej i wciągającej zabawy. Teraz Twój urwis może zbudować sześciokołową ciężarówkę, niezbędną podczas akcji Pingwinów. Czerwony pojazd, przewozi grożący wybuchem sedes, na którym siedzi Król Julian. Kowalski musi czym prędzej wywieźć niebezpieczny ładunek, zanim wybuchnie. Twoje dziecko czeka najpierw kreatywne budowanie i tworzenie z klocków Cobi, a następnie wspaniała, niekończąca się zabawa i przygoda.
Więcej
Zwiń
COBI 26006 PINGWINY Z MADAGASKARU TAJEMNICATajemnica z serii Pingwiny Z Madagaskaru marki Cobi to saszetka, w której znajduje się jedna figurka spośród najpopularniejszych bohaterów serialu „Pingwiny z Madagaskaru”. Figurka jest tajemniczą niespodzianką – nie ma możliwości jej wyboru.ZaletyZachwyci wszystkich miłośników bajki „Pingwiny z Madagaskaru”Wysoka jakość wykonania
Więcej
Zwiń
Zestaw trzech figurek z akcesoriami najpopularniejszych postaci z serialu Pingwiny z Madagaskaru.

Łączą się z klockami m.in. Cobi.

Będą znakomitym uzupełnieniem zestawu klocków lub niezależną od nich zabawką.

ZAWARTOŚĆ:

Figurki:

- Rico,
- Kowalski,
- Król Julian
- akcesoria do zabawy- np. korona Juliana.

Wymiary:

opakowania: 20,5 x 2,5 x 17 cm

Wiek:

od 5 roku życia

Uwagi:

Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.
Więcej
Zwiń