Klocki Pingwiny z Madagaskaru - najlepsze oferty

Klocki Pingwiny z Madagaskaru w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 18 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pingwiny z Madagaskaru Czołg Tiki
W zestawie znajdują się 2 pojazdy: czołg z ruchomą wieżyczką, podnoszoną w pozycji góra – dół, lufą oraz otwieranym i zamykanym włazem oraz słynny pojazd pingwinów, który ma ruchome koła i otwierane drzwi z ognistymi malowaniami.
W zestawie znajdują się również akcesoria: puszka, radar, gogle Rico, lornetka pingwinów i radio.
Jest też "Hopsalnia" - tam król Julian spędza najwięcej czasu.

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
26401

Seria (klocki) Pingwiny z Madagaskaru
Wymagania wiekowe od 6 lat
Płeć (zabawki) Dziewczynki i chłopcy
Liczba elementów 400
Akcesoria w zestawie
4 figurki: Mort, Maurice, Król Julian i Rico.

Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 39 x 5,6 x 32 cm.
Więcej
Zwiń
Cobi klocki kwatera główna Pingwinów - Tajna misja (26481). Jakie fantastyczne pomysły mają dzisiaj? Zestaw klocków z serii bajek "Madagaskar". Aż 450 elementów zawiera zarówno wyposażenie, jak i elementy konstrukcyjne bazy. 5 figurek postaci z bajki. Tajna baza wesołych pingwinów Pingwiny z Madagaskaru podbijają serca widzów od wielu lat. Te urocze ptaki są niezwykle inteligetne i zawsze mają nowe pomysły. Z zestawem klocków od marki Cobi, możecie stworzyć kwaterę główną, gdzie powstaną najnowsze plany, pomysły i intrygi. Buduj, zmieniaj, modyfikuj Zestaw zawiera aż 450 elementów do stworzenia kwatery, jak z filmów. W komplecie znajdziecie zarówno elementy pomieszczenia, jak i wyposażenia. Rozpocznij zabawę z ruchomymi drzwiami, dyktafonem, goglami czy deskorolką. Pozwól stworzyć swojemu dziecku eksplozję z dołączonym dynamitem z klocka! Godziny radości zapewnione! Bajkowe postacie na wyciągnięcie ręki Baza pingwinów to nie tylko elementy wyposażenia.
Więcej
Zwiń
COBI 26281 Pingwiny S.T.A.N.K. MobileCOBI 26281 Pingwiny S.T.A.N.K. Mobile polecamy miłośnikom popularnego serialu animowanego pt. „Pingwiny z Madagaskaru”. Cztery pingwiny przebywające w Central Park Zoo każdego dnia mają do wykonania misję. Realizację zadań skutecznie komplikują lemury z Królem Julianem na czele, który ciągle przeszkadza ptakom w ich tajnych operacjach. Bajka zyskała wielu fanów i dostarcza widzom mnóstwo śmiechu. Proponowany zestaw klocków Cobi również gwarantuje wiele pozytywnych emocji podczas montażu i zabawy. To idealne klocki dla miłośników kreatywnej i wciągającej zabawy. Teraz Twój urwis może zbudować sześciokołową ciężarówkę, niezbędną podczas akcji Pingwinów. Czerwony pojazd, przewozi grożący wybuchem sedes, na którym siedzi Król Julian. Kowalski musi czym prędzej wywieźć niebezpieczny ładunek, zanim wybuchnie. Twoje dziecko czeka najpierw kreatywne budowanie i tworzenie z klocków Cobi, a następnie wspaniała, niekończąca się zabawa i przygoda.
Więcej
Zwiń