Klocki Pingwiny z Madagaskaru - najlepsze oferty

Klocki Pingwiny z Madagaskaru w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 20 produktów - zobacz najlepsze oferty
Cobi klocki kwatera główna Pingwinów - Tajna misja (26481). Jakie fantastyczne pomysły mają dzisiaj? Zestaw klocków z serii bajek "Madagaskar". Aż 450 elementów zawiera zarówno wyposażenie, jak i elementy konstrukcyjne bazy. 5 figurek postaci z bajki. Tajna baza wesołych pingwinów Pingwiny z Madagaskaru podbijają serca widzów od wielu lat. Te urocze ptaki są niezwykle inteligetne i zawsze mają nowe pomysły. Z zestawem klocków od marki Cobi, możecie stworzyć kwaterę główną, gdzie powstaną najnowsze plany, pomysły i intrygi. Buduj, zmieniaj, modyfikuj Zestaw zawiera aż 450 elementów do stworzenia kwatery, jak z filmów. W komplecie znajdziecie zarówno elementy pomieszczenia, jak i wyposażenia. Rozpocznij zabawę z ruchomymi drzwiami, dyktafonem, goglami czy deskorolką. Pozwól stworzyć swojemu dziecku eksplozję z dołączonym dynamitem z klocka! Godziny radości zapewnione! Bajkowe postacie na wyciągnięcie ręki Baza pingwinów to nie tylko elementy wyposażenia.
Więcej
Zwiń
Pingwiny z Madagaskaru Czołg Tiki
W zestawie znajdują się 2 pojazdy: czołg z ruchomą wieżyczką, podnoszoną w pozycji góra – dół, lufą oraz otwieranym i zamykanym włazem oraz słynny pojazd pingwinów, który ma ruchome koła i otwierane drzwi z ognistymi malowaniami.
W zestawie znajdują się również akcesoria: puszka, radar, gogle Rico, lornetka pingwinów i radio.
Jest też "Hopsalnia" - tam król Julian spędza najwięcej czasu.

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
26401

Seria (klocki) Pingwiny z Madagaskaru
Wymagania wiekowe od 6 lat
Płeć (zabawki) Dziewczynki i chłopcy
Liczba elementów 400
Akcesoria w zestawie
4 figurki: Mort, Maurice, Król Julian i Rico.

Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 39 x 5,6 x 32 cm.
Więcej
Zwiń
COBI 26006 PINGWINY Z MADAGASKARU TAJEMNICATajemnica z serii Pingwiny Z Madagaskaru marki Cobi to saszetka, w której znajduje się jedna figurka spośród najpopularniejszych bohaterów serialu „Pingwiny z Madagaskaru”. Figurka jest tajemniczą niespodzianką – nie ma możliwości jej wyboru.ZaletyZachwyci wszystkich miłośników bajki „Pingwiny z Madagaskaru”Wysoka jakość wykonania
Więcej
Zwiń